Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
12-01-2014, 02:40 PM
Post: #161
RE: Szpilka - Jennings
RedHawk
Rzeczywiście. w imponującym stylu pokonał Tarasa który przed walką musiał chodzić po Polskich sklepach sportowych kupić sobie buty na walke.

PPV hmm.. mnie to ani nie chłodzi ani nie ziębi. Nie wykupie bo nie warto i pewnie obejrze standardowo na streamach. Polsat niezbyt rozumie system PPV moim zdaniem bo wydać 4dychy na taką gale to jest niezrozumiałe. Co innego gdyby Szpila walczył o tytuł. Z kolei 65$ za gale Mayweather-Canelo rozumiem jak najbardziej bo ją można by było rozłożyc nawet na 3walki wieczoru.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 04:33 PM
Post: #162
RE: Szpilka - Jennings
Zobaczymy jak będzie, ale jakby nie było popatrzę za darmo. Wiadomo wygodniej byłoby usiąść, odpalić tv i się zrelaksować niż szukać streama i stresować się czy nie będzie się ciął.
Zresztą teraz na 40 zł to sobie pozwolić nie mogę. 40 zł to końcówka kwoty jaką trzeba będzie za jakiś warunek zapłacić Smile Tongue Muszę zbierać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 05:17 PM
Post: #163
RE: Szpilka - Jennings
Widziałem wywiad z Szpilką na konkurencji .Artur trochę za bardzo się podpala ,,Wjadę w Niego jak''.W sumie dobrze ,że chce dać z Siebie wszystko , ale w ringu trzeba myśleć Smile .Miejmy nadzieję ,że Artur będzie panował na emocjami , bo Jennings to zupełnie inny rywal niż wszyscy dotychczasowi przeciwnicy Artura.Z tym PPV to kpina i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 05:27 PM
Post: #164
RE: Szpilka - Jennings
Juz bylo takich wielu co duzo mowilo, a pozniej budzili sie z reka w nocniku.


Roy Jones-Witaj!! Szkoda ze tak malo tu zagladasz...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 05:38 PM
Post: #165
RE: Szpilka - Jennings
Widzę taki obraz walki - Szpilka rozluźniony - dużo czaruje, obniża pozycję, prawa ręka odgania komary, ale ciosów prostych jak na lekarstwo. Raz na jakiś czas prosta kombinacja - prawy-lewy i Łapin krzyczy "zakręcaj", więc Artur zakręca. Jennings wielkiej krzywdy Szpilce nie robi, ale jest aktywniejszy, wali ładnie po dołach, rundy idą na jego korzyść, parę razu zagania Szpilkę do lin. Łapin w narożniku: "spokojnie, proste ciosy, raz-dwa i Cię nie ma, zakręcasz, uciekaj z lin".
Sfrustrowany Szpilka z czasem całkiem nastawia się na nokaut, przez co spina się i wyprowadza jeszcze mniej ciosów, Jennings wygrywa na punkty przede wszystkim dzięki większej aktywności.

Optymistycznie rzecz biorąc, Szpilka musiałby wywierać presję na Bryancie, non stop pracować prawą ręką (jab, sierpy), stwarzać w każdej rundzie optyczną przewagę, bo sędziowie lubią punktować agresję, nawet nieefektywną. Natomiast Szpila przy Łapinie wiatru robić pewnie nie będzie, więc szansy sędziom niestety nie da...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 06:27 PM
Post: #166
RE: Szpilka - Jennings
(12-01-2014 01:49 PM)Sander napisał(a):  Ja chyba wykupię. Na streamie nie będę mógł oglądać a chcę obejrzeć ten pojedynek bardzo. 40 zł nie fortuna.

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy dają się tak robić w ciula. Płacisz polsatowi co miesiąc rachunek a za walkę płacisz drugi rachunek......hehe to tak jakbym kupił sobie pralkę a jakbym chciał w niej coś wyprać to producentowi tejże pralki musiałbym jeszcze dodatkowo zapłacić za to że moge w niej wyprać.............chcecie płacić podwójnie to płaćcie, nie mój problem, szkoda tylko, że przez takie osoby to poj...ne ppv jeszcze istnieje. Marzy mi się że ppv wykupuje tylko Sander i RedHawk i całkowity wpływ z ppv to 80złBig GrinBig GrinBig GrinWink


Artur wygląda na bardzo pewnego siebie, w sumie dobrze, nieraz już polscy sportowcy przegrywali walki/mecze w głowie, a Artur w ogóle nie bierze pod uwagę że może z Jenningsem przegrać. Wojna coraz bliżej.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 06:34 PM
Post: #167
RE: Szpilka - Jennings
Ja mogę wykupienie PPV zrozumieć tylko wtedy, kiedy naprawdę nie ma innego sposobu oglądania walki, a ma się potworną ochotę na obejrzenie walki. Jeśli ja nie miałbym innej możliwości niż TV to bym się zastanowił, ale tak to nie mam nad czym rozmyślać. Lepiej obejrzeć walkę w necie a za 40 złotych kupić, nie wiem, żonie kwiaty i bombonierkę, niech się kobicina ucieszy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 07:09 PM
Post: #168
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Za co płacimy abonament telewizyjny np. w Cyfrowym Polsacie... za kanały, a nie dane programy. Nie możemy np. nie zapłacić abonamentu w lipcu i sierpniu tłumacząc, że na wakacjach nie leciał nasz ulubiony serial. Chcesz obejrzeć walkę czyli osobny produkt to musisz za to zapłacić, dlaczego? bo nie jest za darmo. Natomiast abonament tak jak np. ja, płacisz za takie kanały jak Polsat czy Polsat Sport itd... a nie tak jak wcześniej wspomniałem za osobny program. Przecież to nie jest tak, że oni blokują Ci np. Polsat na czas trwania gali... nie blokują Ci żadnego kanału, cały czas masz pełen pakiet kanałów za który płacisz abonament.

Tak jak wcześniej pisałem PPV nie będzie, więc po co dalej to ciągnąć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 07:21 PM
Post: #169
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Czyli co uważasz, że lepiej nie obejrzeć walki? Bo Polsat nie powinien robić PPV?
Robią to co im się podoba i za ile się podoba. Na tym polega ich biznes. A jak mi/klientom nie pasuje to w czasie transmisji PPV możemy sobie na Polsacie Sport oglądać coś innego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 07:23 PM
Post: #170
RE: Szpilka - Jennings
PPV-40zł za takie coś jak ksw czy walke cycka z Powietkienem to jednak w wuj za drogo.Nawet za Szpilke na hbo to też jak dla mnie spory niesmak.O ile można zrozumieć ppv w przypadku Adamek-Kliczko ewentualnie Gołota-Saleta(undercard dobry) to w innych sprawach to glupota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości