Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
15-01-2014, 09:10 PM
Post: #241
RE: Szpilka - Jennings
Wasilewski powiedzial, ze nic takiego nie slyszal, jakoby HBO czekalo do czwartku. Nawet dodal, ze to kaczka dziennikarska.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 09:20 PM
Post: #242
RE: Szpilka - Jennings
I tutaj pan BMH ma rację, jeżeli HBO rzeczywiście powiedziało coś o czwartku to na pewno nie kontaktowało się w tej sprawie z Wasilewskim... no cóż, może myślało, że podanie infa Garnkowi wystarczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2014 08:18 PM przez Kikas.)
Post: #243
RE: Szpilka - Jennings
(13-01-2014 11:05 PM)Matys napisał(a):  Czy to może być wina Wasilewskiego? Jak najbardziej. Jeśli mam szukać winnych, to na pierwszy rzut oka jest to promotor, który nie dopilnował jakiejś formalności. Czy jest to wina umyślna? Jestem przekonany, że nie, ale niedbalstwo to także forma winy.

Dokładnie. Z politowaniem czytam opinie że niby Wasilewski specjalnie sabotował walkę, musiałby być kompletnym idiotą żeby spalić sobie opcje z HBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 10:53 PM
Post: #244
RE: Szpilka - Jennings
podobno jest już prawidłowa wiza dla szpili. w piątek ponowny wylot.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2014, 11:04 PM
Post: #245
RE: Szpilka - Jennings
Skad to info, ze w pt wylot?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:38 AM
Post: #246
RE: Szpilka - Jennings
Na RP napisali, ze Szpilka moze leciec.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:48 AM
Post: #247
RE: Szpilka - Jennings
No to super, zajebista sprawa i przyznam szczerze jedna z bardziej interesujących mnie walk w ostatnim czasie.
Faworyta miałem i mam ale w sumie przez tą aferę z wizą polubiłem trochę Szpilkę Wink
Źle mu nie życzę ale myślę, że zero z jego rekordu zniknie 25 stycznia w Madison Square Garden.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 11:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 11:16 AM przez Kikas.)
Post: #248
RE: Szpilka - Jennings
@Sander

Moja opinia jest podobna, Szpilce daję 20-25% szans na wygraną, wygraną na punkty poniżej 2% Smile

Moim zdaniem kurs na wygraną Jenningsa 1.5 jest zawyżony (unibet), kurs 2.9 na wygraną Szpilki (williamhill) też może kogoś zainteresować. Szkoda że żaden buk nie ma więcej opcji zakładów w tej walce, jedynie 1x2, może bym się skusił postawić na wygraną Szpilki przez KO jakby kurs się zgadzał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 11:16 AM
Post: #249
RE: Szpilka - Jennings
Jest dobrze. Teraz wszystko w rękach Artura. Jak to wygra to nie tylko Polska ale i cały świat będzie musiał brać go na poważnie. Ale wszystko rozstrzygnie walka.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 11:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 11:50 AM przez BMH.)
Post: #250
RE: Szpilka - Jennings
Na RP Andrezj W. powiedzial, ze na ten moment Artek nie dostal jeszcze papierow. Wychodzi na to, ze Garczarczyk sie najnormalniej pospieszyl z dobrymi nowinami.

Od siebie dodam, ze jestem caly czas dobrej mysli. Nie jest to walka moich marzen, ale w pakiecie z innymi pojedynkami wszystko wyglada mega-zajebiscie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości