Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
23-01-2014, 05:43 PM
Post: #301
RE: Szpilka - Jennings
Bestia, Pyra o czym Wy tu piszecie...?! Macie coś do napisania o walce Szpilka vs Jennings to prosimy tutaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 05:56 PM
Post: #302
RE: Szpilka - Jennings
chłopaki chcą się pochwalić, że znają definicje patriotyzmu i nacjonalizmu.
[Obrazek: szpilka_jennings_f2f_1.jpg]
Tylko zobaczcie jak przyjaźnie do siebie nastawieniSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 06:43 PM
Post: #303
RE: Szpilka - Jennings
Przewagi Szpilki:
-Mocniej biję
-szybszy
-lepiej pracuje na nogach
Przewagi Jennigsa :
-Lepszy technicznie
-szczelniejsza obrona
-kondycja

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 06:59 PM przez Krzych.)
Post: #304
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka poleciał nieźle na tej konferencji. Człowiek 25 lat, walczy kolejny raz w USA i ledwo co umie cokolwiek powiedzieć. Mógłby chociaż się nauczyć tego co chciał powiedzieć, jakiś poziom powinien jednak na takiej konferencji obowiązywać. To jest jednak konferencja prasowa przed wielką galą na HBO i chociaż tych 3 zdań wypadałoby się nauczyćBig Grin

Swoja drogą dobry ten stream TR. Zero cięcia i super jakość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:10 PM
Post: #305
RE: Szpilka - Jennings
No właśnie @Krzych mógł go pierdzioszek nauczyć pare zdań i myczków po angielsku czyli:
-zrobie Ci dziecko
-Bryant to konfident(tylko żeby nie wyszło tak że powie że jest pewny siebie)
-że ma na niego papiery
-że posprzedawał ziomków u dogów Big Grin
Może to dziwnie zabrzmi ale ciekaw jestem czy Szpilka na ważeniu będzie znowu miał na sobie te idiotyczne majty no bo w sumie gala na ejczbioł to i majtki muszą być godne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:24 PM
Post: #306
RE: Szpilka - Jennings
Zestawienie jest zajebiste, bo jeden i drugi na dzis dzien niewiele udowodnil.. niewiele, jak na czolowke HW. Ta walka to dobra weryfikacja dla jednego i drugiego. Jennings jest dla mnie faworytem, prezentuje on bardziej dojrzaly boks, nie popelnia takich bledow jak Szpilka, boksuje szczelnie zakryty i jest niezly technicznie. Sila i szybkosc tez sa co najmniej poprawne. Ktos taki, ktos kto mial juz w swojej karierze kilka testow musi byc uwazany za faworyta w najblizszej walce.
Szpilka, wiadomo... czasami nie slucha trenera, robi przestoje, traci koncentracje i daje sie obijac, to sa jego najwieksze mankamenty. To co mi sie podoba u Arka, to psychika. To jest prawdziwy fighter ktory jaral sie tym od dziecka. Jezeli Szpilce uda sie zrobic z tej walki bojke, to wlasnie bedzie ciekawy test dla Bryanta i jego psychiki.
Na dzis jest blizej do tego, ze Jennings wypunktuje Szpilke, a byc moze zastopuje go w pozniejszych rundach. Jednak z ostatecznym typem i przewidywaniami co do przebiegu poczekam do wazenia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 07:26 PM przez KrychuTMT.)
Post: #307
RE: Szpilka - Jennings
Widzę sami poligloci na forum . W nocy z soboty na niedzielę cały świat zobaczy jak pęka kolejny amerykański balon .



@Joker
PS .Skoro interesują Cię majtki Szpilki to pomyśl nad zamianą forum na pudelek Big Grin .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:31 PM
Post: #308
RE: Szpilka - Jennings
Tak zrobie jak Szpilka WYGRA z Bryantem(nie licząc remisu)
Zawrzyjmy umowe Szpilka wygrywa ja stad spadam,wygrywa Jennings spadasz ty Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:36 PM
Post: #309
RE: Szpilka - Jennings
Wolę abyś został na forum Wink .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:36 PM
Post: #310
RE: Szpilka - Jennings
[Obrazek: artur-szpilka-bryant-jennings-duze-001.jpg]

Bryant to wygra ale mam nadzieję, że Szpilka się dobrze pokaże.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości