Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
23-01-2014, 07:37 PM
Post: #311
RE: Szpilka - Jennings
Im bliżej walki tym większe nabieram przekonanie że Jennings padnie...on naprawde nie wie co go czeka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:40 PM
Post: #312
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Ja czekam na tą walkę jak 4 latek na święta . I też mam coraz większe przekonanie , że Artur zniszczy Bryanta .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:44 PM
Post: #313
RE: Szpilka - Jennings
(23-01-2014 07:36 PM)KrychuTMT napisał(a):  Wolę abyś został na forum Wink .

Też bym nie chciał byś opuścił ,forumek' ale Jennings jest za dobry ;D Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:51 PM
Post: #314
RE: Szpilka - Jennings
Zobaczymy , mam nadzieję , że to ja będę miał rację .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:54 PM
Post: #315
RE: Szpilka - Jennings
Kurde, tak sobie myślę... nie ma co się oszukiwać. Zwycięstwo Szpilki nad Jenningsem byłoby zbyt piękne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 07:57 PM przez Sander.)
Post: #316
RE: Szpilka - Jennings
Jennings wciągnie Artura na głębokie wody walki na dystans.
Artur nie jest chyba jeszcze gotowy na ciągłe uniki przed jabem i błyskawiczne, precyzyjne wejścia do półdystansu z jednoczesnym zwróceniem uwagi na chronienie szczęki. Jennings jest naprawdę boksersko bardzo dojrzały.
Od początku stawiałem na Jenningsa i zdania absolutnie nie zmienię. Tysiące walk się widziało i nie takie niespodzianki się zdarzały ale nie tym razem niestety... Choć oczywiście power punch jest możliwy, element boksu ciężki a nawet niemożliwy do przewidzenia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 07:58 PM
Post: #317
RE: Szpilka - Jennings
(23-01-2014 07:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  Zobaczymy , mam nadzieję , że to ja będę miał rację .

Ja mam nadzieję że padnie remis bo tak obstawiałem u buka Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:28 PM
Post: #318
RE: Szpilka - Jennings
Ja oficjalnie przyznam, że założyłem się z Sandersem więc mam nadzieję, że Szpilka pokaże polskie pierdyknięcie Big Grin
No ale na konferencji lepsze wrażenie zrobił Bryant (choć szacun dla Szpilki bo nie myślałem, że aż tyle potrafi powiedzieć po angielsku).

"Tysiące walk się widziało" <- widzę Sander, że szybko nadrobiłeś historię boksu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 10:36 PM przez Krzych.)
Post: #319
RE: Szpilka - Jennings
Jak Szpilka wygra to będzie to dla mnie niezły szok. Tu nie ma jak dojść do wniosku, że on wygra patrząc na to wszystko na trzeźwo. Gdyby Szpilka jeszcze te swoje ostatnie walki wygrywał bardzo wyraźnie... Można by się wtedy łudzić. Ale on stoczył dwie wojny z nic nie znaczącym Mollo ściągniętym z kanapy po 2 latach przerwy i prawie zremisował z Minto. Gdzie tu Jennings, który mimo zaledwie 4 lat treningów bokserskich jest doskonale ułożony, wyszkolony i spokojny w swoich poczynaniach w ringu. On sprawia wrażenie człowieka z 300 walkami amatorskimi walczącego od 20 lat. To świadczy o ogromnym talencie. Moja ocena może być nieobiektywna bo nie ukrywam, że nie znoszę Szpilki i będę tu kibicował Jenningsowi ale nie odbiega ona daleko od rzeczywistości. Nie ma z resztą sensu pisać znów tego samego. Wszystko w tym temacie zostało powiedziane a nawet za dużo. Porozmawiamy pięknego ziejącego mrozem niedzielnego porankaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2014, 10:52 PM
Post: #320
RE: Szpilka - Jennings
Zaraz wyczytam , że Jennings ma lepszą defensywę od Floyda , szczękę Wacha , na nogach lata jak motylek , a cios ma jak Tyson .
Serio robicie z niego nie wiadomo kogo , a leżał na deskach po sygnalizowanym cepie od Tupou.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości