Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
24-01-2014, 11:07 AM
Post: #331
RE: Szpilka - Jennings
Mógłby Polsat to pokazać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 03:04 PM
Post: #332
RE: Szpilka - Jennings
@BMH
Oficjalne czy nie oficjalne , poleciał na ziemie po uderzeniu żałośnie wolnym cepem . Wszyscy wiem jaki jest Szpilka , często upada . Jednak kurwa panowie , Wy tutaj robicie z Jenningsa jakiegoś pół- Boga , a tak naprawdę ta walka to prawdziwy test dla obydwu zawodników .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 03:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2014 03:18 PM przez BMH.)
Post: #333
RE: Szpilka - Jennings
Nie kupuje argumentow typu "poleciał na ziemie po uderzeniu żałośnie wolnym cepem". Byl zle ustawiony do rywala, ten wystrzeli petarde i tyle. Nie widze w tym nic niezwyklego, a juz na bank nie widze tu nic co by w jakims stopniu obnazalo Jenningsa.
Z tym pol-bogiem, to nie wiem do kogo Ty kierujesz to zdanie Krychu. Ja, komentarzy ktore by robily z Bryanta jakiegos pol-boga, to na tym forum raczej nie widzialem. Zawsze mozesz sypnac cytatem, bo szczerze mnie zainteresowales.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 03:30 PM
Post: #334
RE: Szpilka - Jennings
Z kontekstu wypowiedzi można odnieść wrażenie , że 90% osób przecenia Bryanta . Zresztą nie ma co pisać , zobaczymy za 2 dni kto miał racje Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 03:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2014 03:45 PM przez BMH.)
Post: #335
RE: Szpilka - Jennings
Jak pisalem, ja nie widzialem komentarzy by ktos robil z Bryanta pol-boga, wiec nie wiem o co chodzi.
Sam jestem ciekawy przebiegu tej walki, bo obaj sie niesprawdzeni tak do konca. Dla jednego i drugiego ta walka to bedzie cos wielkiego... HBO, na ringu dwoch niepokonanych prospektow, a sama walka jest fajnie reklamowana. U mnie bez zmian... Faworyt Jennings 60-40, a wiec nie robie z niego zelaznego faworyta. Zajebiste zestawinie.. szkoda, ze malo jest takich walk w HW.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 04:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2014 04:15 PM przez Sander.)
Post: #336
RE: Szpilka - Jennings
Ja też nie robię z Jenningsa nie wiadomo kogo w skali światowej. Ja tylko uważam, że pokona Szpilkę ponieważ jest lepszym pięściarzem. Tylko tyle. A jeżeli dla kogoś stawianie w roli faworyta w tej walce Jenningsa jest przecenianiem go to ja nie rozumiem i zdziwiony jestem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 04:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2014 04:35 PM przez Krzych.)
Post: #337
RE: Szpilka - Jennings
U mnie tak samo. Nie przeceniam Jenningsa i nie robię z niego nie wiadomo kogo. To Szpilka jest na tyle słaby, że nie ma szans, a nie Jennings aż tak niesamowicie dobry. O Jenningsie nie wiemy jeszcze wszystkiego a Szpilka pokazał już, że szczyt jego możliwości leży niewiele wyżej niż taki Mollo czy Minto.

No i ważenie jest o 3 p.m a nie 11.30 a.m. O godzinie 21 czasu polskiego.

W sumie to ostatnia porządna gala aż do marca. W lutym tylko kolejne bumobijstwo i walka z pseudo pretendentem w wykonaniu Golovkina i średnio ciekawa gala w Chinach. Ale za to w marcu już jest dostatek świetnych walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 04:39 PM
Post: #338
RE: Szpilka - Jennings
Ja uważam, że Jennings pokonałby również Adamka. Oczywiście opinie copopodbnych jakoby miał pokonać Kliczków są zdecydowanie przesadzone, ale na Szpilkę taki Jennings spokojnie wystarczy. U Szpilki tak naprawdę od walki z McClinem nie widzę żadnych postępów. Cały czas dziurawa obrona i cały czas słabe przygotowanie taktyczne. Gdyby fizycznie był mocniejszy, to kto wie, ale Szpilka to naturalny cruiser jakby nie patrzeć.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 09:45 PM
Post: #339
RE: Szpilka - Jennings
[Obrazek: artur-szpilka-bryant-jennings-duze-003.jpg]

Kuźwa spodziewałem się jakiejś rzeźby chociaż delikatnej po Szpilce a tu taki placek...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 09:48 PM
Post: #340
RE: Szpilka - Jennings
Bardziej umięśniony brzuch niż Szpila ma nawet pani po prawejTongue.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości