Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
24-01-2014, 10:49 PM
Post: #351
RE: Szpilka - Jennings
Boks to nie zawody Mr. Olympia . Szpila na luzaku , będzie dobrze .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 11:01 PM
Post: #352
RE: Szpilka - Jennings
Budowa szkieletu predyspozuje do tego czy ktoś jest małym ciężkim,ciężkim czy superciężkim .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 11:32 PM
Post: #353
RE: Szpilka - Jennings
Gdyby Szpilce udało się znokautować Jenningsa to byłoby pięknie. Jest w stanie to zrobić. KO w ostatniej rundzieSmile

Szpilka w CW to na dziś science-fiction, skąd w ogóle taki pomysłConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 11:44 PM
Post: #354
Bug RE: Szpilka - Jennings
Nie lubię Szpilki za te jego więzienno-dresiarskie klimaty, ale chciałbym, aby wygrał. Niestety obstawiam zwycięstwo Murzyna przez nokaut albo na punkty do jednej mordy.

Niemniej chciałbym, aby Szpilce wszedł jakiś lucky punch, a następnie przechylił się przez liny, wskazał rękawicą na Adamka i krzyknął: AJ ŁONT JU!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 11:56 PM
Post: #355
RE: Szpilka - Jennings
"Szpilka w CW to na dziś science-fiction, skąd w ogóle taki pomysł"

Dlaczego Martin tak sadzisz??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 11:57 PM
Post: #356
RE: Szpilka - Jennings
Jakoś im bliżej walki to jestem coraz spokojniejszy o Artura .
Coś czuje , że ta walka to może być ringowy dreszczowiec , pełen zwrotów akcji i mam nadzieję , że zakończy się zwycięstwem dresa .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 09:52 AM
Post: #357
RE: Szpilka - Jennings
@Martn
Artur mógłby jeszcze zbić do CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:08 AM
Post: #358
RE: Szpilka - Jennings
@Bestia
Dlatego, iż w ogóle nie ma takiego pomysłu. RedHawk słusznie zauważył, że Artur mógłby zbić wagę do CW, ja też tak myślę, ale to tylko teoria. Nigdzie nie słyszałem ani z ust Szpilki ani jego trenera, promotora itd żeby były takowe plany. Zatem to na dziś science-fiction.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 01:04 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #359
RE: Szpilka - Jennings
"Jennings should win by late-round TKO."
HBO

Co widziałeś w oczach Szpilki ?
BJ: "Małego chłopca".


(24-01-2014 11:44 PM)Metzger napisał(a):  Nie lubię Szpilki za te jego więzienno-dresiarskie klimaty, ale chciałbym, aby wygrał. Niestety obstawiam zwycięstwo Murzyna przez nokaut albo na punkty do jednej mordy.

Niemniej chciałbym, aby Szpilce wszedł jakiś lucky punch, a następnie przechylił się przez liny, wskazał rękawicą na Adamka i krzyknął: AJ ŁONT JU!


W kolejce do Adamka pierwszy jest Kłodarczyk.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 01:12 PM
Post: #360
RE: Szpilka - Jennings
Nie sądzę, żeby Szpilka mógł zbić do CW. On jest mocniej zbudowany (szerokie bary) od Adamka, nie mówiąc o Diablo, Masternaku, Kołodzieju i innych cruiserach.

Co do wyniku, to wstrzymam się z prognozą, bo serce jest za Arturem, a rozum za Jenningsem. Czego najbardziej się obawiam, to nietrafnego nastawienia psychicznego Szpilki przez narożnik w rodzaju:" Jak przetrwasz 12 rund, to i tak będzie sukces. Nie ryzykuj, walcz spokojnie, nastawiaj się na kontrę". Co prawda Łapin się nie wypowiadał, ale Wasilewski i Skrzecz mówili o tym spokoju. Jeżeli "spokojnie" ma znaczyć "mądrze", to O.K., ale jeśli ma znaczyć "pasywnie, zachowawczo, defensywnie", to nie tędy droga.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości