Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
26-01-2014, 03:53 AM
Post: #411
RE: Szpilka - Jennings
GO GO Artur.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 04:31 AM przez Krzych.)
Post: #412
RE: Szpilka - Jennings
Zaczyna się. To o czym mówiłem. Jennings się "zaaklimatyzował" i zaczyna coraz bardziej kontrolować walkę. Ciężkieee rundy czekają Szpilkę

Ale jazda się zrobiła. Szpilka wygląda na nieco zrezygnowanego.

Kapitalna jest ta obrona Jenningsa. Absolutnie bezbłędna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:43 AM
Post: #413
RE: Szpilka - Jennings
Do 5 rundy było całkiem nieźle...Sad
Kurwa ide spać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:44 AM
Post: #414
RE: Szpilka - Jennings
Szkoda zakończenia...Wiecej wypowiem sie jutro.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:46 AM
Post: #415
RE: Szpilka - Jennings
Lol, co to ma być... u mnie 87:83 dla Bryanta do zakończenia walki, a jeśli już modulować ten werdykt to na korzyść Amerykanina.
Początek całkiem spoko, Artur też wprowadził uniki a'la Ali. Szkoda, że ręce ciągle nisko, a jak przez chwilę była garda to pomyślałem, że Artur wygląda z nią strasznie nienaturalnie.

CO ma takiego By-By, że rywale boją się do niego podejść i uderzać? Nawet taki Szpilka nie atakował, gdy przez kilka długich sekund Bryant miał odsłonięty dół i pozycję taką, że na pewno jeden cios by wszedł.
Czy to faktycznie Łapin ma taki autorytet że powstrzymał Szpilę? Czy może Bryant ma jakąś aurę zajebistości i rywale nie podchodzą? Strasznie mnie to dziwi.

Druga kwestia to siła ciosu Bryanta - czy mi się zdaje czy pierwszy kd był po ciosie w pierś? Najpierw obstawiałem splot słoneczny ale to chyba nie to. Ogólnie dziwna sprawa, że Szpilka tak "rozmiękł" w czasie walki. Bryant nie walił jakoś mega często, a Szpila już w połowie zjechany jakby walczył z Tysonem.

No i ja bym tak tej obrony Bryanta mimo wszystko nie zachwalał... Szpilka wyprowadził żenująco mało ciosów, szczególnie w drugiej połowie walki. Średnio 8 celnych na rundę, stostunkowo sporo przestrzelonych.

No Artek zawalczył inaczej niż zwykle, ale strasznie mnie rozczarował...

O Bryancie ciągle nic więcej nie napiszę (prócz gratulacji za chłodną głowę, precyzje/siłę ciosu i szczelną gardę) bo czekam na jakieś wyzwanie, które PODEJDZIE i mu coś nawsadza... Dawać mu Chisorę -_-

Sander, gratulejszyn zakladu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 05:00 AM przez BMH.)
Post: #416
RE: Szpilka - Jennings
Zgodanie z przewidywaniami. Jennings za silny, za dobry... Szpilka ambitnie, ale nie mogl pobic lepszego od siebie. W kazdej rundzie Artek popelniel bledy w obronie i Bryant trafial... trafial z duzo wieksza wymowa niz Szpilka. Sadzilem, ze moze byc Szpilke stac by zagrozic albo wyrac kilka poczatkowych rund, ale nic z tego... Deklasacja panowie, a Jennings idzie dalej. Nie mam watpliwosci, ze Szpilka jeszcze dostanie szanse walki na HBO.


Jennings vs Szpilka na zywo
1. 10 9*
2. 10 0
3. 10 9
4. 10 9
5. 10 10(mam wrazenie, ze podciagniety remis pod Szpilke)
6. 10 8
7. 10 9
8. 10 9
9. 10 9
10. TKO

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 04:56 AM przez Gogolius.)
Post: #417
RE: Szpilka - Jennings
2. 10 0 <- wysoko Big Grin

U mnie druga, piąta i ósma dla Artura, ale to w ogóle chyba max co mogłem mu dać. Pierwsza połowa walki jeszcze równa.

87:83 dla Bryanta i to najniższy wymiar kary dla Szpilki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 04:55 AM
Post: #418
RE: Szpilka - Jennings
Tak jak mówiłem. Początek w miarę dla Szpilki. Z czasem przejmowanie kontroli nad walką, coraz bardziej jednostronny przebieg. Na koniec chaotyczne ataki rozpaczy Szpilki i kontrujący lewy prosty posyłający go na deski a następnie walka zatrzymana przez sędziego. Nigdy mi się nie udało tak dobrze zaprognozować walki. Dosłownie co do najmniejszego detaluBig Grin

Do momentu przerwania mam 88-82 Jennings. Tak samo punktowali wszyscy trzej sędziowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 05:01 AM
Post: #419
RE: Szpilka - Jennings
W sumie skopiuję to co napisałem gdzie indziej...
No cóż... Artur i tak mnie pozytywnie zaskoczył. Pierwsze cztery - pięć rund to popis w jego wykonaniu. Po 4 rundach prowadził u mnie 3-1 (39-37). Ale później pełna dominacja Jenningsa, ciosy na tułów i żelazna kondycja Amerykanina zniszczyły Artura. Jednak szacunek dla Polaka za dwie rzeczy. Pierwsze primo - nie zrobił kupy na wejściu i pokazał niezły boks, drugie primo - atak w ostatniej rundzie. Nieudany, ale to się szanuje, bez kalkulacji, pełne ryzyko. Uwielbiam takich bokserów i mam nadzieję, że Ameryka także.
Walka dla Szpili i tak na plus, może troszkę spokornieje, nabierze dystansu, będzie mądrzejszym bokserem? Oby tak. W końcu, który wybitny bokser nie licząc Marciano i Moneya miał zero w rekordzie? Rzadko który.

Punkty: jak dobrze liczę 87-83. Więcej podciągnąć pod Szpilę się nie dało Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 05:04 AM
Post: #420
RE: Szpilka - Jennings
Ja miałem jedną rundę dla Szpilki. Nie zobaczyłem niczego czego bym się nie spodziewał. Różnica ogromna. No i jest satysfakcja, że od samego początku wiedziałem, że tak będzie..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości