Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs - zapomniany mistrz
12-02-2014, 08:53 PM
Post: #21
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Budowa Briggsa, to podobala mi sie w walce LL. Ale to byla podjarka przed ta walka. Do dzis mam w segregatorze ktory za szczyla kompletowalem, foty z wazenia przed ta walka.




Wlasnie ktos taki jest potrzebny na Wowe.. ktos kto potrafi na poczatku troche postraszyc(jak Sanders).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2014, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2014 09:33 PM przez Krzych.)
Post: #22
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
HahahahahaBig Grin Ale łysa glaca... Chyba go wiek dopadł i mu odpadły te dredyBig Grin

[Obrazek: briggs%20is%20back.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2014 11:46 AM przez Krzych.)
Post: #23
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
[Obrazek: briggs%20w%20formie.jpg]

Przygotowany jest, przynajmniej fizycznie, bo jednak od 3 lat siedzenia na dupie się tak nie wygląda. Czyli już wiemy, że to nie będzie jakiś kiczowaty powrót z wagą 130+. Ufff...

https://www.youtube.com/watch?v=j1nhQKUkg6I

7:09. Ale zajebisty nokdaun.

Shannon był zajebisty, jak dla mnie jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów ever. Niby miał ten pas, ale było go stać na o wiele wiele więcej niż zdobyć pas 10 sekund przed końcem walki którą przegrywał na punkty a później stracić go w pierwszej obronie. No ale niestety, choroba zablokowała go dosyć mocno i pewnie nie dodawała też motywacji i pewności siebie. To nie pomaga, wiem nawet po sobie, ale on miał przynajmniej na tyle szczęścia że mógł chociaż spróbować i zaszedł bardzo daleko jak na takie ograniczenie.

Swoją drogą ta walka pokazuje jaki był kiedyś poziom w HW. Tim Noble, z którym walczył Briggs w tej walce do której podałem link miał rekord 5-5, skończył z rekordem 7-13 i był dostarczycielem zwycięstw a prezentował wyższy poziom niż połowa dzisiejszej czołówki HW. Tam tacy jak Szpilka, Arreola czy Mitchell odpadali po 2-3 walkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 08:22 PM
Post: #24
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Jak uważacie kto był lepszy w sowim prime Shannon Briggs czy Samuel Peter?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 08:31 PM
Post: #25
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Jak dla mnie Peter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 09:39 PM
Post: #26
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Dla mnie lepszy był BriggsSmile Peter był niezłym zabijaką w swoim prime ale Briggsa jednak cenię wyżej. Briggs w sumie też był potwornie niebezpieczny ale przewaga techniki leży po jego stronie i to jest decydujący czynnik, przynajmniej w mojej ocenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 02:15 AM
Post: #27
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Shannon już w sobotę wraca na ring? No ładnie, ciekawy jestem co sobą zaprezentuje Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 08:45 PM
Post: #28
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Czy oni mają na tej gali jakieś ważenie czy coś w ten deseń?Big Grin Bo walka za parę godzin a o wagach nic nie mogę nigdzie znaleźć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 01:04 PM
Post: #29
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
http://www.fightnews.com/Boxing/weights-...-15-237558

Komisja nie dopuściła Briggsa do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 01:19 PM
Post: #30
Bug RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
(24-02-2014 01:04 PM)Matys napisał(a):  Komisja nie dopuściła Briggsa do walki.
To może Wasilewski go zaprosi? U nas nie będzie problemów z komisją, a i przeciwników nie brakuje Smile

A na serio to Shannon chyba rozpirzył wypłatę od Witka skoro wraca na ring po ponad 3 latach przerwy. Pokona paru bumów i będzie domagał się walki z kimś z topu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości