Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
17-01-2013, 03:49 PM
Post: #11
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
A ja do kina nie chodzę,mam specyficzny gust filmowy i raczej kinówki mnie mulą.Jestem Bogiem obejrzałem(w domciu),nawet spoko,dobry sundtrack.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 08:23 PM
Post: #12
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Zioło-Pale-Niebywale
Mam podobnie wole obejrzeć w domu podpiąć kompa pod tv i w spokoju oglądnąć film.Ja czekałem długo na hobbita ale w końcu się doczekałem, warty ciekawy film.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 08:25 PM
Post: #13
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Drogówka - polecam tak jak każdy film Smarzowskiego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:47 AM
Post: #14
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Smarzowski ma super filmy. Teraz czekam na "Pod mocnym aniołem" na podstawie książki Jerzego Pilcha, bądź co bądź świetnej. Myślę, że i tym razem Wojtek nie zawiedzie i po raz kolejny pokaże nasz kraj takim jakim jest. "Drogówka" choć trochę wyolbrzymiona naprawdę daje do myślenia, zresztą jak i "Dom zły" czy "Wesele".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 08:48 AM
Post: #15
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
"Wesele" to film absolutnie unikatowy i mega prawdziwy. Oglądałem już 6 razy i jeszcze obejrzę kilka w swoim życiu. Co do filmu "Dom zły" to już absolutnie inny klimat i otoczka ale mocne przesłanie i finał dramatyczny ale tak jak Wesele pokazuje nasze narodowe cechy, ułomności itd
Chciałbym wspomnieć tutaj o filmie dokumentalnym na temat zimowej wyprawy na Broad Peak gdzie jak zapewnie wiecie zginęli dwóch z członków eskapady zginęło.
TVN24 to pokazywał bodajże w środę i muszę powiedzieć , że było to znakomite - filmy z amatorskich nagrań członków tej wyprawy, rozmowy przez radio z bazą, dosłownie wszystko - ponad godzina kapitalnego i wzruszającego dokumentu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 11:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2013 11:12 AM przez BESTIA.)
Post: #16
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
"Wesele" kapitalny film warto obejrzeć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:55 AM
Post: #17
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Czekałem na remake horroru Evil Dead i się zawiodłem bardzo.
Remake filmu Carrie na podstawie książki Kinga raczej odpuszczę bo przejrzałem zdjęcia i widzę że szkoda na te nowe horrory do kina chodzić...
W tym roku ma wyjść Wolf Creek 2, jedynka była niskobudżetowym lekkim horrorkiem który mi podszedł, bardzo chcę na kompie pooglądać.
Hobbit był ciekawy ale nie to co trylogia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 01:23 AM
Post: #18
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Stara wersja Carrie to coś wspaniałego. Oglądałem film prawie 40 lat po premierze i zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Boję się, że nowym filmem mogę popsuć sobie sympatię do tej opowieści (świetny film, genialna książka).
Hobbit mnie się podobał bardziej niż cała trylogia, która zawsze mnie nudziła. Na Hobbicie obok 20 minutowej drzemki byłem spokojny. Nawet się zaciekawiłem filmem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 11:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 01:08 PM przez Erwin1486.)
Post: #19
Wink RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Jeżeli chodzi o polskie kino to czekam oczywiście na Miasto 44, uroczysta premiera przewidziana jest na 1 sierpnia na stadionie Narodowym w Warszawie, mam nadzieję że nie zawiedzie mnie ta produkcja

____________________
Najkorzystniejsza oferta? sprzątanie mieszkań warszawa Właśnie ją znalazłeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 09:08 PM
Post: #20
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Doszły mnie słuchy że planowane jest stworzenie filmu w ktorym mieliby zagrać Lamotta oraz Balboa we wspólnej walce.Na taką produkcje czekam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości