Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Juarez
06-01-2012, 10:47 PM
Post: #1
Call of Juarez
Grałem w 1 i 2 ale nie mam przekonania do 3. Jeżeli ktoś z was grał to może powiedzieć czy w ogóle gra jest warta uwagiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 11:06 PM
Post: #2
RE: Call of Juarez
Jeżeli chodzi Ci o "Cartel" to daruj sobie ;P śmierdzi rozwalanką ala GTA :O calkowice iny klimat..do bani :/

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 12:58 PM
Post: #3
RE: Call of Juarez
Grałem i muszę zgodzić się z Gawlakiem. Szkoda czasu i pieniędzy;(

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 02:54 PM
Post: #4
RE: Call of Juarez
Pacman
jak jesteś szczęśliwym posiadaczem konsoli ^^ to proponuje ci kupic "Red Dead Redemption" w chuj zarąbiaszczy klimat dzikiego zachodu Wink strzelaniny, kowboje, saloony itd Big Grin

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 04:19 PM
Post: #5
RE: Call of Juarez
Prawdopodobnie kupię sobie "Red Dead Redemption", bo większość ludzi mówi że COJ Cartel To kompletny niewypał .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 04:36 PM
Post: #6
RE: Call of Juarez
polecam ci w ch*j RDR Wink ja calutką na x360 oklepałem. zarąbiaszcza jest

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2012, 10:56 PM
Post: #7
RE: Call of Juarez
Call of juararez więzy krwi zajebista gra, ale troche krótka 7godz grania słabo ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 11:23 AM
Post: #8
RE: Call of Juarez
Gra ma klimat, ale to tylko i wyłącznie dzięki muzyce, która jest najlepszym soundtrackiem na świecie. Sama gra bardzo przeciętna.
Jeśli chodzi o klimat, polecam grę Mount&Blade. Może grafika średnia, ale sama gra to cała przyjemność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 07:51 PM
Post: #9
RE: Call of Juarez
Grałem we wszystkie części CoJa.
Jedynka była całkiem przyjemna, ale dało się wyczuć to "wschodnio-europejskie piętno". Świetna muzyka, niezły klimat, ale gameplay był momentami naprawdę kiepski.
Dwójka (Więzy Krwi) to dla mnie zdecydowanie najlepsza odsłona serii. W tej produkcji zagrało niemal wszystko. Fabuła, bohaterowie, klimat, muzyka, rozgrywka... Oczywiście nie jest to gra pozbawiona wad, ale przeszedłem ją na dwa razy i naprawdę czułem jakbym miał do czynienia z produktem zagranicznym. Wreszcie.
The Cartel to porażka. Po prostu. Przeniesienie akcji do współczesności to fatalny pomysł. Twórcy pozbawili CoJa tego, co miał unikalne - realiów rozgrywki. Ile mamy gier z akcją osadzoną na dzikim zachodzie? Malutko. Techland wypełnił lukę, po czym strzelił sobie w kolano tworząc strzelaninę osadzoną we współczesności. Do tego strzelaninę po prostu słabą. Nudną, bez pomysłu na siebie, brzydką i drewnianą.
Gunslinger to pewnym stopniu powrót do korzeni. I gra bardzo dobrze na tym wyszła. Strzela się całkiem przyjemnie, a do tego niezwykle ciekawy jest pewien patent, którego deweloperzy tu użyli. Otóż grając, tak naprawdę bierzemy w opowieści rewolwerowca opowiadającego swą historię w pewnym saloonie. A opowieści mają to do siebie, że nie muszą być w pełni autentyczne. Nasz narrator czasami coś podkoloruje, czasami się pomyli, a to prowadzi do ciekawych sytuacji. Najłatwiej będzie to zobrazować za pomocą pewnego przykładu:
Idziemy sobie kanionem, w tle słychać głos narratora: Szedłem kanionem, gdy nagle zaatakowało mnie plemię Indian.
I nagle pojawiają się Indianie.
Wtedy wtrącą się jeden ze słuchaczy: A to nie byli przypadkiem kowboje?
Nasz narrator odpowiada, że faktycznie tak było.
I nagle Indianie zmieniają się w kowbojów.
Podobnych sytuacji jest w grze całe mnóstwo.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 08:07 PM
Post: #10
RE: Call of Juarez
Nic nie przebije gry Mafia.
Fabuła, realizm na takim poziomie, że zasnąć nie mogłem po tym jak grałem w nią po raz pierwszy za małolata.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości