Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
23-03-2014, 09:08 PM
Post: #11
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@KrychuTMT
To nie jest z mojej strony „ból dupy”
Realizowanie się w wirtualnym świecie nie jest moim celem życiowym.
Piszę jedynie o tym co zauważam i co jaskrawo rzuca mi się w oczy.
Czyli hipokryzja.
„Przywódca stada” czyli „prawie naczelny” i kilku jego lizusów zaatakowało pewnego usera za to że miał odwagę podać własny ranking [nielogiczny?] albo ,że ktoś widzi inaczej wynik jakiejś walki. Używają oni dla poniżenia przeciwnika własną diagnozę jego stanu psychicznego.
Ci sami natomiast robią dokładnie to samo w stosunku do innej walki gdzie wynik większości nie budzi wątpliwości.
Nie twierdzą że nie mają do tego prawa.
A zadaję jedynie pytanie. Dlaczego innych prześladują za podobne zdanie i poniżają a sami robią dokładnie to samo?
Podobnie jest z tym niby „spamowaniem”
Każdy to robi bo w dyskusjach nie da się uniknąć zbaczania z tematu.
Ale w stosunku do jednego jest to powód do banowania a innych się toleruje.

Uważam że banowanie powinno nastapić tylko wtedy gdy ktoś w sposób wulgarny i powtarzający się narusza czyjąś godność w sposób chamski notorycznie i bezpardonowy go obraża.

Innych powodów banowania nie widzę. Banowanie za obrażanie grupy ludzi czy całego jakiegoś środowiska jest dla mnie absurdalne. Jeżeli ktoś napisze że Polacy to złodzieje ,bo kradli [kradną? ] w Niemczech auta to nie może to być powodem banowania bo nikt nie został obrażony personalnie. Ja np. nie czuję się obrażany bo nigdy nikomu niczego nie ukradłem , a jestem Polakiem. Używając określenia „Polacy kradną” każdy inteligentny człowiek wie że nie o wszystkich Polaków chodzi.

To forum jest w złej sytuacji.
Winę za ten stan rzeczy ponoszą tu piszący.
Więc dziwię się ,że tego nie zauważasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 09:28 PM przez KrychuTMT.)
Post: #12
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
(23-03-2014 09:08 PM)RSC-2 napisał(a):  @KrychuTMT

1.Uważam że banowanie powinno nastapić tylko wtedy gdy ktoś w sposób wulgarny i powtarzający się narusza czyjąś godność w sposób chamski notorycznie i bezpardonowy go obraża.

2.Innych powodów banowania nie widzę. Banowanie za obrażanie grupy ludzi czy całego jakiegoś środowiska jest dla mnie absurdalne. Jeżeli ktoś napisze że Polacy to złodzieje ,bo kradli [kradną? ] w Niemczech auta to nie może to być powodem banowania bo nikt nie został obrażony personalnie. Ja np. nie czuję się obrażany bo nigdy nikomu niczego nie ukradłem , a jestem Polakiem. Używając określenia „Polacy kradną” każdy inteligentny człowiek wie że nie o wszystkich Polaków chodzi.

3.To forum jest w złej sytuacji.
Winę za ten stan rzeczy ponoszą tu piszący.
Więc dziwię się ,że tego nie zauważasz.

1. Też tak uważam.

2. Oczywiście , że jest to strasznym absurdem.

3. Forum jest w tragicznej sytuacji , ale winę za to ponosi nieudolna administracja oraz brak przestrzegania regulaminu, który swoją drogą powinien zostać zmodyfikowany . Brak wsparcia redakcji też daje się we znaki , tak właściwie to jesteśmy oddzielnym bytem i z główną łączy nas tylko nazwa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 10:19 PM
Post: #13
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
RSC-2
Cop spamował na potęge bo jak inaczej nazwać 180postów w 2dni-to raz.
Dwa odnoszenie się w swych postach do innych per lejdis.
Trzy -pojechanie po userach jak po burej suce w ostatnim poście.
Ja wiem że chcesz sprowokować dyskusje(już to zrobiłeś)jednak dla każdego myślącego jest wiadomym że cop na bana zasłużył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 10:36 PM
Post: #14
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Joker
Każdy tu spamuje bez wyjątku i nikt bana nie dostał.
To co napisał w ostatnim poście i to szczera prawda, nie było tam personalnego obrażania tylko odniósł się do ogółu.
Zacytuj mi te posty w który kogoś obraził.
Bo ja zacytuję Ci posty w których jego obrażano.
A jeżeli tego nie widziałeś to zapraszam do „Vision Express”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 10:44 PM
Post: #15
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
Kurw... nie widzisz tu BESTIA prowokacji tego trolla? Bez kitu... nie widzisz? 100 razy kazdy pisal grzechy copa... od wyzwisk, po celowe rozpierdalnie tamtow, i nachalne spamowanie... jednego dnia 4x post post pod postem. Zwracana mial uwage na wszystko, ale on dalej swoje: ladies, glupki, urojone historie z dupy wyssane, prowokacje etc. Wystarczy zajrzec w tematy ktore zalozyl naczelny troll RSC-2, by dojsc do tego, ze kazdy juz napisal co zlago zrobil cop. A ten z uporem manika, jak rasowy niczego nierozumiejacy glupek, ponawia te same pytania.. co to kurwa jest koncert zyczen? Raz napisal Sander, innym razem Joker, a jeszcze innym ten i tamten, a ten dalej swoje... "zacytuj mu posty" i chuj... jakby troll nie wiedzial, ze posty zostaly usuniete. Jak ktos pisze, ze bylo tak, to on napisze, ze nie wierzy i tak w kolko.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 10:50 PM
Post: #16
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
RSC-2
,To co napisał w ostatnim poście i
to szczera prawda, nie było tam
personalnego obrażania tylko
odniósł się do ogółu.'
*
W takim razie gdy widze grupe czarnoskórych facetów i powiem do nich
-Hej głupie asfalty!
To oni się będą cieszyć i nie uznają tego za zniewage bo powiedziałem to do ogółu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 10:52 PM
Post: #17
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
W dodatku te całe gorzkie żale RSC to kpina a nie prawda jest.

cop nie został na forum przyjęty źle do chuja jasnego Wink
Został przyjęty wręcz bardzo dobrze jak na to co wyprawiał na głównej. Sam robił wszystko by inni zaczęli mu cisnąć, trzeba być niewidomym by tego nie dostrzegać.
@BMH długo mu cierpliwie tłumaczył jak ma poprawnie korzystać z forum (nie cytować wypowiedzi razem z obrazkami np) i ogólnie starał się mu pomóc tu udnaleźć - i jak cop się mu odwdzięczył? Z dnia na dzień zaczął po nim jechać w dodatku nie tylko po nim - nie ma już postów tej kreatury ale był taki dzień w którym podkręcił tempo, że tak powiem...
Użalanie się nad banem dla copa i tworzenie kolejnych tematów w których RSC szlocha nad losem copa jest dla mnie po prostu próbą zepsucia atmosfery na forum i zwykłym pajacowaniem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2014, 11:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 11:33 PM przez RSC-2.)
Post: #18
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@Sander

To nie jest temat w obronie copa, a o zasadach na jakich funkcjonuje forum.

To jest dział do tego przeznaczony więc nie wolno mi poruszać tych tematów?

Przecież nie piszę tego w dziale o boksie zawodowym.

O co tobie chodzi?

Znowu chcesz komuś kneblować usta w imię interesu grupki?


Czy tu mają pisać tylko lizusy mający takie samo zdanie?

Czy ja kogoś tu obrażam wyrażając własne zdanie.

Jak mnie zbanują i usuną moje posty to też napiszecie że wszystkich obrażałem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 10:48 AM
Post: #19
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@RSC
Nie ma podstaw by Cię banować a obrażania żadnego nie widzę. A tak na marginesie to robisz tu z siebię trochę na siłę ofiarę... Ktoś Ci tu coś zrobił? Obrażał i prześladował? Chyba nie traktujesz jako wielkiej obrazy wyśmiewania tej maszynki do mierzenia siły ciosu itd? Ja tam do Ciebie nie mam nic i mam nadzieję, że będziesz na tym forum długo jeszcze. Oby w lepszej komitywie z innymi niż obecnie. Nie szukaj problemów na siłę. Pozdrawiam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 05:07 PM
Post: #20
RE: Do moderatorów - nie do dyskusji
@RSC
Jakiś czas temu zachęcałem Cię do pisania tutaj na forum, gdyż wbrew temu co twierdzisz to forum jest otwarte na nowych ludzi i każdy nowy user jest tu mile widziany. Cop to zupełnie odrębny przypadek i doskonale o tym wiesz.
Nie rozumiem jednak dlaczego cała Twoja aktywność tutaj sprowadza się do krytyki forum i jej użytkowników.
Oczywiście masz prawo poruszać tego typu tematy, ale wiesz jeśli piszesz tylko i wyłącznie o tym, że forum jest be to wygląda to trochę mało poważnie. Skoro zależy Ci na tym by forum żyło i był tu wysoki poziom merytoryczny to uaktywnij się w tematach stricte bokserskich również.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości