Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grigory Drozd
15-04-2014, 10:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2014 10:50 AM przez BMH.)
Post: #1
Grigory Drozd
[Obrazek: Grigory-Drozd.jpg]

Grigory Drozd, to kolejny bokser w ktorego wierze i pokladam nadzieje na przyszlosc.. na tytul. Mimo niemal zerowej kariery amatorskiej(3-0-0), Grigory boksuje na bardzo wysokim poziomie technicznym, i jak sie zwyklo mowic-ma dryg do tego sportu.
Patrzac na poziom wagi jr.ciezkiej, jak i 34 lata Drozda, mozna miec obawy czy w tym wieku wywalczy jeszcze tytul.. Jak jednak juz pisalem na wstepie-ja w niego wierze, choc pewny nie jestem niczego. Zdaje sobie sprawe jak ciezko bedzie "Pretty Boy'owi" o te najwieksze sukcesy w tak silnej dywizji jak CW. Chociaz z drugiej strony... prosty fizol Huck, opierajacy swoj boks na sile i ambicji, zaszedl tak daleko, dlaczego wiec nie Drozd, ktoremu serca nie mozna odmowic, a wszystko jest poparte sporymi umiejetnosciami..?
Zobaczymy co czas przyniesie, ja nie ukrywam, ze chetnie bym jeszcze w tym roku zobaczyl Drozda z jakims mocnym bokserem pokroju np. Afolabiego, a w przypadku wygranej(trudna do typowania walka), chetnie bym zobaczyl Rosjanina z naszym jedynym mistrzem Krzyskiem Wlodarczykiem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 11:31 AM
Post: #2
RE: Grigory Drozd
Jak podaje strona bokser.org trwają zawansowane rozmowy w sprawie potyczki Drozd-Włodarczyk która to miałaby się odbyć na jesień tego roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 11:59 AM
Post: #3
Bug RE: Grigory Drozd
(15-04-2014 11:31 AM)Joker napisał(a):  Jak podaje strona bokser.org trwają zawansowane rozmowy w sprawie potyczki Drozd-Włodarczyk która to miałaby się odbyć na jesień tego roku.
Dobre zestawienie, ale strasznie mnie irytują te 9 czy 10-miesięczne przerwy między walkami u Diabła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 12:02 PM
Post: #4
RE: Grigory Drozd
Metzger
No właśnie,gość jest w swoim prime a daje jedną walke na rok :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 12:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2014 12:21 PM przez Krzych.)
Post: #5
RE: Grigory Drozd
Drozd na początku specjalnie mnie nie przekonywał ale ostatnio wszedł chyba w swój prime. To co zrobił z Masterem, ruchliwość, szybkość, kondycja. Szczególnie to ostatnie. Walka z Diablo byłaby bardzo ciekawa i uważam, że Drozd ma znacznie większe szanse niż Czakijew.
A co do walk Diablo to fakt, nie wiem dlatego tak się dzieje. Przecież on jest teraz w swoim prime, jego kariera ożyła, udowodnił wszystkim niedowiarkom kim jest... Powinien teraz walczyć jak najczęściej. Ale problem chyba leży w tym, że po ostatnich walkach zrozumieli, że nie opłaca mu się walczyć w Polsce a znalezienie takiego rynku jak rosyjski gdzie mu zapłacą mocną kasę za przyjazd nie jest łatwe, to zabiera sporo czasu żeby zorganizować takie coś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 12:44 PM
Post: #6
RE: Grigory Drozd
Od jakiegoś czasu Diablo walczy tylko wówczas gdy na stole są poważne pieniądze. Mógłby w Polsce zmierzyć się z kimś pokroju Robinsona ale Wasyla i Krzysztofa również coś takiego już nie interesuje.

Co do Drozda to jest to kolejny silny facet w silnej cruiserweight. Walka z Włodarczykiem to byłoby coś co chętnie bym obejrzał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 01:49 PM
Post: #7
RE: Grigory Drozd
Dobre zestawienie i wyzwanie dla Diablo.

Myślę, że Krzysiek może go nawet znokautować w Rosji za dobry pieniądz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2014 02:13 PM przez Krzych.)
Post: #8
RE: Grigory Drozd
Wasyl:

- Po tym jak Drozd rozbił Mateusza Masternaka w październiku zeszłego roku, trzykrotnie miałem okazję rozmawiać z przedstawicielami Grigorija - zdradza współwłaściciel grupy KnockOut Promotions. - Na zjeździe WBC z człowiekiem, który przedstawiał się jako menadżer Rosjanina, na zjeździe WBA z Władimirem Hriunowem oraz z Johnem Wirtem, który w kwestiach prawnych współpracuje z Andriejem Riabińskim

- Po raz ostatni rozmawiałem o walce Włodarczyk - Drozd dwa tygodnie temu, potwierdziłem, że jesteśmy gotowi walczyć na przełomie maja i czerwca, ale kontakt się urwał. Mam wrażenie, że Drozd tak naprawdę unika Włodarczyka, tym bardziej, że na zjeździe WBC jego ludzie naciskali na odebranie Diablo pasa - ujawnia Andrzej Wasilewski, podsumowując: - Co będzie na jesieni, nie wiemy, ale pojedynek z Drozdem nie musi być wcale wówczas najciekawszą ofertą.

Nalegali na odebranie pasa Diablo? Że niby z jakiej okazji? Jakoś nie wydaję mi się to prawdopodobne. Poza tym jak pretendent i to w dodatku nieobowiązkowy może unikać mistrza? Mało prawdopodobna ta cała opowiastka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 03:12 PM
Post: #9
RE: Grigory Drozd
Kolejna walke Drozda, zoabaczymy pod koniec marca. Niestety rywal nie jest jeszcze znany. Nie bede zaskoczony, jak tym szczesliwcem okaze sie dawna gwiazda ringow zawodowych Roy Jones.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 03:23 PM
Post: #10
RE: Grigory Drozd
Też się nie zdziwię, ani trochę. Szkoda tylko będzie Drozda, bo krytyka spadnie na niego, a to nie jego wina, że Rosjanie najwidoczniej nie rozumieją boksu i tego, że Roy jest emerytem z pierwszymi objawami Choroby Parkinsona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości