Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Benavidez
22-04-2014, 11:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 11:49 AM przez BMH.)
Post: #1
Jose Benavidez
[Obrazek: BenavidezJr..jpg]

Jose Benavidez(19(KO 14)-0-0), to kolejny mlody "wilczek" na ktorego trafilem calkiem przypadkiem studiujac kariere Frankie Gomeza. Poswiecilem wiec troche czasu i poogladalem sobie jego walki tego dzieciaka. Benavidez, obecnie walczy w WW, co polaczeniu z jego warunkami fizycznymi(jak podaje boxrec wzrost 180/zasieg 185)daje mu w wiekszosci walk swoisty handicap. Nie robie z tego "gnojka" niemal niewyjetego mistrza jak ze Spence, czy Verdejo, ale jezeli chodzo o szeroka, byc moze scisla czolowke to Jose sie nadaje jak malo kto. W kazdym razie szans by w przyszlosci wywalczyl tytul mu nie odbieram.
Nie wiem do konca jak wyglada jego sytuacja w narozniku. Na kilku walkach byl w roli trenera Roach, a na innych go nie bylo(byc moze byl zajety swoimi najwiekszymi gwiazdami). Ponizej wrzucam kilka walk utalentowanego Amerykanina, moze ktos jeszcze sie skusi o ile go nie widzial wczesniej.

Jose Benavidez vs Josh Beeman (26.06.2010)




Jose Benavidez vs Dedrick Bell (17.09.2011)




Jose Benavidez vs Javier Loya (04.08.2012)
https://www.youtube.com/watch?v=7Dgo4-Qg0jI[/video]

Ciekawy sparing z wspomninaym w temacie Frankie Gomezem(16(KO 12)-0-0). Nie bede zaskoczony, jak ci dwaj spotkaja sie kiedys w walce o tytul.




Jose Benavidez vs. Shawn Porter(sparing)



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2014, 05:24 PM
Post: #2
RE: Jose Benavidez
Benavidez, pokonal po 6rundach stosunkiem glosow 3x 60-51 Angela Hernadeza. Walki jeszcze nigdzie nie znalazlem, ale bede mial na uwadze zeby dokleic ja do tematu.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2014, 06:37 PM
Post: #3
RE: Jose Benavidez
Ciekawy chłopak,w Tale of the tape nawet podają 182 cm wzrostu,ale patrząc na boxreca to w ostatniej walce ważył już ponad 150 funty,więc może docelowo być 154.Zapowiada się nieźle,wydaje się opanowany,szybki i mocno bijący.Czas pokaże.

Chciałem obejrzeć jego jakąś dłuższą walkę,nawet jest na Dailymotion walka z Pavelem Mirandą na całym dystansie,niestety jak ją włączam to mi komp się zawiesza...dziwne bo inne filmiki z Daily mi normalnie chodzą.

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości