Ankieta: Czy 4 walka Pacquiao - Marquez ma sens ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak 52.63% 10 52.63%
Nie, (bo Manny i tak wygra) 21.05% 4 21.05%
Ale to już było 26.32% 5 26.32%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel "Dinamita" Marquez
15-01-2013, 11:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 01:21 PM przez Metzger.)
Post: #21
Bug RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Team JMM odrzucił propozycję walki za 15 mln $ z niejakim Zolanim Marali, który może nawet do Top20 nie wchodzi. OCB?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 11:59 AM
Post: #22
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.

Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 12:14 PM
Post: #23
Bug RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a):  Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.
Kto inny mu da więcej niż 15 mln bucksów? Za piątą walkę z Pacmanem? No way.

(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a):  Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.
A jakie są przed nim wyzwania po pokonaniu Pacmana? Osiągnął wszystko co mógł (na Floyda nie znajdzie argumentów), a teraz ma okazję dorzucić do emerytury trochę milionów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 12:37 PM
Post: #24
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę? Teraz przez jakiś czas kibice będą się zastanawiać dlaczego "Dinamita" odrzucił takie pieniądze, a za jakiś czas może usłyszmy "Jestem całkowicie spełnionym bokserem, kończę karierę"? Innych opcji za bardzo nie widzę, bo z kim Meksykanin zarobiłby więcej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 02:25 PM
Post: #25
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Nie zarobiłby więcej on, ale promotor na organizacji gali z lepszym przeciwnikiem Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 03:34 PM
Post: #26
Bug RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
(15-01-2013 12:37 PM)Szakal napisał(a):  A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę?
To mi się wydaje jedynym sensownym wytłumaczeniem. O ile odrzucenie 15 mln $ w ogóle może być sensowne.

Choć jest jeszcze możliwość, że potajemnie negocjują warunki, ale nie chcą przedwcześnie się tym chwalić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 08:30 PM
Post: #27
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Jak mnie wkurw** ten Marquez. Jeśli nie broni pasa w jr. półśredniej, to dlaczego go nie może zwakować? To samo było w lekkiej, nie rozumiem gościa, przez to też Rios i Alvarado walczą o tymczasowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 09:22 PM
Post: #28
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Ja tam sram na jego pasy,ważne że to niesamowity bokser,tyle co on to mało kto stoczył wojen,prawdziwy fighter.Wychodził do wszystkich liczących się w swoim czasie,dał tyle wspaniałych walk że przymykam oczy na to co robi z pasami.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2013, 11:19 AM
Post: #29
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
No to jest norma Big Grin
Tak samo jak nikt nie patrzył czy Manny posiada jakiś pas lub nie. podobnie jest z floydem.
Ale Marquez mógłby go zwakować bo są młodzi ambitni i łakomi na pas mistrzowski.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2013, 01:17 PM
Post: #30
RE: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Tak,tylko że dziś to pasy mają znikomą wymowę.Ja już przestałem przywiązywać wagę do tego kto jakie pasy posiada.
Niech może każde Morze ma swój pasek,to raptem 71 bez Kaspijskiego i Martwego.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości