Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
12-05-2014, 06:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 06:40 PM przez kubala1122331.)
Post: #21
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Ale to nie będzie to samo Sad RSC jest posiadaczem jedynego tak dokładnego modelu na świecie, do tego tak nastawionego, żeby powiększał siłę ciosu temu kogo darzy sympatią, a zmiejszał tym, których nie lubi Smile
Chyba, że po praniu kalesonów ta opcja się pojawiła Smile

RSC
Dałbyś radę obliczyć mój poziom inteligencji? Jakie potrzebujesz materiały? Czy ten program nie jest przystosowany do mierzenia tak niskich wartości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 06:43 PM
Post: #22
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
W takim razie diagnoza jest jednoznaczna

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 06:44 PM
Post: #23
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Kubala
Zależy od poziomu zużycia skarpet i kaleson ;)Jak kalesony były twarde że można gwoździa wbić a skarpety same stały to może ta maszyneria coś tam obliczy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 06:46 PM
Post: #24
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Joker
No to jest szansa! Pamiętam, że kiedyś poziom zużycia doszedł do maksymalnego stopnia. Nie mogłem ich w ogóle zgiąć i musiałem skorzystać z siekiery. Pomogło Smile
Gorzej z kalesonami, ale jakieś galoty po dziadku mogę wysłać Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 06:51 PM
Post: #25
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
BMH, pajacowales bo chciales byc jak RJJ a polska szkola boksu nie przewidywala takich fanaberii? (Zero sarkazmu, powaznie pytam).
Co do treningu: mysle ze takie sekcje maja taki sposob na odsiew osob ktorym tylko sie wydaje ze chca trenowac. Lepiej odsiac takich na poczatku niz zeby sie meczyli. Gralem w pilke kilka lat i u nas bylo podobnie choc sila rzeczy nacisk na nowych byl mentalny a nie fizyczny. Albo sie hartowales albo odpuszczales. Tu moze byc podobnie...

Nie wiem czy to pobicie to pare podbrodkowych w konwencji okocenia czy znecanie sie - ja bym poszedl raz jeszcze a jak sytuacja sie powtorzy a Ty bedziesz czul wiecej negatywow niz pozytywow to nic tylko zmienic klub.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 06:53 PM
Post: #26
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Ja tam kalesony nosze od komuni do teraz,tak stwardniały że nie idzie zdjąć Tongue
Ale teraz jestem modny i można powiedzieć że
wyglądam jak Broner bo z kaleson zrobiły się leginsy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 07:39 PM przez RSC-2.)
Post: #27
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
kubala1122331
Ten program nie tyle „mierzy” co „wylicza”
Kiedyś na SportKlubie leciał program w którym w małym stopniu zastosowano właśnie ten program i pokazywano zachowanie organizmu po otrzymaniu ciosu.
Ale w tym programie było zbyt dużo animacji i wyglądało to trochę śmiesznie.
Myślę ,że wiele osób to oglądało ale nie zwracało na to uwagi myśląc ,że są to jedynie „triki” filmowe.



@Joker
Te punkciki usuwam sobie sam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 07:49 PM
Post: #28
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
RSC-2
Napewno nie!
Zawsze prosiłeś @Bestie a teraz że sam?Nie sądze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 10:48 PM
Post: #29
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Dobra, jutro znów jest trening. Tym razem jak mnie któryś uderzy to go zapitole... i będę tak długo bił aż zobaczę jego krew albo stracę siły... choćbym 10 naraz miał prać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 10:59 PM
Post: #30
RE: Czy to normalne, że zostałem pobity na treningu?
Tylko wariaci są coś warci Big GrinBig GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości