Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
24-07-2014, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014 08:30 PM przez RedHawk.)
Post: #21
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Crumb
Jakiemu tam wrogowi... posprzeczać się można na forum, ale w realu możemy być nawet przyjaciółmi.

What's wrong with you guys.... taka walka, tak medialna a tutaj cisza.... widzę, że tutaj sami koneserzy boksu i byle walka najlepszego polskiego pięściarza z kontrowersyjnym prospektem nie zadowala Big Grin chyba należę do grona Januszy, bo mnie ta walka jara niesamowicie i już nie mogę doczekać się pierwszych konferencji i F2F.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2014, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014 10:06 PM przez Krzych.)
Post: #22
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Do walki jeszcze daleko więc na razie jest spokojnie. Zaczną się konferencje i ważenie to będzie więcej osób zainteresowanych tematem. Jarać się czym specjalnie nie ma, bo to taka lokalna walka odchodzącego w cień Adamka walczącego już tylko dla kasy z pozerem o bardzo przeciętnym poziomie w boksie. To jednak nie jest żadna mistrzowska walka ani unifikacja, tylko patrząc na obecny poziom obu to jest walka gdzieś w trzeciej dziesiątce wagi. Adamek jest w drugiej i leci w dół, a Szpilka gdzieś w piątej. Medialnie jest to wielkie wydarzenie, ale sportowo to jednak nie jest jakieś wydarzenie wysokiej jakości. Ale jest przyzwoicie, zawsze to nie kolejna walka Gołoty, gdzie jest jedna wielka schizofrenia a nie boks, gdzie wszyscy odlatują w jakiś zmyślony świat gdzie on jest jakimś mistrzem czy legendą. Mnie ta walka ciekawi w sumie tylko dlatego, że to taka ciekawa sytuacja, gdzie jedna era się kończy a druga zaczyna. Pojedynek kogoś na schyłku z kimś na początku. W tym przypadku jest to smutne, bo Adamek odchodzi w obliczu negatywnych występów w ringu i negatywnych wypowiedzi poza nim, więc widzimy raczej smutny schyłek niż odejście w chwale, a na jego miejsce wchodzi... wiadomo kto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:44 AM
Post: #23
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Patrząc na nasze podwórko to walkę należy traktować jako hit, głównie pod względem medialnym. Gorzej jeśli chodzi o aspekt sportowy choć ja akurat spodziewam się ciekawej walki na niezłym poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 06:20 PM
Post: #24
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
W sumie to wszystko możliwe, zobaczymy czy Zimnoch ma "czuja" Smile
Cytat ze strony głównej bokser.org :

- Kontrakty jeszcze nie są podpisane i wcale nie wiadomo, czy do tej walki rzeczywiście dojdzie. Andrzej Wasilewski w programie Puncher sam mówił "Spokojnie, bo kontrakty jeszcze nie są podpisane". O czym to świadczy? Tak samo jak zrobili propagandę, że niby Wach może wystąpić przeciwko Adamkowi. Ja od samego początku wiedziałem, że to jest jedynie propaganda. Troszeczkę ci panowie mydlą ludziom oczy. Najważniejsze, żeby Szpilka z Adamkiem stanęli w ringu, ale na 99% moje przewidywania się sprawdzą. Wspomnijmy historię gali Polsat Boxing Night. Za pierwszym razem Szpilka miał walczyć z Bartnikiem, to posadzili go do więzienia. Za drugim razem, gdy miał bić się ze mną, jego promotorzy Andrzej Wasilewski i Piotr Werner narobili pod siebie, bo Szpilka dostał baty od Mollo. Wygrał pojedynek, ale dwa razy siedział na dupie i nie dopuścili go do walki. Nie wiem, może do trzech razy sztuka? Moim zdaniem więcej niż prawdopodobne, że Szpilka po raz trzeci nie wystąpi na gali Polsat Boxing Night

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 06:29 PM
Post: #25
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Cholera wie co tam się jeszcze może staćSmile Czasem nawet dojrzałych, ułożonych i odpowiedzialnych ludzi nie można być pewnym, to co dopiero takiego pomyleńca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:05 PM
Post: #26
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
XDDD Krzysiu sugeruje, że Szpilka uciekł przed Bartnikiem do więzienia ? Rozumując w ten sposób można zasugerować, że Zimna obsrywa zbroję przed walką z Cieślakiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2014 07:09 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Gdzie Ty się takiej sugestii dopatrzyłeś? Z pierwszym PBN to tylko stwierdzenie faktu, przy drugim zaczynają się sugestie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:43 PM
Post: #28
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Dokładnie, a tak ogólnie to chodzi o to, że już na dwóch galach PBN Szpilka miał zaboksować, a nie zaboksował na żadnej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:47 PM
Post: #29
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Krychu, ograniczaj wrzucanie samych linków, bo to niczego nie wnosi do dyskusji. W offtopie swobodnie możesz to umieścić.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 09:44 PM
Post: #30
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Co ten Krzysiu ma pod kopułą....Confused
@Sander szkoda takie pierdołowate wypowiedzi wrzucać w tak zacne miejsce jak to. Chłop od dawna ma kompleksy względem Szpilki i widać to w jego każdej wypowiedzi. Wypominanie, że zamknęli go przed walką z Bartnikiem albo te "baty od Mollo" Big GrinBig GrinBig Grin. Żałuję, że nie doszło do tej pory do jego pojednyku z Arturem, może wtedy zamknął by się raz na zawsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości