Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
26-07-2014, 08:47 AM
Post: #31
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Wszyscy robią ze Szpilki tego ''złego'' , a to przecież Zimnoch non stop szczeka. Jak po ''walce'' z Binkowskim wskazał paluchem na Szpilkę a ten coś tam do niego wygarnął to też było wszystko na Szpilkę. Dlaczego do walki z Zimnochem nie doszło? bo obaj chcieli za dużo kasy, to nie tylko Szpilka miał wygórowane żądania, ale też Krzysiu ''drobnych'' za tę walkę nie chciał. Zwłaszcza, że wie dobrze, że po tym co pokazał z Malujdą czy Binkowskim nie ma opcji żeby w jakikolwiek sposób zagroził Szpilce... jak dla mnie to nie ten poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 09:44 AM
Post: #32
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Kończymy gadki o Zimnochu, nie ten temat.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 10:05 AM
Post: #33
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Sander
Nie przesadzaj już strażniku teksasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 11:07 AM
Post: #34
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Faworytem jest Adamek, jednak chciałbym aby wygrał Szpilka.Adamek już niczego większego nie pokaże, a walkach z Brigssem, Glazkovem,Kliczko zebrał dużo, szkoda zdrowia, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 03:10 PM
Post: #35
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Michalczewski odpowiada Szpilce: mówi że nie ma żadnego szacunku do starszych pięściarzy i przypuszcza że Szpila skończy w więzieniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 03:28 PM
Post: #36
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Michalczewski mówiący o zasadach, to już jest istny kabaret.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 03:48 PM
Post: #37
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Ale chcąc nie chcąc sam promuje walke,nawet wczoraj jak pokazali go na meczu Lechii to komentator powiedział "Chyba Szpilki wypatruje" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 01:05 PM
Post: #38
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Zimnoch jednak może mieć rację. Main Events żąda dla siebie większych pieniędzy niż wstępnie ustalono...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 06:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 06:39 PM przez Krzych.)
Post: #39
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Mi to w sumie zwisa. To trzecie PBN to jak na razie tylko gwiazdorzenie, pieprzenie o kasie i jakieś żądania zawodników, którzy nie są nawet na poziomie średnio europejskim i którzy powinni się cieszyć, że w ogóle ktoś chce płacić za ich żałosny boks. Jednym słowem żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 07:25 PM
Post: #40
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(28-07-2014 01:05 PM)Sander napisał(a):  Zimnoch jednak może mieć rację. Main Events żąda dla siebie większych pieniędzy niż wstępnie ustalono...

Zimnocha zdziera zazdrość, że sam nie wystąpi na PBN. Jak sie nie dogadają to znowu Krzysiu będzie pieprzył farmazony.....ech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości