Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
30-07-2014, 06:29 PM
Post: #51
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Z tego co mówi Kmita to wszystko jest już dogadane, ale......no właśnie jest ale, prawdopodobnie Main Events coś kręci, gdyż chce Adamka na gali w USA...jeśli to prawda to Adamek zaboksuje w Stanach w pazdzierniku a Szpilka na PBN tyle, że z innym rywalem......strasznie to pogmatwane...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 06:32 PM
Post: #52
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Nie nie, bo jeśli Adamek nie walczy, to ta gala nie będzie się nazywała Polsat Boxing Night Smile Będzie to kolejny Wojak i zapewne nie w Krakowie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 07:01 PM
Post: #53
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Czyli krótko mówiąc Adamek Team obsrał zbroję ? XDXD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 07:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2014 07:23 PM przez RedHawk.)
Post: #54
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Sander
Pamiętaj, że to Wojaki zarezerwowali halę w Krakowie w listopadzie.

Sytuacja wygląda tak, że Adamek rzeczywiście był dogadany z Polsatem i zapewne bardzo zadowolony z gaży, którą zaproponowała mu telewizja Polsat. Zapomniał sobie jednak, że wciąż jest zawodnikiem stajni Kathy Duvy Main Events i jakąś część wypłaty musi oddać promotorom inaczej Adamek nie zawalczy. Polska czy USA kontrakty są złożone z mniej więcej takich samych ''niewolniczych'' punktów. Teraz pewnie Adamek chciałby żeby Polsat wyłożył kasiorkę na opłacenie jego promotorów. Kmita szybko jednak uciął spekulacje i zaznaczył, że negocjacje z teamem Adamka zostały zakończone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 08:54 PM
Post: #55
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Duva ostatnio dziwnie się zachowuje. Teraz ta akcja z Adamkiem, wcześniej dziwiła się, że Fonfara chce zarabiać na boksie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 07:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2014 07:27 AM przez Krzych.)
Post: #56
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Duva już dawno odleciała w swój świat. Wystarczy zobaczyć, co ona wygaduje o Kovalevie i Stevensonie. Po prostu jej kompletnie odwaliło. No ale akurat sytuacja z Adamkiem wydaje się być zupełnie prawidłowa, skoro ma kontrakt to oddaje pewną część gaży promotorowi. Druga sprawa, że Adamek chce 50 tys dolarów na przygotowania, bo jak twierdzi przyleci do Polski, opłaci obóz, Szpilka się wycofa i jest 150 złotych do tyłu. I to też jest racja. To są akurat dwa aspekty bez gwiazdorzenia i pieprzenia bzdur, tylko prawdziwe problemy, można powiedzieć oczywiste. A Kaśka nie odpuści, bo wypłata za PBN dla Adamka jest kilkukrotnie wyższa niż zwykle a więc i ona zgarnie kilkukrotnie więcej niż zwykle na tym swoim stałym procencie od gaży Adamka. Poza tym kontrakt jest kontraktem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 07:41 AM
Post: #57
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Teraz pytanie czy Adamek chce dodatkowe tysiaki do gazy na oboz czy chce aby czesc wynegocjowanej gaży zostala wyplacona mu w formie zaliczki. Jak to drugie to IMO ma do tego pelne prawo choc takie szczegoly jak dla mnie to powinny byc uwzgledniane w kontrakcie. Zarabiasz milion zlotych, 150 tys. dostajesz dwa miesiace przed walka reszta po ew. testach dopingowych po walce i tyle.

Mnie dziwi co innego: negocjacje prowadzil team Adamka ale bez udzialu Duvy. Ziggy ponoc mial pelnomocnictwa ale ZAPOMNIEC, ze Adamek ma w kontrakcie zapis ze pewien procent idzie do Duvy to traci amatorszczyzna.

Glupia sytuacja... posiadanie dwoch promotorow jest przesmieszne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 08:39 AM
Post: #58
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Krzych
Ale to nie jest tak, że Adamek chciał dodatkowe 50 tyś tylko zaliczkę. Tak żeby chociaż mu się za przygotowania w razie odwołania walki zwróciło. Chodzi o to żeby w najgorszym wypadku wyszedł na zero a nie na minusie. Dziwie się tylko, że tak majętny człowiek jak Adamek domaga się nawet zwrotu za bilety przelotu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 10:03 AM
Post: #59
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
No ta akcja z Duvą to jest na prawdę jakaś kpina. Zapomnieli o niej czy jak?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 10:13 AM
Post: #60
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
No ciekawie się robi, czyżby jakieś chęci odwołania walki?? Mam nadzieję, że walka się odbędzie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości