Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Kovalev
09-11-2014, 04:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2014 04:31 PM przez BMH.)
Post: #101
RE: Hopkins vs Kovalev
(09-11-2014 06:50 AM)Martin napisał(a):  Kovalev! Tak jak myślałem, to nowy dominator LHW.

Jakis czas temu, podobnie to widzialem, a dzis mam watpliwosci. Wszystko moze byc pieknie do czasu walki z Beterbiyevem. Dla mnie walka bez wyraznego faworyta, choc ze wzgledu na wieksze doswiadczenie na pro, moze minimalnym bylby dla mnie Kovalev.


Co do Hopkins-Kovalev, to dla mnie duzym zaskoczeniem jest przetrwanie Hopka do ostatniego gongu. Naprawde przewalczyc 12 rund z Rosjaninem w wieku prawie 50lat, to wielka rzecz i absolutnie nie do powtorzenia dla zadnego facia co chodzi po tym swiecie pol wieku. Przy okazji obejrzelismy nie tylko chyba najczystsza walke w karierze Amerykanina, ale byla to tez pierwsza porazka do jednej bramki, deklasacja praktycznie w kazdej rundzie.

(09-11-2014 11:07 AM)Hugo napisał(a):  Kowalowowi nie zależało zbytnio na nokaucie.

No, wcale mu nie zalezalo.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2014 04:50 PM przez redd.)
Post: #102
RE: Hopkins vs Kovalev
(09-11-2014 04:29 PM)BMH napisał(a):  
(09-11-2014 06:50 AM)Martin napisał(a):  Kovalev! Tak jak myślałem, to nowy dominator LHW.

Jakis czas temu, podobnie to widzialem, a dzis mam watpliwosci. Wszystko moze byc pieknie do czasu walki z Beterbiyevem. Dla mnie walka bez wyraznego faworyta, choc ze wzgledu na wieksze doswiadczenie na pro, moze minimalnym bylby dla mnie Kovalev.

Dla mnie właśnie pojedynek Beterbijewa z Kowaliowem jest najlepszą walką w LHW, a nie Kowaliow vs Stevenson. Beterbijew to maszyna jak Kowaliow, do tego również naprawdę świetny technicznie i bije bardzo mocno. Byłby grzmoty, ale na dzień dzisiejszy postawiłbym na "Krushera". Facet jest w prime, a do tego ma świetny narożnik. Stevenson mnie do końca nie przekonuje...

Ciekawie się robi w LHW. W obwodzie pozostaje jeszcze walczący w USA Ukrainiec Szabrański. Nie jest to może taki talent jak Kowaliow, czy Beterbijew, ale ma jeszcze czas na rozwój. Już teraz walczy bardzo destrukcyjnie, a za rok, dwa może dawać niezłe jatki z zawodnikami z czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 04:59 PM
Post: #103
RE: Hopkins vs Kovalev
(09-11-2014 04:49 PM)redd napisał(a):  Dla mnie właśnie pojedynek Beterbijewa z Kowaliowem jest najlepszą walką w LHW, a nie Kowaliow vs Stevenson. Beterbijew to maszyna jak Kowaliow, do tego również naprawdę świetny technicznie i bije bardzo mocno. Byłby grzmoty, ale na dzień dzisiejszy postawiłbym na "Krushera". Facet jest w prime, a do tego ma świetny narożnik. Stevenson mnie do końca nie przekonuje...

Mamy niemal identycznie odczucia, choc ja chyba niesmialo, sklanialbym sie ku wygranej Artura.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:12 PM
Post: #104
RE: Hopkins vs Kovalev
Beterbijew i Korobov byli lepszymi amatorami od Kovaleva, ale póki co na zawodostwie Krusher faworytem.

To się może szybko zmienić bo cała trójka to wielka siła ze wschodu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:52 PM
Post: #105
RE: Hopkins vs Kovalev
Na Kowalowie i Beterbijewie nie kończy się rosyjska potęga w półciężkiej. Są jeszcze Miechoncew (najlepszy technicznie ze wszystkich, a przy tym też silnie bijący), Bektemirow i Własow. Przewiduje, że półciężka i cruiser, to będą na długo kategorie rosyjskie (lub rosyjsko-ukraińskie).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:58 PM
Post: #106
RE: Hopkins vs Kovalev
A jak dla mnie właśnie w LHW robi się coraz mniej ciekawie. To w sumie efekt pozytywnego trendu, którego nie ma w wadze wyżej - obijania się faworytów między sobą. Kovalev wypunktował Hopkinsa, zaraz Pascal ze Stevensonem robią eliminator między sobą.
Ciągle mamy czołówkę kilku mocnych bokserów i przepaść. Beterbijew to melodia przyszłości, gdy on będzie się wspinał na szczyt to Hopkinsa nie będzie, a może i Stevensona. I znów będzie 3-4 bokserów na szczycie i zaplecze ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 05:21 PM
Post: #107
RE: Hopkins vs Kovalev
Ładne zachowanie obu po walce, jest trochę kurtuazji, ale oni bez problemu mogą sobie wpisać w rubrykę zawód: mistrz.

Ten facet ma strasznie twardą głowę. Zraniłem sobie na niej obie dłonie. Trafiałem go bardzo mocnymi ciosami, a on wciąż stał na nogach - mówił z uznaniem o swoim sobotnim rywalu Siergiej Kowaliow

- Nie lubię przegrywać, ale nie odbierajcie mu co jego. Nikt nie powinien tego robić. Bez względu na wynik mieliśmy nie poruszać faktu mojego wieku. Nie przez to przegrałem w tym pojedynku - powiedział Hopkins.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 06:39 PM
Post: #108
RE: Hopkins vs Kovalev
Pytanie co teraz zrobi Hopkins ( Smile )
osobiście ja chciałbym aby zakończył karierę, już jest żyjącą legendą boksu.
w półciężkiej mógłby się jeszcze zmierzyć z Stevensonem po tym jak ten upora się z Suchockim,
walka w super średniej z Anthonym Direllem lub napewno bardziej dochodowa z Andre Wardem?
Pojedynek z GGG o którym wspominał sam B-Hop jest bez sensu,.
Mi się wydaje i do tego mam bardzo duże przeczucie że Obcy jeszcze nie zakończył kariery, i w przyszłym roku zobaczymy jeszcze Hopkinsa w pojedynku z Stevensonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 06:43 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #109
RE: Hopkins vs Kovalev
Hopkins nie powinien jak dla mnie kończyć bo wygląda fizycznie i kondycyjnie rewelacyjnie jak na swój wiek. Chciałbym jego walk w super średniej na zakończenie.
Raczej zobaczymy go jeszcze w ringu, ale nie wydaje mi się, żeby ryzykował ze Stevensonem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 06:47 PM
Post: #110
RE: Hopkins vs Kovalev
Sam Hopkins mówił, że dla niego to jest 50/50 czy będzie kontynuował karierę. Pal sześć jego formę, zdrowie i przygotowanie. On się nie zadowoli walkami z byle kim, pewnie chciałby dostać szansę mistrzowską. Myślę, że jakby mu jakiś bokser w super średniej/półciężkiej zaproponował dobrowolną obronę to by się zgodził, ale jeśli jego przyszłością miałaby być walka rankingowa z jakimś Bute (przy całym szacunku dla Rumuna) to raczej sobie da spokój.

Hopkins po walce z Kovalevem przyznał, że czuł się na powrót jak średni, a miał wrażenie, że jego rywal to junior ciężki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości