Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Braehmer - Głażewski
07-12-2014, 05:19 PM
Post: #61
RE: Braehmer - Głażewski
??????????????????????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 05:21 PM
Post: #62
RE: Braehmer - Głażewski
Mefedron trzepie banie Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 05:21 PM
Post: #63
RE: Braehmer - Głażewski
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 05:26 PM
Post: #64
RE: Braehmer - Głażewski
Czyli nie tylko ja to widzę... O ja pier..Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 05:38 PM
Post: #65
RE: Braehmer - Głażewski
Ciosy na wątrobe to zabójstwo .
Parę razy wyłapałem takie kolanem i z automatu traciłem kontrole nad organizmem

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 06:06 PM
Post: #66
RE: Braehmer - Głażewski
to nie jest nawet połowa jego świetnej kariery. Myślicie, że zakończył karierę po tej deklasacji z rąk Roya? Nic bardziej mylnego. Głazu walczył jeszcze o pasy GBU (Global Boxing Union), IBA (International Boxing Association), UBF (Universal Boxing Federation), WBF (World Boxing Foundation), WBB (World Boxing Board) i oczywiście WABU (West African Boxing Union), ale to już była jego ostatnia walka, po zmianie obywatelstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 06:30 PM
Post: #67
RE: Braehmer - Głażewski
(07-12-2014 06:06 PM)CCConeser2 napisał(a):  to nie jest nawet połowa jego świetnej kariery. Myślicie, że zakończył karierę po tej deklasacji z rąk Roya? Nic bardziej mylnego. Głazu walczył jeszcze o pasy GBU (Global Boxing Union), IBA (International Boxing Association), UBF (Universal Boxing Federation), WBF (World Boxing Foundation), WBB (World Boxing Board) i oczywiście WABU (West African Boxing Union), ale to już była jego ostatnia walka, po zmianie obywatelstwa.

A to prawda, że Głaz miał propozycję unifikacji pasów w HW z Solisem? (Podobno w ostatniej chwili Oner się nie zgodził, bo obawiał się, że kolana żarłoka by nie wytrzymały gonitwy za szybkim i mobilnym Głazem). Z Jonesem II to był catchweight w dniu walki, bez niego Paweł by naje*ał dziadka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 06:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 06:40 PM przez CCConeser2.)
Post: #68
RE: Braehmer - Głażewski
@redd nie, Głazu został w półciężkiej

@redd racja, Głazu jest szybki. Prędkości nie da się policzyć ale to jest tak: 1 głazodźwięk x 43 sekundy

Która część wywiadu najbardziej was rozbawiła ?

best of: Paweł Głażewski

"Głażewski na konferencji prasowej: Następny na mojej liście życzeń jest Tony Averlę, ponieważ pokonałem go już raz w karierze. Druga sprawa - posiada pas WBF, ten sam który posiadał Roy Jones Jr., czy senior. Wiadomo, moim marzeniem jest unifikacja wszystkich tytułów, Fonfary na razie unikam, bo z nim nie pobiję PPV - Mayweathera. "

"No ludzie, widzieliście to???? Po pierwsze, dlaczego w czasie przerwy, on jadł żaby, ładując proteiny? Tak nie można, w ogóle werdykt to skandal, ale dziękuję Federacji WBFed za przyznanie mi tytułu, jestem już blisko zostania najwiekszym w historii."

"No ludzie, widzieliście to???? Po pierwsze, dlaczego w czasie przerwy, on jadł żaby, ładując proteiny? Tak nie można, w ogóle werdykt to skandal, ale dziękuję Federacji WBFed za przyznanie mi tytułu, jestem już blisko zostania najwiekszym w historii."

"Zremisował również z Tomaszem Adamkiem w Czechach, który walczył pod pseudonimem "Tomas Adamek", ale ja i tak wiedziałem, o kim mowa. "To nie ten Adamek - wtrącił Babiloński". Nie interesuje mnie Adamek, nie zasłużył na walkę ze mną - dodał Głażewski."

"Lepsze wrażenie w tym pojedynku sprawiał Słowak, który swoimi obszernymi sierpami rozbijał barki i ramiona rywala. Steve Smoger trzykrotnie liczył pretendenta ze Słowacji w rundzie 3.4 i 9. Sędzia Terry O'Connor, który wypunktował wygraną Słowaka 114-113 stwierdził, że jego ciosy robiły większe wrażenie na rywalu. "W 6. rundzie doznałem kontuzji obu barków, nie wiem jak to się stało - tłumaczy Głażewski"

"Również ekspert - Marcin Najman wypunktował przewagę Słowaka w stosunku 120-108, tłumacząc swoją decyzję: Głażewski ładnie go trzykrotnie sprowadził do parteru, ale Idranyi był szybki i wracał do stójki. Marcin, ale oni nie walczyli w MMA dodał zastepujący Najmana, komentator Andrzej Kostyra. NO TO CO Z TEGO, ALE GŁAŻEWSKI PRZEGRAŁ, JAK JEST PRAWIDZWYM MISTREM, NIECH DA MI SZANSĘ, LET'S GO CHAMP! LET'S GO CHAMP! - dodał, wywołując oburzenie w studio"

""Chciałem walczyć przed swoja publicznością, w szkole podstawowej nr 3., w moim rodzinnym mieście, niestety Kathy chciała MGM Grand, co mnie po prostu wkurwiło" - tłumaczy Głażewski. "Chciałem mu dać szansę, ponieważ był wysoko w rankingu WBO, ale jak widać obawia się walki z największym w historii półciężkim" - dodał"

"Andre Ward, który niestety odmówił, tłumacząc się, ze jest nowy w kategorii półciężkiej i nie jest gotowy na starcie z takim czempionem. "Nie ważne, kim byłeś w amatorstwie, nie ważne jaki masz rekord, musisz mieć to coś, ta waleczność, ja to mam dlatego jestem jednym z największych, a ty dalej miej te swoje 0 w rekordzie" - Powiedział Głażewski, atakując mistrza olimpijskiego z Aten"

"Oglądająca walkę Joanna Krupa powiedziała po pierwszym nokdaunie - On ma takie lionheart, wiedziałam, ze wstanie i może win ta walke jeszcze"

"Walka rozczarowała wielu sympatyków boksu, gdyż Kuziemski został zdyskwalifikowany już w 1. rundzie, atakując rywala 30. sekund po gongu.

"Nie słyszałem żadnego gongu, to są jakieś żarty? Głażewski dobrze wie, że wygrałbym tę walkę i mogłem ją tylko przegrać w taki sposób". - dodał Kuziemski"

""Piąty tytuł w mojej karierze, jestem już posiadaczem WBA Super, WBO, IBC, WBFed i GBC w kategorii półciężkiej, jeszcze chwila i nie będę pamiętał jak moje tytuły się nazywają Ha Ha Ha" - zażartował Głażewski, nie odnosząc się do postawy rywala."

""Rywal był na 19. miejscu w rankingu światowym, nie chcę myśleć, co bym zrobił rywalowi z drugiej, trzeciej setki rankingu" - Powiedział Głażewski, mając lekkie wyrzuty sumienia."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 06:51 PM
Post: #69
RE: Braehmer - Głażewski
Tyle śmiechu w jednym wątku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 06:55 PM
Post: #70
RE: Braehmer - Głażewski
Tyle radości dzięki 43 sekundom Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości