Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Braehmer - Głażewski
07-12-2014, 08:32 PM
Post: #81
RE: Braehmer - Głażewski
Chciałbym napisać, że dawno nie widziałem na tym poziomie takiej żenady, ale wtedy przypomniał mi się Wawrzyk i KołodziejWink

Nie pojmuję, jakim cudem promotorom opłaca się w takie "talenty" inwestować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 08:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 09:01 PM przez Krzych.)
Post: #82
RE: Braehmer - Głażewski
Opłaca się, bo Polacy to debile i będą płacić. U nas jest tyle możliwości zostania "przyszłym mistrzem świata", że nie ma problemu.

A tak przy okazji, to czemu nikt jeszcze nie założył tematu do tej walki w dziale punktacji? Może Paweł prowadził na punkty?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 09:29 PM przez CCConeser2.)
Post: #83
RE: Braehmer - Głażewski
Krzych, pisałem już o tym. 10 minut po walce "Mamy nowy temat do punktacji walk" ahahahahhaa Big Grin

Dzisiaj się naśmiałem chyba za następne 10 lat ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:39 PM
Post: #84
RE: Braehmer - Głażewski
Wstyd mi, bo zawiodłem Polaków, słychać było moich rodaków na sali, bardzo ich przepraszam - dodał pięściarz z Białegostoku, który w sobotę przegrał po raz trzeci jako zawodowiec.

Przynajmniej tyle.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:42 PM
Post: #85
RE: Braehmer - Głażewski
Może rewanż z Roy Jonesem o pas WBU ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:42 PM
Post: #86
RE: Braehmer - Głażewski
Dopiero dziś obejrzałem tą "walkę"...
Najlepszym komentarzem niech będzie brak komentarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 09:45 PM przez Joker.)
Post: #87
RE: Braehmer - Głażewski
To są dopiero jaja usprawiedliwiać zawodnika że mógł szybko paść bo dostał na punkt poczym cisnać z niego beke ze przegrał szybko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:47 PM
Post: #88
RE: Braehmer - Głażewski
Proponuję zmienić tytuł tego tematu [działu] ma: Braehmer - Głażewski dla KKKoneserów

a "Głaza" Głażewskiego na "Szklarza" Szklarzewskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:49 PM
Post: #89
RE: Braehmer - Głażewski
Rsc
Powiedz ze Cie boli ze tyle natrollowali bez Ciebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 09:50 PM
Post: #90
RE: Braehmer - Głażewski
Zastanawia mnie jak musi się czuć facet który po 21 latach boksowania przegrywa w 43 sekundy. To chyba średnio wysportowany gość z ulicy pobiegałby z minutkę zanim by padł Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości