Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd info o mniej znanych bokserach?
25-11-2014, 06:08 PM
Post: #1
Skąd info o mniej znanych bokserach?
(25-11-2014 05:51 PM)Hugo napisał(a):  Waga cruiser: Rachim Czachkijew - Jackson Junior
Brazylijczyk walczył dotychczas w półciężkiej, gdzie przegrał tylko z Lepichinem i był to wynik kontrowersyjny. Chyba jednak Ingusz go przełamie.
Mój typ: Czachkijew przed czasem
Mam pytanie. Skąd czerpiecie wiedzę o mniej znanych bokserach? Hugo podał info o gali w Moskwie. Najbardziej zainteresowała mnie walka Czakijewa z Jacksonem Juniorem i chciałem zdobyć jakieś informacje na temat tego drugiego, zobaczyć jego jakąś walkę, ale nic nie mogę zdobyć oprócz samej statystyki na boxrec.com. Oczywiście taka statystyka jest ważna i fajna, ale w google nie mogę znaleźć żadnej jego walki, wyskakuje mi jakieś MMA. Wink

Całkiem też możliwe, że gość wcale nie jest taki nieznany, ale ja mam problemy z wyszukiwaniem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 06:25 PM
Post: #2
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
http://www.youtube.com/watch?v=ItcHkTSEST4 Junior vs Savigne (Demolka, ale walkę potem zamiast TKO w 4. rundzie uznano za nieodbytą, gdyż na koksie był Savigne)

http://www.youtube.com/watch?v=9iGesAnA8k4 Świeżutka walka z Lepihinem

Masz ziomka nawet na wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jackson_J%C3%BAnior
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 06:34 PM
Post: #3
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Bez przesady. Ja wpisałem tylko "Jackson Junior" w wyszukiwarce youtube i na pierwszej stronie masz trzy jego walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 07:09 PM
Post: #4
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Wpisałem i teraz jedna mi wyskoczyła na 7 pozycji z Umberto SAVIGNE.

Dzięki CCConeser2 za linki. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 07:29 PM
Post: #5
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
https://sites.google.com/site/simbrosboxing/

Tutaj masz chyba największą bazę walk w internecie. Nowsze walki mniej znanych zawodników nie są jednak porządkowane alfabetyczne, więc musisz szukać po datach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 07:53 PM
Post: #6
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Już myślałem, że nie ma tej stronki, soliman. Wklejałem z linku, który zawsze wchodził i wyskakiwało, że taka strona nie istnieje. Dzięki! Tym bardziej, że przedwczoraj z nieznanych powodów usunęły mi się wszystkie pliki z dysku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 08:35 PM
Post: #7
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Również dziękuję saliman1. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 08:58 PM
Post: #8
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Simbros raz po raz musi zmieniać link, bo macie chyba świadomość, że do niezbyt legalneWink Ale nie będę robił afery na forum z takich rzeczy, tym bardziej, że i sam korzystam, jeśli czegoś nie obejrzę na żywo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 03:22 AM
Post: #9
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Zdaję sobie sprawę Maynard i nawet nie szukałem pod innymi linkami, bo prawdę mówiąc, myślałem, że mu się po prostu dobrali do tyłka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 07:37 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #10
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
A Roger Hryniuk? Mówi Wam coś te nazwisko? Wczoraj Polska przegrała z Niemcami 8:12, ale w kategorii ciężkiej Hryniuk pokonał Ali Kiydina 2-1. Ciekawi mnie czy to młody facet czy jest przed nim jakaś perspektywa na przyszłość. I czy w ogóle on walczy na zawodowym ringu czy jeszcze w dalszym ciągu amatorka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości