Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Timothy Bradley
30-04-2015, 04:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 04:43 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #11
RE: Timothy Bradley
Bradley vs Vargas jak widzicie taki pojedynek?

Tim sporym faworytem, ale on czasami schodzi z wyznaczonego przez trenerów szlaku i sobie funduje kłopoty w wielu walkach.

Pamiętna druga walka z Pacquiao, gdzie w drugiej połowie walki walczył jak jeździec bez głowy z tymi cepami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 06:24 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Timothy Bradley
Bradley zaimponował wygraną z Marquezem, ale potem wyglądał już bardzo słabo i sam siebie zdegradował z pozycji zawodnika z 10 P4P do pozycji takiej, że porażka z kimkolwiek raczej mnie nie zdziwi, bo to tylko kwestia czasu przy takim stylu walki. Może nawet przydałaby mu się jakaś ciężka porażka żeby się opamiętał, skoro nawet takie obrażenia jakich doznał w walce z Provodnikovem to dla niego za mało i nadal takie cyrki odstawia... Jeszcze w przypadku takich zawodników jak Provo czy Rios to jest do zrozumienia, bo oni inaczej nie potrafią i nie mają innych opcji, ale Bradley pokazał, że ma umiejętności i nie musi blokować twarzą.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:04 AM
Post: #13
RE: Timothy Bradley
Moim zdaniem, easy job dla Vargasa. Jest zdecydowanie lepszy technicznie i to spokojnie wykorzysta. Jedynie obawiam się o sędziów, bo to Tim będzie miał tą walkę wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:22 AM
Post: #14
RE: Timothy Bradley
(01-05-2015 10:04 AM)kubala1122331 napisał(a):  Moim zdaniem, easy job dla Vargasa.

Easy job? No ja rozumiem, że możesz upatrywać faworyta w Vargasie, ale bez przesady, że to będzie łatwa walka. Bradley się jeszcze nie skończył i kto wie czy nie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Ja stawiam 60/40 na Tima.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:53 AM
Post: #15
RE: Timothy Bradley
Przede wszystkim cieszy mnie fakt, że Bradley rezygnuje z przymiarek do super półśredniej, gdzie byłby zdecydowanie nienaturalny. Natomiast zejście w dół to powrót do optymalnej dla siebie kategorii, gdzie był kiedyś numerem 1. Vargas to mistrz defensywy, ale sądzę że drogą konsekwentnego ataku i stałej presji Bradley byłby w stanie z nim wygrać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 12:34 PM
Post: #16
RE: Timothy Bradley
Vargas i easy job XDD,połowa jego ostatnich walk mogła pójść w dwie strony...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:15 PM
Post: #17
RE: Timothy Bradley
Bradley to wygra wreszcie będzie walczył w wadze w której zawsze prezentował się znakomicie a Vargas to zwykły średniak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2015, 11:54 AM
Post: #18
RE: Timothy Bradley
BRADLEY: WYTRZYMAŁBYM Z KLICZKĄ WIĘCEJ NIŻ 6 RUND Smile

oj Tim chyba trochę za dużo zbierałeś w ostatnich walkach, Wink prawdopodobnie podmuch prawego Kliczki by cię ogłuszył,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2015, 12:49 AM
Post: #19
RE: Timothy Bradley
“Brandon Rios będzie kolejnym rywalem Tima Bradleya.” - powiedział w rozmowie z
thaboxingvoice.com Bob Arum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2015, 11:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2015 11:32 AM przez Krzych.)
Post: #20
RE: Timothy Bradley
Heh, co za walka. Bradley będzie strzelał cepami zza dupy aż sobie połamie nogi, a Rios będzie przez całą walkę powtarzał jak mantrę słowo "motherfucker" tak jak podczas walki z Chavesem, a na koniec Tim zostanie zdyskwalifikowany za to że oddycha tak jak to było w walce Riosa z ChavesemBig Grin Tak na poważnie to będzie to pewnie niezła wojna, choć walka ma też potencjał na niezły cyrk.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości