Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jullian Williams
19-12-2014, 08:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2014 08:40 PM przez BMH.)
Post: #1
Jullian Williams
[Obrazek: HarvellPiltrantonioWeighIn_Hoganphotos.jpg]

Nie bede sie dlugo rozpisywal na temat Williamsa, bo kazdy(o ile ma checi) moze sam rzucic okiem i ocenic jak walczy. Troche szkoda, ze ten 24latek z Filadelfii wystepuje w tak mocno obsadzonej dywizji jak LMW, bo tu jest bardzo trudno o przebicie sposrod tylu swietnych piesciarzy.
Juliana zobaczylem przypadkiem szukajac walk innych mlodych o ktore trudno na jutub. Pierwsza potyczka na ktora trafilem, to ta z rutynowanym Hernadezem. Przyznam, ze bylem mocno zaskoczony tym co zobaczylem i zachecam do jej obejrzenia.
Teraz nadrabiam co sie tylko da, bo chlopak ma papiery by w przyszlosci zaistniec. W ten weekend zobaczymy fajna gale, gdzie bedzie mozna podpatrzyc kilku prospektow. Bedzie Russell, A.Peterson, Wade, Jackson, no i oczywiscie Willimas.


Julian Williams vs. Hugo Centeno




Julian Williams vs. Freddy Hernandez




Julian Williams vs Eliezer Gonzalez




[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 09:34 PM
Post: #2
RE: Jullian Williams
No boksuje bardzo przyjemnie dla oka więc będę mu kibicował.Jest dość wszechstronny dobrze czuje się walcząc z bliska i w dystansie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 11:48 PM
Post: #3
RE: Jullian Williams
Julian "J-Rock" Williams vs Luciano Leonel Cuello 2015-09-22





Najwyzsza pora, by zaprzestac znecac sie nad slabszymi i przycelowac w kogos z duzym nazwiskiem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 11:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 11:59 PM przez redd.)
Post: #4
RE: Jullian Williams
Jak lubię Williamsa i widzę w nim duży potencjał tak by do końca nie popadać w zachwyt nad KO 1 - nie podobało mi się jak zabrał się za kończenie rywala. Tłukł tym prawym sierpem jak policyjną pałką, a rywal jak stał, tak stał. Na najwyższym poziomie może trochę brakować ciosu. Mimo to, trzymam za niego kciuki, bo boksuje w sposób, który może się podobać.

Mam nadzieję, że następny rywal będzie trzymał poziom. Kto by np. nie chciał obejrzeć walki Williams vs Willie Nelson, albo chociażby z Ishe Smithem? A przecież ciekawych rywali w 154 lbs jest od groma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2015, 08:43 AM
Post: #5
RE: Jullian Williams
Williamsa wpisałem na swoją listę obserwacyjną po jego walce z Centeno i od tej pory obejrzałem kilka jego walk. Moim zdaniem jest to bokser o sporym potencjale, ale nierówny. Niektórych rywali szybko nokautuje, z innymi wcale nie lepszymi strasznie się męczy. Nie widać też w jego boksie takiego błysku, jaki można zauważyć np. u Errola Spence'a, braci Charlo lub Demetriusa Andrade. Być może nawet jest kandydatem do jakiegoś pasa w przyszłości, ale bardziej w typie mistrzów mało efektownych, jak Bundrage, Molina lub Ishe Smith.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2015, 09:39 AM
Post: #6
RE: Jullian Williams
Moge mylic fakty, ale chyba cos iskrzylo miedzy Williamsem i Trotem. Dla mnie spoko zestawienie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości