Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
12-06-2017, 10:15 AM
Post: #911
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nie no błagam Was, z czym do ludzi?
Weźcie ogarnijcie tę walkę. Jedyna wygrana Biscaka z gościem, który miał dodatni bilans (5-4, z czego te 5 na bumach nabite).
https://www.youtube.com/watch?v=9QUoM8b3aTs

To już Ruben Angel Mino byłby lepszy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 11:21 AM
Post: #912
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ale nikt tu nie pisał peanów na temat zwycięstwa Pereza.
Zarówno ja jak i Wietnam zwróciliśmy raczej uwagę na formę Pereza - dobrze zbudowany, bez objawów odwodnienia, zmieścił się w limicie cruiser. Jak na kubańczyka kojarzonego z lenistwem, który ważył regularnie ponad 100 kg w ringu, jego wagowe osiągnięcie jest super Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 02:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2017 02:19 PM przez Wit.)
Post: #913
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nie no ja też go nie hejtuję, ale rozbroił mnie ten Biscak i jego rekord. Big Grin

To "proszę Was" było bardziej do tego, co zobaczyłem i już się nie odzobaczy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2017, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2017 02:57 PM przez Wietnam.)
Post: #914
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Tak chodzi o samego Pereza, świetnie wygląda w tej wadze junior ciężkiej pod względem sylwetki, jak narazie
oczywiście zobaczymy czy będzie się tak dobrze trzymał
cały czas. Na ten początkowy moment ,sylwetki może pozazdrościć mu wielu innych zawodników z Cruiser
Nie obijał się.

O samej walce nie ma co gadać, ale podoba mi się ten pomysł
Pereza kontynuowanie kariery w kategorii niżej.

Czekam na następne jego walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 11:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2017 11:43 PM przez saliman1.)
Post: #915
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Tyron Zeuge łatwo wypunktował Paula Smitha (3x 119 -108) i obronił tytuł WBA World w wadze super średniej na gali w Wetzlar. Niemiec pokazał się z dobrej strony, boksując dobrze technicznie i efektownie pracując jabem.

Na undercardzie doszło do niespodzianki. W wadze ciężkiej niepokonany Burak Sahin przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Jone Volau. Mając na uwadzę jednak min. dyspozycję Sahina w ostatniej walce ze słabiutkim Ferencem Zsalkiem, "pęknięcie balonika" jakim był ten bokser było kwestią czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 10:27 AM
Post: #916
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jedna z lepszych wiadomości dla boksu zawodowego: Szumenow skończył kariere.
Dorticos został pół-mistrzem, Lebedev ma za chwilę obronę, a w ciągu 4 miesięcy od niej będzie musiał zawalczyć z Dorticosem.
Sprawa się w końcu ustabilizuje w cruiser. Do tego Masternak jest drugi w rankingu co może doprowadzić do title-shota w niedalekiej przyszłości (szczególnie jakby Lebedev np. zakończył karierę).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 02:29 PM
Post: #917
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
A coś wiadomo o Dorticosie? Mistrz, który od roku nie walczył. :|
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 05:02 PM
Post: #918
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Daj mu czas, przecież czekał cały czas na Szumenowa aż ozdrowieje i zechce walczyć Wink
W najgorszym wypadku za 5 miesięcy straci pas, bo około października mija termin obowiązkowej walki superczempiona WBA z Dorticose.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2017, 11:25 PM
Post: #919
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wielka niespodzianka w wadze półciężkiej we Francji! Dla mnie bardzo przykra, bo pierwszemu zawodowcowi medaliście olimpijskiemu Mathieu Bauderlique'owi wróżyłem dużą karierę. Tymczasem 13 walka utalentowanego Francuza okazała się feralna. Już w 28 sekundzie został znokautowany niespodziewanym cepem przez mało znanego Rumuna Dragana Lepeia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2017, 03:12 AM
Post: #920
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wyglądało to tak: https://sport.sfr.fr/sports-de-combat/bo...round.html
Jak dla mnie, wypadek przy pracy spowodowany zlekceważeniem silnie bijącego rywala. Mam nadzieję, że Bauderlique pozbiera się po tej wpadce, chociaż na pewno jego kariera uległa w tej chwili mocnemu zahamowaniu.

Oczywiście nokaut nie był w 28 sekundzie, ale 28 sekund przed końcem 1 rundy, co niewiele zmienia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości