Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
21-01-2018, 02:23 AM
Post: #1071
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jednak odbyła się walka Petitjeana ze Scarpą. Francuz wygrał przez UD. Nie mam pojęcia, czemu to starcie nie znalazło się we francuskim przekazie telewizyjnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2018, 06:29 AM
Post: #1072
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Poszukałem wzmianek o tym Lele Sadjo. Facet chyba rodem z Kamerunu ze sporymi podstawami amatorskimi. Francuzi mają teraz sporo takich utalentowanych czarnoskórych z podbudową z amatorskich ringów i z tej mąki będzie chleb w przeciągu 2-3 lat.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 12:42 AM
Post: #1073
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Widziałem kilku tych czarnoskórych francuskich chłopaków. Zdecydowanie największe wrażenie zrobił na mnie urodzony w Kamerunie Christian Mbilli, złoty medalista amatorskich Mistrzostw Europy z 2014 roku. Jest silny, mocno bije, zdecydowany w ataku, efektowny, a jednocześnie dobrze wyszkolony technicznie, niezły na nogach. Nie wiadomo oczywiście, jak te elementy będą wyglądać w starciach z lepszymi przeciwnikami, ale w walkach z bumami/niezłymi journeymenami wygląda co najmniej przyzwoicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2018, 12:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2018 12:55 AM przez Wietnam.)
Post: #1074
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ciekawy zawodnik widziałem na yt,ten występ ze Świrzbińskim
śilny, zdecydowany ,sylwetka perfect widać że ma pojęcie o technice
może to być taki Mormeck kategorii średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 12:34 AM
Post: #1075
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W Antwerpii Yves Ngabu obronił pas EBU w cruiser, pokonując Geoffreya Battelo przez TKO3.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 06:36 AM
Post: #1076
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Fabio Turchi znokautował we Florencji w 1 rundzie Dario Germana Balmacedę. Włoch to kolejny cruiser, który wchodzi do gry o pasy po zakończeniu WBSS.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 06:21 AM
Post: #1077
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wczoraj wieczorem na gali w Wielkiej Brytanii Joe Joyce pokonał już w 1. rundzie przed czasem z Rudolfem Joziciem. Dobry cios nokautujący, mocny prawo w ucho, ale poza tym sporo niepotrzebnego chaosu.
Wcześniej Willy Hutchinson pokonał na punkty buma Erica Mokonzo. Była to trzecia walka na zawodowych ringach tego brytyjskiego półciężkiego (trochę chore, że widziałem wszystkie jego walki Tongue) i pierwszy raz nie wygrał przed czasem. Ogólnie ciężko coś o nim powiedzieć, ale wygląda mi raczej na bumobija na razie.

Obaj wystąpią na gali Haye - Bellew. Obaj mają zmierzyć się z lepszymi przeciwnikami, więc może wtedy będziemy trochę mądrzejsi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 11:22 PM
Post: #1078
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Niemiecki boks najwyraźniej jest już całkiem na dnie, skoro parasolem ochronnym osłania się takiego przeciętniaka, jak Feigenbutz. Granda z Liebenbergiem przypomniała mi niechlubne pojedynki Stieglitz vs Chomicki i Salif vs Petkovic.

Chyba zresztą Niemcy popsuli Feigenbutza. Napompowali mu rekord i na skróty wystawiono do walki o podpaskę WBA; po drodze nie rozwinął się nic, a nic poprzez fatalny matchmaking.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 12:07 AM
Post: #1079
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Przerwanie w walce Feigenbutza bezsensowne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 05:18 AM
Post: #1080
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Bezsensowne to akurat nietrafione określenie, bo akurat sensu doszukać się w nom nietrudno Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości