Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guerrero - Thurman
08-03-2015, 04:56 AM
Post: #91
RE: Guerrero - Thurman
Szacun dla Ducha za powrót do gry. Po nokdaunie Keith walił takie sygnalizowane ciosy i wszystkie wchodziły. Ale to w sumie też był plus dla Guerrero, bo w kolejnych rundach Keith poczuł krew i był ten upragniony półdystans.
Bardzo fajna, twarda, dobra walka, zacierająca złe wrażenie po pierwszej.

Śpiący w nocy: Thurman vs Guerrero - nadrabiać obowiązkowo. Bronera sobie można darować Wink

branoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 04:56 AM
Post: #92
RE: Guerrero - Thurman
Muszę powiedzieć, że ta cała gala średnia. Nie ten klimat co gale SHO czy HBO.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 04:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 05:01 AM przez kubala1122331.)
Post: #93
RE: Guerrero - Thurman
Super pojedynek. Opłaciło się jednak zarywać tą nockę. Duch nie miał żadnych szans, ale pokazał siłę charakteru. Ja miałem 118-109 dla Guerrero. 120-107 jednego z sędziego mi nie pasuje.

Dokładnie Krzych. Cała gala bardzo średnia. Brak oprawy, nawet takie głupoty jak annonser czy ring girls gdzieś się zapodziały. Taka gala bez wyrazu i bez klimatu. Rozumiem, że podobnie jak w UFC miał królować sport. Dziś średnio to wyszło mimo wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 08:44 AM
Post: #94
RE: Guerrero - Thurman
Thurman pokazał klasę i wygrał pewnie, chociaż przy okazji ujawniły się też jego słabsze strony, jak np. nieumiejętność walki w zwarciu. Guerrero pokazał ringowy spryt i twardy charakter, ale jak się boksuje 2 wagi powyżej swego sportowego optimum, to nie da się wygrać z najlepszymi naturalnymi bokserami takiej kategorii.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 11:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 11:31 AM przez KrychuTMT.)
Post: #95
RE: Guerrero - Thurman
AB po paru tygodniach imprezek i zbijania wagi nie dał żadnych szans Molinie :v Temu samemu, z którym półbóg polskiego boks netu leżał dwa razy na dupie :v
Easy money.

Thurman ładnie zawalczył, przyszły dominator 147.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 01:06 PM
Post: #96
RE: Guerrero - Thurman
Co się stało z Moliną to ja nie mam pojęcia. Broner wygrał do jednej bramki i może liczyć teraz na duże walki.

Wielkie brawa dla Guerrero bo to wojownik, ale Thurman to numer 3 tej wagi po TBE i Mannym.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 02:18 PM
Post: #97
RE: Guerrero - Thurman
Mnie sie gala podobala. Brakowalo mi undercardu no i skonczyla sie o godzinie, kiedy tak naprawde zazwyczaj czekam na walke wieczoru ale bylo fajnie. Podobala mi sie ta zlota stylistyka, te portrety zawieszone u gory i wejscie zawodnikow. Nie przepychanie ochroniarzy przez tlum, choc to tez ma swoj klimat, a spokojne wyjscie zawodnika, duzo przestrzeni itd.

Konferansjer zdecydowanie potrzebny, ale Buffer czy Lennon maja pewnie zakazy i o ile do Europy fruwaja o tyle tutaj raczej sie nie pojawia Smile

4-5 walk + konferansjer + to co bylo i dla mnie spoko gala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 06:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 07:03 PM przez Matys.)
Post: #98
RE: Guerrero - Thurman
/rafalteo style on/ Patrzcie drodzy laicy jak się czyta boks i przewiduje walki: http://forum.bokser.org/thread-2235-post...l#pid64177 a laicy jak Gogolius czy BMH pisali o jakimś pipty-pipty w walce Bronera czy wyrównanych szansach, no z czym do ludzi.
/rafalteo style off/

Big Grin

Fajna gala ogólnie, fajnie posłuchać SRL w roli komentatora, ładnie to wszystko zrealizowane, a Guerrero-Thurman to klasyczny przykład tego jak jednostronne mordobicie może być mimo wszystko emocjonujące. A Broner chyba dorośleje, bo parę lat temu, w niższej kategorii myślę, że jeszcze bardziej porozbijałby Molinę, a tu zawalczył bardzo bezpiecznie i większości ograniczył się do jabu.

EDIT - co do pytających "co się stało z Moliną" i Krycha cieszącego się, że Broner wygrał w lepszym stylu niż Matthysse - chyba nie trzeba powtarzać po raz -enty: "styl robi walkę", chociaż wiem, że to pisane jest z przekąsem i przymrużeniem oka Wink Dajcie Molinie Prowodnikowa i znowu będzie kandydat do FOTY, Molina by tego pewnie nie wygrał, ale wyglądałby o niebo lepiej. To jest prosty slugger, do tego jednoręki i poluje całą walkę na ten jeden cios, dlatego spodziewałem się podobnej deklasacji do tej z DeMarco. Zupełnie inny pięściarz niż dużo większy Maidana, zasypujący ciosami i to wyprowadzanymi nietypowo oraz z różnych płaszczyzn, z dobrym jabem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 10:04 PM
Post: #99
RE: Guerrero - Thurman
Oglądalność gali osiągnęła 3,13 miliona osób. Dla porównania superpopularny Chavez na otwartym kanale HBO gromadzi trochę ponad milion ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2015, 08:32 AM
Post: #100
RE: Guerrero - Thurman
Nie wiem czy to jakiś super wynik biorąc pod uwagę, że jest to stacja otwarta. Ogólnie oprawa i klimat bardzo średnie, o wiele bardziej podobają mi się gale SHO i HBO. To dopiero początki, ale jest nad czym pracować.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości