Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drozd vs Włodarczyk II
11-05-2015, 08:09 PM
Post: #41
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Być może Włodarczyka zastąpi Janik...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 08:56 PM
Post: #42
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Janik może dać dobrą walkę i umocnić swoją pozycję jako kandydat do Lebedeva, który się sypie. Na pewno bardziej mu Drozd pasuje niż Włodarczykowi i powinien dać lepszą walkę niż Diablo. Pokazał z Afolabim przywoity poziom i wstydu na pewno nie będzie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 09:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2015 09:03 PM przez KrychuTMT.)
Post: #43
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Dokładnie, Janik pewnie da lepszą walkę od Diablo.
Generalnie to ciekawa sprawa z Łukaszem, zaczynał jako dzieciak w 51kg, a teraz kawał chłopa w cruiser :v.
Rekord amatorski też robi wrażenie, ponad 100 KO to zajebista sprawa.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 09:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2015 09:07 PM przez Krzych.)
Post: #44
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Janik to ogólnie ciekawy zawodnik, choć przystopował z rozwojem i gdzieś się tam pogubił, no i Łapin to totalnie niepasujący do jego stylu trener. Wydaje się być kreatywnym zawodnikiem z wieloma pomysłami, powinien mieć wszechstronnego trenera, który to wszystko jakoś ustawi i zoptymalizuje bez ograniczania Łukasza i zamykania w niewygodnym dla niego schemacie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2015, 09:23 PM
Post: #45
RE: Drozd vs Włodarczyk II
umówmy się że Łapin, nie nauczy już Lucky Lucka, , niczego, ani innych jego podopieczny, ,dobry trener na Polskie podwórko,
ale od dawna ograniczony tylko, do jednego zwrotu, i taktyki zawodnika, Czyli Liewy, prawi, i jakoś to będzie, na Czechòw i Abdulòw starcza Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2015, 11:04 AM
Post: #46
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Rosjanie nie mogą się zdecydować czy chcą Janika czy nie....z kolei Diablo wstępnie jest już przymierzany na jesień dla Lebiediewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 03:07 PM
Post: #47
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Andrzej Wasilewski: "Pod względem fizycznym Krzysztof był w nieprawdopodobnej formie. To było widać gołym okiem. Tyle że przy okazji walk o mistrzostwo świata znaczenie mają nie tylko mięśnie i przygotowanie bokserskie. Równie ważna jest psychika"

Krzysztof Włodarczyk: "Sparingi wyglądały tak, że nie miałem nawet siły ciosu zadać. Nigdy wcześniej tak źle się nie czułem"

Co jest k.... grane?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 08:59 PM
Post: #48
RE: Drozd vs Włodarczyk II
To jest najwyraźniej potwierdzenie teorii światów równoległych, hahaBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 10:05 PM
Post: #49
RE: Drozd vs Włodarczyk II
To jest definicja i podsumowania ostatnich działań wesołego Krzysia w ostatnim czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 10:13 PM
Post: #50
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Może go tak te cyce w "mamy cię" rozemocjonowały. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości