Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drozd vs Włodarczyk II
15-05-2015, 05:06 PM
Post: #51
Bug RE: Drozd vs Włodarczyk II
No to mamy Janika zamiast Diabła. Zapowiada się kolejne moskiewskie polakobicie, bo sam Janik przyznał, że jest aktualnie w dość średniej formie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 05:14 PM
Post: #52
RE: Drozd vs Włodarczyk II
No nie ma co się spodziewać może wygranej Łukasza,ale ja jestem dobrej myśli,on zrobi wszystko żeby wygrać,Do boju Janik !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 07:43 PM
Post: #53
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Może to taka podpucha z tą formą, specjalnie tak gada, żeby uśpić czujność Rosjan Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 08:06 PM
Post: #54
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Może jednak Janik przygotowywał się trochę dłużej,wszyscy widzieliśmy jak sprzeczne są uwagi Wasyla i Diablo gdzie jeden mówi że wszystko było znakomicie a drugi że po chwili mu powietrza brakowało.Nikt nie wie jak to wszystko na tym obozie przebiegało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2015, 01:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2015 01:43 PM przez Melvin.)
Post: #55
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Kolejna ciekawa walka wypada z gali,a to za sprawą nieobecności Włocha Larghettiego,który miał się mierzyć z Czakijewem .Na jego miejsce wchodzi niejaki Junior Anthony Wright,którego w ogóle nie znam.Pięściarze zmierzą się o wakat IBO.Szkoda że tak się wszystko potoczyło,Włochowi dawałem szansę na popsucie krwi Czakijewowi i danie co najmniej dobrej walki,a tak czeka nas najpewniej następny nokaut na koncie Rosjanina .Teraz pozostaje się przez tydzień modlić żeby Diamentowemu nic się nie stało Big Grin

Kolejna ciekawa walka wypada z gali,a to za sprawą nieobecności Włocha Larghettiego,który miał się mierzyć z Czakijewem .Na jego miejsce wchodzi niejaki Junior Anthony Wright,którego w ogóle nie znam.Pięściarze zmierzą się o wakat IBO.Szkoda że tak się wszystko potoczyło,Włochowi dawałem szansę na popsucie krwi Czakijewowi i danie co najmniej dobrej walki,a tak czeka nas najpewniej następny nokaut na koncie Rosjanina.Nadal i tak najbardziej czekam na Powietkin-Perez i trochę mnej na Janika no i teraz pozostaje się przez tydzień modlić żeby Diamentowemu nic się nie stało Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 09:47 PM
Post: #56
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Gali nie będzie w Polskiej tv prawdopodobnie, napewno nie będzie w Polsacie sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 09:56 PM
Post: #57
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Może Fightklub się skusi, pokazywał w końcu galę Lebiedieva z Kalengą. Jeśli nie, no to wracam do domu na weekend dopiero w sobotę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:51 AM
Post: #58
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Zamiana Larghettiego na Wrighta to akurat nie jest taka zła wiadomość. Wright jest mniej sprawdzony, ale wydaje mi się bokserem o większym potencjale. Nie zmienia to faktu, że faworytem pozostanie Czachkijew.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 01:23 PM
Post: #59
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Na livetv ru zapowiedź transmisji (streamy) jutro od 18.30

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 03:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2015 03:56 PM przez Krzych.)
Post: #60
RE: Drozd vs Włodarczyk II
Z gal w Rosji są zawsze bardzo dobre streamy.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości