Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
24-11-2015, 07:24 PM
Post: #151
RE: Dawid Kostecki
Najnormalniej w świecie po prostu żal człowieka. Człowiek żyje, walczy, walczy i walczy - nie tylko na ringu - aż któregoś dnia po prostu o jeden cios za dużo o jeden rzut kamieniem za wiele i koniec, po człowieku. Jeżeli oczywiście przeżyje to z tego można wyjść ale będzie potrzeba poważnego wsparcia najbliższych i profesjonalnej opieki. Z tego samemu się nie wychodzi. Ale skoro tego nie miał wcześniej to dlaczego miałby mieć teraz? Zapewne też wiele i w tym jego winy, z tego, co widzę nie był łatwym człowiekiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 12:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2015 12:39 AM przez Wietnam.)
Post: #152
RE: Dawid Kostecki
Jak informuje Super Express popularny "Cygan" próbował śię otruć i popijać tabletki alkoholem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 01:40 AM
Post: #153
RE: Dawid Kostecki
Czyli to było takie bardziej wołanie o pomoc. Coś w stylu "zauważcie, że cierpię, niech mi ktoś pomoże". Nie należy tego lekceważyć ani nabijać się. Mam nadzieję, że jest koło niego ktoś, kto mu udzieli wsparcia, wskaże może jakiś wyższy cel w życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 11:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2015 11:12 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #154
RE: Dawid Kostecki
Cytat:Andrzej Wasilewski skomentował w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" doniesienia o rzekomej próbie samobójczej Dawida Kosteckiego, w wyniku której rzeszowski pięściarz miał znaleźć się w szpitalu, gdzie według relacji lokalnych mediów walczy obecnie o życie.

- Dawid leży na oddziale intensywnej terapii, jest podłączony pod respirator, większość organów funkcjonuje prawidłowo - poinformował były promotor "Cygana". - Nigdzie nie znalazłem potwierdzenia, że była to próba samobójcza. Nie wiem, czy to była próba samobójcza, czy nadużycie środków nieprzystających do higienicznego trybu życia sportowca.

- Żadnego pobicia podobno nie było, po prostu silne zatrucie organizmu substancjami, ale nie wiem, czy były one wprowadzone w celu odebrania sobie życia, jak to się podaje w mediach, czy po prostu było to nadużycie - dodał Wasilewski, który ostatnio był kilka razy atakowany przez Kosteckiego za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak postanowił zignorować zaczepki boksera.

- Odnosiłem wrażenie, że Dawid miał jakieś kłopoty z emocjami, nie wiem czy to była kwestia początku jakiejś choroby czy nadużywania jakichś substancji. (...) Te filmiki świadczyły o tym, że to nie jest ten dawny Dawid - stwierdził współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions. źródło
Jak sugeruje Wasyl, nie musiało to być samobójstwo tylko przypadkowe przedawkowanie niedozwolonych środków do tego wymieszanych z wódą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 04:53 PM
Post: #155
RE: Dawid Kostecki
W piątek w godzinach popołudniowych Dawid odzyskał przytomność.
W dalszym ciągu leży na oddziale intensywnej terapii. Jego stan nie zagraża juz życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 01:00 AM
Post: #156
RE: Dawid Kostecki
Dawid wyszedł już ze Szpitala, rekonwalescencjuje się w domu,
Zdrowotnie dochodzi do siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 10:37 PM
Post: #157
RE: Dawid Kostecki
Ktoś może ma jakiekolwiek informacje na temat Kosteckiego? Od dłuższego czasu nie natknąłem się na żadne informacje o nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 11:04 PM
Post: #158
RE: Dawid Kostecki
Redd, Tęskno Ci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 11:30 PM
Post: #159
RE: Dawid Kostecki
Tydzień temu widziałem jakiś jego nowy filmik. Ogólnie, nic się nie zmieniło, a jest chyba jeszcze gorzej... Przypadek nie do wyleczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 06:20 PM
Post: #160
RE: Dawid Kostecki
Czy ktoś wie, co się dzieje z Kosteckim? (Na Facebooku - https://www.facebook.com/PolishGipsy/?fref=ts - od wielu miesięcy cisza) W powyższym wpisie znajduje się informacja o jakimś nowym filmiku. Czy można prosić o link?
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości