Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
08-05-2016, 11:16 PM
Post: #161
RE: Dawid Kostecki
ŻyjeSmile A więcej trudno powiedzieć. Ze dwa tygodnie temu na Youtube pojawiła się jakaś wrzutka ze zdjęciem Kosteckiego i Szpilki w jakimś szpitalu, jak na mój gust prywatnej klinice. Dawid dosyć blady, stosunkowo chudy i z opatrunkiem po wenflonie (albo pobieraniu krwi) na ręce. Do tego jakaś muzyczka, chyba hip-hop, ale na tym akurat w ogóle się nie znam, więc jeśli się pomyliłem, to proszę nie strzelać. Takie gadane pitu pitu, "Dawid Kostecki to jest nasz brat, jak przypierdoli, przewraca świat", albo coś w tym duchu. Z wrzutki wynika jedynie to, że jeszcze dwa tygodnie temu Kostecki żył, spotkał się ze Szpilką, który jak widać postanowił dodać otuchy staremu kumplowi, ponadto prawdopodobnie jest w trakcie jakiegoś leczenia (po co inaczej spotykaliby się w klinice?) i nadal stać go na prywatną opiekę zdrowotną. Czy jest "gorzej" czy "lepiej" nie powiem, bo znalazłem tylko to, o czym piszę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 08:40 AM
Post: #162
RE: Dawid Kostecki
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...rowac.html

Bez komentarza

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:08 AM
Post: #163
RE: Dawid Kostecki
No to już po chłopie. Autodestrukcja w najcięższym wydaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 11:57 AM
Post: #164
RE: Dawid Kostecki
Jakoś mi go nie szkoda. Takich czubków powinno się zamykać, bo są niebezpieczni dla społeczeństwa. Mam nadzieję, że długo nie wyjdzie z pierdla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 01:30 PM
Post: #165
RE: Dawid Kostecki
Kurde...przypomniał mi się ten wywiad z Przeglądu Sportowego z którego wynikały te wszystkie teksty o jego przemianie, jodze itd. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 02:51 PM
Post: #166
RE: Dawid Kostecki
(01-06-2016 01:30 PM)Gogolius napisał(a):  Kurde...przypomniał mi się ten wywiad z Przeglądu Sportowego z którego wynikały te wszystkie teksty o jego przemianie, jodze itd. Wink

Joga zmieniła go w złodzieja?Smile Trzeba uważać na te wschodnie wynalazki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 04:05 PM
Post: #167
Bug RE: Dawid Kostecki
Facet znał się tylko na dwóch rzeczach: na boksie i na bandyterce. A jak się okazuje, nawet w nich mu nie idzie.

Z informacji w mediach wynika, że Cygan kierował gangiem, ale podejrzewam, że nie sam. Bo jakoś ciężko mi wyobrazić takiego prymitywa organizującego karuzelę VAT czy inwestycje w osiedla.

Tak czy siak, niech odizolują go od zdrowej części społeczeństwa na jak najdłużej. Choć znając polskie sądownictwo skończy się pewnie na jakimś symbolicznym wyroku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 04:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2016 04:27 PM przez fext.)
Post: #168
RE: Dawid Kostecki
(01-06-2016 11:57 AM)kubala1122331 napisał(a):  Takich czubków powinno się zamykać, bo są niebezpieczni dla społeczeństwa. Mam nadzieję, że długo nie wyjdzie z pierdla.
Realistycznie - góra dwa lata. Teraz dostał 3-miesięczny areszt, sprawa jest pewnie "rozwojowa" a polski "wymiar sprawiedliwości" ma paskudny zwyczaj ślimaczenia się ze sprawami w momencie, kiedy podejrzani siedzą już za kratami. W efekcie ze środka zapobiegawczego robi się kara bez wyroku, którą następnie sądy sankcjonują, wydając orzeczenia proporcjonalne do długości odsiadki. Przy takim układzie obstawiam jakiś 2-letni areszt a następnie 4 albo 3-letni wyrok, z zaliczeniem okresu aresztu.

Faktycznie Dawid wyjdzie więc pewnie po jakichś 23 miesiącach i później przez pewien czas znów pobędzie na wolności. Aż do kolejnego zatrzymania. Niestety. Gdyż obecna odsiadka na dobre skreśla jego karierę bokserską. Wciąż pozostanie mu znane nazwisko i resztki popularności, będzie więc mógł dorabiać na jakichś podrzędnych galach MMA albo znów w coś się wpakować, dzięki już posiadanym i nowo zdobytym znajomościom. Szkoda, bo lubiłem patrzeć na jego walki, przynajmniej te sprzed odsiadki, która uniemożliwiła mu walkę z RJJ...

@Metzger
Karuzeli VAT to on na pewno nie rozkręcił Smile Ponieważ grupa zajmowała się między innymi kradzieżą i wyłudzaniem samochodów na Zachodzie, które następnie legalizowano w Polsce, za pomocą firm-słupów, mogących służyć też do wyłudzania VAT-u, to obstawiam, że Dawid kierował ludźmi, którzy kradli i wyłudzali te bryki... Kierowanie polegało zaś na tym, że ich znalazł, zwerbował a potem pilnował, od czasu do czasu strasząc nieco, żeby zbytnio się nie obijali. Poza tym służył pewnie jako rodzaj straszaka dla wszystkich pozostałych ludzi, z którymi grupa prowadziła interesy albo współpracowała. I na tym pewnie wpadł, bo ktoś mógł za bardzo się wystraszyć i polecieć na policję, która wykryła cały biznes...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 11:57 AM
Post: #169
RE: Dawid Kostecki
Dawid K. trafi do więzienia nawet na 30 lat?

Niesamowity przykład siły autodestrukcji. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 12:21 PM
Post: #170
RE: Dawid Kostecki
Cóż... upadek był nieunikniony, pytanie było tylko kiedy? :>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości