Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
11-07-2016, 01:32 PM
Post: #171
RE: Dawid Kostecki
I bardzo dobrze. Ja tam źle ludziom nie życzę, ale groźni kryminaliści powinni kończyć jak Kostecki. Jednego mi tylko szkoda, bo pięściarsko to był na pewno jeden z największych polskich talentów w ostatnich latach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 06:25 PM
Post: #172
RE: Dawid Kostecki
Strachy na lachy. Nie pójdzie siedzieć na 33 lata bo coś takiego byłoby ewenementem na skalę ogólnopolską, w dodatku w całkowitej sprzeczności z tzw. zasadą sprawiedliwości społecznej. Biorąc pod uwagę fakt, że całkiem niedawno parę młodych morderców, sądzonych za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem rodziców jednego ze sprawców, skazano na 25 lat więzienia, wyrok ponad 30 lat dla Kosteckiego byłby absurdalny. Szczególnie przy uwzględnieniu wagi popełnionych przestępstw. Nie rozumiem też, dlaczego wcześniejsze skazanie za "czerpanie korzyści z nierządu" traktowane jest jako okoliczność obciążająca, gdyż w świetle uregulowań prawnych nie ma tu mowy o jakiejkolwiek recydywie. Wszak obecnie nie jest podejrzany o bycie stręczycielem, tylko o pomoc w kradzieży samochodów i wyłudzanie VAT-u.

Podsumowując, moim zdaniem obecne straszenie horrendalnym wyrokiem może wskazywać na dość słabe dowody jakichś poważniejszych przestępstw Kosteckiego. Innymi słowy, facet raczej na pewno w coś się władował, coś tam kombinował i w czymś pośredniczył, ale trudno będzie to udowodnić. W związku z tym organy ścigania, obejrzawszy youtubową twórczość naszego bohatera, doszły do wniosku, że jest on psychicznie niestabilny i rozchwiany, dlatego publiczne postraszenie go 30-letnim wyrokiem może spowodować, że dostarczy on jakichś mocniejszych dowodów. Szczególnie jeśli przyobieca mu się łagodniejsze potraktowanie z perspektywą powrotu do sportu i rodziny i dania "ostatniej szansy". Niestety nawet przy takim układzie nie widzę dla Dawida bokserskiej przyszłości. Szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 03:39 PM
Post: #173
RE: Dawid Kostecki

Tak kręcił się biznes z udziałem rzeszowskiego boksera Dawida K.


Ukraść luksusowy wóz, ze “spalocha” wziąć dla niego VIN, podłożyć w urzędzie “lewe papiery”, sprzedać, wyłudzić od państwa VAT, uciec z kasą: tak przez trzy lata działała rzeszowska grupa przestępcza, którą miał kierować znany bokser Dawid K.

Pełny Artykuł pod linkiem na stronie Nowiny 24.pl

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkar...0463150/2/

Niezły Machloj Sleepy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 04:05 PM
Post: #174
RE: Dawid Kostecki
Ale ziomale - wszyscy wcześniej byli już karani. Chyba już nie potrafią inaczej żyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 04:30 PM
Post: #175
RE: Dawid Kostecki
Żal mi tylko jego rodziny, Żony i dzieci.

Mam nadzieje ze Żona nie wiedziała o tym całym szemranym tzw przedsiębiorstwie.

Masz rację Wilk, oni nie potrafili inaczej żyć, Cygan brał niezłą kase z boksu,
jak ze miał status, tzw gwiazdy i talentu, jak wiemy okazało się zdecydowanie nad
wyrost ×2. + spore wypłaty za PBny

a pomimo, tego apetyt miał na więcej kasy, nielagalnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 11:51 AM
Post: #176
RE: Dawid Kostecki
To mnie interesuje:

Cytat:Kiedy siedział w więzieniu (Krzysztof K), dotarło do niego, że Dawid wykazał się wobec niego daleko posuniętą nielojalnością. Natury obyczajowej.

Czym podpadł Krzysztofowi K, Dawid K, że ten go zakapował? Kostecki miał romans z jego żoną, dziewczyną, gdy ten siedział w ciupie? To też by świadczyło, że niezły z niego koleżka i jak i to, że Krzysztof K. miał bardzo lojalną partnerkę Ale tam to już chyba po prostu dzieją się takie klimaty same z siebie... choć to oczywiście mój domysł ale zastanawia mnie, co innego mogłoby rozsierdzić gostka w więzieniu do zakapowania kolegi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 05:21 PM
Post: #177
RE: Dawid Kostecki
Może pieniądze albo poszedł na jakiś układ z prokuraturą? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 06:00 PM
Post: #178
RE: Dawid Kostecki
Później jednak przyznał się Krzysztof. K że był mózgiem tej grupy.
Cygan zapewne go zakapował, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 06:39 PM
Post: #179
RE: Dawid Kostecki
Kostecki dał jakieś wyjaśnienia na facebooku, sprawdźcie, jak jesteście zainteresowani. Długi tekst, nie będę wklejał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 07:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2016 07:34 PM przez Metzger.)
Post: #180
Bug RE: Dawid Kostecki
Nic zaskakującego. Siedzi za niewinność Wink

Zresztą sam pośrednio przyznaje się, że jest umoczony. Do Dawidka przyszła policja i mówi: my wiemy, że ty wiesz, że X prowadzi działalność przestępczą. Podziel się z nami szczegółami.
Ale Dawidek nie jest konfidentem, więc odpowiada: spierdalajcie.
A potem Dawidek się dziwi, że policja nie lubi Dawidka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości