Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator z ludu!
06-03-2015, 01:19 PM
Post: #41
RE: Moderator z ludu!
(05-03-2015 11:57 PM)redd napisał(a):  W ogóle byłbym za jakąkolwiek dyskusją co do kształtu aktualizowania spisu LPW - moim zdaniem obecna formuła się nie sprawdza. Nie wiem jak @Sander uważasz, ale liczę na Twoją opinię jako ex - moda Wink

Obecna forkmuła jest fatalna. Kolorki, zmienianie czcionek, link do każdego tematu.. Ja bym pozostał tylko przy nazwiskach bokserów i typach forumowiczów poniżej, bez tej regułki "punktacje użytkowników", a także bez linku do tematu, bo to niby drobnostki, ale jak masz 200 walk do wklepania, to jest masakra. Każdy sobie w LPW może dzięki wyszukiwarce zaneleźć odpowiedni temat, nie trzeba linku wrzucać w spisie walk. Na boxing.pl spis walk również stoi bezczynnie od wielu miesięcy, nie ma chętnego do aktualizacji. To jest powszechny problem Cool.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 03:59 PM
Post: #42
RE: Moderator z ludu!
A w grę wchodzi tylko jeden moderator? Bo jeżeli te aktualizowanie spisu jest takie upierdliwe to nam szybko taki Gogolius padnie, tym bardziej, że Sander zrezygnował - choć mam nadzieję, że tylko tak na chwilkę. Bestia będzie coraz rzadziej, jak sam zadeklarował. Ja oprócz Gogoliusa powołałbym jeszcze dwie osoby. Może redd by chciał wrócić na urząd, jak obowiązki byłyby rozdzielone na więcej osób? A jeżeli chodzi o same aktualizacje to wydaje mi się, że WP ma dużo energii i byłby w tym bardzo pomocny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:07 PM
Post: #43
RE: Moderator z ludu!
Ja pamietam jak pomagalem Sanderowi aktualizowac LPW i to mrowcza robota, a mialem moze 15% calosci. I wlasnie pytanie czy jest sens takiej kilkunastogodzinnej roboty czy ten spis pomaga. Bo ja jak szukam walki np Broner-Taylor to wpisuje w opcji szukaj "Broner" klikam zeby znajdowalo tylko wpisy w nazwach tematow i znajduje Wink

Jezeli taki spis mialby byc aktualizowany np co pol roku to pol biedy. Ale moze faktycznie jak pisze Sander ograniczyc to do nazwy walki i typów byloby lepiej.

Inna rzecz ze ten drugi moderator to byl wlasnie glownie od LPW bo przeciez tak zaczynal Sander. A my tu rozmawiamy o moderatorze od dyskusji na forum jako takim bo jak rozumiem to takiej glownie osoby teraz brakuje.

A z Maynardem ma ktos jakis kontakt zeby sie dowiedziec co on o tym mysli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015 04:23 PM przez BESTIA.)
Post: #44
RE: Moderator z ludu!
Jeśli chodzi o LPW to IMHO nazwiska bokserów i link do tematu wystarczy, jeśli ktoś chciał by zobaczyć punktacji userow może przecież wejść do linki.Aktualizowalem spis może z 10-15 walk i jest to mega pracochłonne zadanie, jeszcze dopisywać nowych punktacji użytkowników jeszcze jako tako idzie, to tworzenie od podstaw nowych wpisów o walkach jest mega mega pracochłonne.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:09 PM
Post: #45
RE: Moderator z ludu!
(06-03-2015 03:59 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  tym bardziej, że Sander zrezygnował - choć mam nadzieję, że tylko tak na chwilkę.

Mogę zapewnić, że nigdy nie powrócę na różowe stanowisko. Moder jest potrzebny i nie tylko do LPW, to nie jest najpilniejsza rzecz. I myślę, że BESTIA + ktoś jeszcze, to wystarczające grono moderów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:09 PM
Post: #46
RE: Moderator z ludu!
Swieta racja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:13 PM
Post: #47
RE: Moderator z ludu!
Dla mnie LPW jest potrzebne, ale to jak mówią chłopaki - wystarczyłyby same nazwiska bokserów + nasze punktacje. Bez linków, ani innych bajerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:24 PM
Post: #48
RE: Moderator z ludu!
Ja po pewnym czasie z modera od LPW stałem się "pełnym" moderem i myślę, że właśnie takiego szukamy również teraz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:38 PM
Post: #49
RE: Moderator z ludu!
Wszystko jasne kubala, w innym temacie "jestem za Gogoliusem" a tutaj "LPW musi byc" - przejrzalem Cie Wink


Widze ze nikomu innemu do sluzby sie nie pali Wink

Jakby padlo na mnie to chcialbym tylko zapowiedziec dwie sprawy odnosnie watkow bokserskich:

- jezeli w temacie "walka X vs Y" po walce rozgorzeje dyskusja na temat przyszlosci boksera X albo w ogole watek przemieni sie w rozmowe o jednym bokserze to bede przenosil posty o takim bokserze do jego wlasnego tematu. Oczywiscie lekki offtop bedzie tolerowany jak obecnie, mowie o sytuacji gdy nagle robia sie dwie strony rozmowy na inny temat.

- jak zostanie ogloszona walka X vs Y to nie zakladajmy tematow odnosnie A vs B walczacych na undercardzie X vs Y. Teraz mamy np Matthysse vs Prowo i Dulorme vs Crawford a zaboksuja raczej na jednej gali. Wiem ze nie zawsze wiadomo ze tak bedzie, ale chcialbym jak najbardziej uporzadkowac watki zwiazane z bokserska strona portalu.
W takim przykladzie posty z mniejszej walki poleca do wiekszej, a post otwierajacy (bo jego przeniesc sie nie da z tego co kojarze) zostanie skopiowany i wyslany na skrzynke autora zeby mogl go sobie wyslac raz jeszcze.


Osobiscie rozwala mnie motyw jak bokser X ma temat na 3 str a jego kariera omawiana jest w jakims zapomnianym przez swiat watku jego walki z Y sprzed roku Wink


To taka szansa dla Was zebyscie sie jeszcze zastanowili nad slusznoscia wyboru (choc jak pisze, to sa sporadyczne sytuacje, pare razy na pol roku, czesciej sie nie zdarzaja).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 04:48 PM
Post: #50
RE: Moderator z ludu!
Co do pomysłów na LPW, to pełna zgoda - trzeba to uprościć i dobrze, że co do tego jest zgodność.

Poza tym, skoro już zebraliśmy się na polu elekcyjnym wybierać modera Wink jeszcze raz będę lobbował za tym, aby w tematach o rankingach pierwszy post był możliwy do edytowania przez tego, który założył wątek (o ile jest w ogóle taka możliwość).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości