Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator z ludu!
06-03-2015, 05:00 PM
Post: #51
RE: Moderator z ludu!
W ogole bym wrocil do edytowania postów Wink
Nie wiem czy da sie to rozgraniczyc np na edytowanie pierwszych postow bez edycji innych, czy na rankingowe posty i reszte ale na 90% to...kwestia administratora i moderacja nie ma chyba takich uprawnien Wink

Takze Maynardzie, potrzebnys w dwojnasob Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 05:04 PM
Post: #52
RE: Moderator z ludu!
Rozkręcila się dyskusja na 6 stron, a ciekawe co ma to Maynard. Wyszedłem z taką propozycja dlatego,ze czasem na forum wbijam dopiero wieczorem lub po kilku dniach nieobecności. Dwóch modów to odpowiednia liczba na takie forum, najgorsze byłby początki forum, gdzie często trolowano i spamowonao, teraz to rzadkość.

Na początku miałem trochę pedantyczne podejściem forum, banowalem jeśli ktoś się zarejestrował i przez tydzień lub dwa nic nie pisal, chciałem aby
baza userow zawierała tylko aktywnych userow i spędziłem nad tym naprawdę dużo czasu , z wątkami było podobnie. Teraz wiem, że użytkownicy lubią troszkę luzu, pisanie nie w temacie kiedyś kasowalem lub upominalem, teraz ważne,że dyskutują.
Brakuje trochę dyskusji na forum, bo brakuje odmiennych opini wszyscy się ze sobą zgadzają, bram kontrowersji, ale to moja skromna opinia,

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 05:07 PM
Post: #53
RE: Moderator z ludu!
Z tego co tu czytam już wyciągam garniak z szafy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 05:26 PM
Post: #54
RE: Moderator z ludu!
Krawat tez sie przyda Wink

I buty, nie zapominaj o butach! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 05:29 PM
Post: #55
RE: Moderator z ludu!
Będą szefie,będą!
Jokerek się dostosuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 06:29 PM
Post: #56
RE: Moderator z ludu!
Jeżeli ma być dwóch moderòw waszym zdaniem, .
To moje głosy zdecydowanie idą do @BMH i @Jokera.
Jeżeli,@BMH nie chce, jak to pisał, to może być Gogolius.
Ankieta, ograniczona do 4 osób powinna być utworzona, 4 kandydatów, dwóch wybranych, myśle że @Maynard, przystanie na taki pomysł jak się pojawi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 06:34 PM
Post: #57
RE: Moderator z ludu!
Dziękuje kolego za Twój głos ale ja jestem zbyt ,gibki' na moderatora(czyt kawał ku*wa,jeb*nego chama)jak na tak kameralno-kulturalne forum.
Pozatym ja zawsze na forum jestem przez telefon,więc nawet bym nie mógł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 06:43 PM
Post: #58
RE: Moderator z ludu!
No tak, Joker. jeżeli ty nie możesz, BMH nie może/nie chce, to z szacunkiem dla wieku innych użytkowników, , tylko @Gogolius może tu zrobić,bonanzę,. widzę go tutaj praktycznie przy każdej okazji, myśle że dysponowałby odpowiednim czasem i spokojem do pilnowania ładu i składu, co prawda potrafi czasami być kurewsko uszczypliwy (komplement, Smile ) to nie mam przeciwko niemu większych zastrzeżeń, ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 08:21 PM
Post: #59
RE: Moderator z ludu!
Mój kandydat: RSC-2
Pominięto go na liście userów nawiasem mówiąc, chyba nie tylko jego. Pasowałoby podać jedynie kilku kandydatów spośród najbardziej aktywnych użytkowników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 08:45 PM
Post: #60
RE: Moderator z ludu!
Zaczyna mi rosnąć....












poparcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości