Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autograf Andrzeja Goloty
06-02-2012, 09:10 PM
Post: #1
Autograf Andrzeja Goloty
Szukam strony internetowej gdzie moglbym kupic rekawice z autografem goloty. Chcialbym znalesc strone skad byl bym pewienn ze produkt jest autentyczny. Mieszkam w USA, takze rowniez potrzebuje taka strone ktora by wyslala produkt za ocean. Dziekuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:14 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Będzie ciężko ale poszukam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 11:20 PM
Post: #3
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Są rękawice ale do wygrania.Jeśli chcesz to rękawice Diablo z autografem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 07:08 PM
Post: #4
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Bez jaj. Bestia, jakbym chciał zdjęcie z Tysonem a ktoś zaproponowałby mi zdjęcie z Madonną to kurde coś jest nie tak. Chyba, że autorowi chodzi tylko o same rękawice ale wątpię, gdyby tak było to kupiłby je sobie w sklepie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 01:40 PM
Post: #5
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Kup rękawice i podeślij Gołocie. Jak do niego trafią to na pewno podpisze Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 10:15 PM
Post: #6
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Dziekuje za odpowiedzi. No mi bardziej chodzi tylko a autograf goloty bo chce dac tacie na urodziny. Ja sam szukalem w internecie takze sam wiem ze jest ciezko znalezsc takie rekawice to kupienia. A zeby wygrac to co trzeba zrobic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 10:25 PM
Post: #7
RE: Autograf Andrzeja Goloty
hmmm nie wiem czy w ogóle można gdzieś takie wygrać, poszukaj na necie jakiejś oficjalnej strony i spróbuj się skontaktować, myślę że tak będzie najlepiej Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 10:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012 10:39 PM przez mateusz.szalda.)
Post: #8
RE: Autograf Andrzeja Goloty
Wlasnie probowalem, ale niestety nie mialem szczescia zeby znalesc autograf goloty, znalazlem strony z autografami tysona, leonarda, itd. Nigdzie nie moge znalezsc rekawice z autgrafem Endrju
Znalazlem jakies strony ale wydaje mi sie ze te rekawice nie sa prawdziwe. Nie chce kupic lipy, bo szkoda kasy i czasu. Dlatego proboje kupic te rekawice ze strony z ktorej bede wiedzial ze dostaje prawdziwe. Jeszcze raz dziekuje za pomoc i czekam moze akurat cos znajdziecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości