Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izuagbe Ugonoh
09-09-2015, 11:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2015 11:54 AM przez Metzger.)
Post: #31
Bug RE: Izuagbe Ugonoh
(09-09-2015 10:00 AM)BOKS napisał(a):  @Metzger
W takim razie Izu dla Ciebie chyba jest bezpaństwowcem. Wink Bo raczej za Nigeryjczyka on sam się nie podaje..
Rozbraja mnie to, że ludzie nie rozumieją znaczenia słowa narodowość i permanentnie mylą je z obywatelstwem. Bezpaństwowiec to ktoś, kto nie ma żadnego obywatelstwa, a narodowość ma się zawsze. Co by Izu nie zrobił, jakie by papiery nie dostał, cokolwiek by nie deklarował, nigdy nie będzie Polakiem. Bo sorry, ale Polacy (Słowianie) wyglądają trochę inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 12:07 PM
Post: #32
RE: Izuagbe Ugonoh
Dobra, spoko, zrozumiałem. Jednak używając sformułowania "Polak" miałem na myśli obywatela Polski, a nie Polaka z dziada pradziada.

Zastanawiam się czy jesteś rasistą czy takim formalistą. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 12:43 PM
Post: #33
Bug RE: Izuagbe Ugonoh
(09-09-2015 12:07 PM)BOKS napisał(a):  Zastanawiam się czy jesteś rasistą czy takim formalistą. Smile
Brzydzę się rasizmem, także odwrotnym. Czy jestem formalistą? Raczej boleję nad poziomem wiedzy polskiego społeczeństwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 12:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2015 12:50 PM przez KrychuTMT.)
Post: #34
RE: Izuagbe Ugonoh
Polak mieszkający w UK nie jest Szkotem, Anglikiem czy Walijczykiem i nikt w takim stwierdzeniu nie dostrzeże "rasizmu". Jeżeli w zamienimy Polaka na Iworyjczyka to zaraz zostanie podniesiony lament, że to "rasizm" Smile Smile
Ta lewacka psychoza zbiera straszne żniwo, zaraz obudzimy się w pierdolonym kalifacie Lechistanu w imię europejskich wartości z naciskiem na walkę z urojonym rasizmem. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 01:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2015 01:17 PM przez Wit.)
Post: #35
RE: Izuagbe Ugonoh
Wydaję mi się, że to raczej Wy przesadzacie w tych swoich poglądach. ;] Napisałem, że zrozumiałem o co chodziło Metzgerowi, jednak Izu gdzieś trzeba dopasować. 'Nigeryjczyk' pisać nie będę, pisałem wyżej dlaczego, 'reprezentant Polski' - ok, ale jakbym miał tak za każdym razem pisać, to będą powtórzenia wyrazowe (macie Wasz polski Big Grin), więc przymykam oko i piszę 'Polak'.

E: Krychu, ja nie mówię o gościu, który przyjechał sobie w wieku 20-paru lat do Polski jak Roker Perejro czy inny Arboleda, tylko o gościu, który urodził się w Polsce, wychował, walczy dla Polski i też włada polskim lepiej niż niejeden "100%-owy polski" pięściarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 03:41 PM
Post: #36
RE: Izuagbe Ugonoh
Spór jest raczej akademicki i trudno go jednoznacznie rozstrzygnąć. Rozumiem argumentację Metzgera, ale z drugiej strony nielogiczne wydaje mi się, że Amerykaninem, Kanadyjczykiem, Australijczykiem można zostać w 1, a na pewno w 2 pokoleniu, a Polakiem lub Niemcem już nie. Miało to uzasadnienie w czasach, gdy kraje zamorskie dopiero budowały swą narodowość w oparciu o ludność napływową z różnych stron, podczas gdy w europejskich narodowość była ukształtowana od setek lat. Jednak dzisiaj w dobie powszechnej wędrówki ludów chyba powinniśmy zacząć podchodzić do kwestii narodowościowej bardziej elastycznie. Gdyby podchodzić do sprawy "po aptekarsku", to Polaków wśród królów Polski można by policzyć na placach jednej ręki. Nawet Chrobry to pół-Czech, a Sobieski pół-Ukrainiec, nie mówiąc o Jagiellonach, Wazach i innych. Ja w każdym razie uważam Izu Ugonoha za swojego rodaka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 11:14 PM
Post: #37
RE: Izuagbe Ugonoh
Ta walka w październiku nie będzie wcale taka bezcelowa:

Cytat:Tymczasowe pasy WBA Oceania i WBO Africa wagi ciężkiej będą stawką walki Izuagbe Ugonoha (13-0, 10 KO) z Ibrahmimem Labaranem (13-3, 11 KO). Pojedynek odbędzie się 15 października w Auckland.

Dla 28-letniego "Izu", który do swojego występu po raz kolejny przygotowuje się w Las Vegas pod okiem Kevina Barry'ego, będzie to czwarty tegoroczny występ. W przypadku wygranej Polak ma duże szanse zadebiutować w czołowych piętnastkach rankingów World Boxing Organization i World Boxing Association.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek niepokonanego Josepha Parkera (15-0, 13 KO) z byłym challengerem WBO królewskiej dywizji Kalim Meehanem (42-5, 32 KO). źródło
Zawsze tam jakiś łup i być może odskocznia do walki z lepszym przeciwnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2015, 02:27 PM
Post: #38
RE: Izuagbe Ugonoh
Gale na której wystąpi Izu, pokaże na żywo Polsat Sport
transmisja 15 października , czwartek

główne wydarzeńie wieczoru kolejny występ nadziei Nowozelandczyków , Josepha Parkera który zmierzy się z rodakiem doświadczonym Kali Meehane'm .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2015, 08:37 PM
Post: #39
RE: Izuagbe Ugonoh
Izu musi się mieć na baczności. Labaran ma naprawdę solidne zaplecze treningowe:


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2015, 09:14 PM
Post: #40
RE: Izuagbe Ugonoh
Niczym Rocky
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości