Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmęczenie podczas treningu
13-08-2015, 01:45 PM
Post: #1
Zmęczenie podczas treningu
Ostatnio coraz bardziej odczuwam zmęczenie podczas treningu, taki swojego rodzaju brak energii, który sprawia, że nie zawsze jestem w stanie dać z siebie 100%. Nie sądzę, żeby to był objaw jakiejś choroby, gdyż wszystkie badania krwi i moczu wyszły prawidłowo. Zastawiam się czy nie sięgnąć po jakiś suplement diety albo kompleks witamin, który zapewni mi więcej energii i pozwoli na realizację planu treningowego. Oczywiście w grę wchodzą tylko bezpieczne substancje. Jak myślicie, gdzie najlepiej kupować takie suplementy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 06:14 PM
Post: #2
RE: Zmęczenie podczas treningu
Bardzo dużo zależy od twojego stażu treningowego. Jeśli masz takie przeczucie, że jeszcze się słabo znasz i nie będzie potrafił sobie czegoś dobrego dobrać(nie ufasz sprzedawcom) po prostu zdaj się na radę kogoś bardziej doświadczonego. Najlepiej będzie jeśli się udasz do jakiegoś trenera personalnego co do diety albo dietetyka sportowego. Opcji dobrych jest kilka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 03:54 PM
Post: #3
RE: Zmęczenie podczas treningu
wydaje mi się że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pojawi się u dietetyka lub trenera fitnessu lub innego sportu który pomoże ci ustalił takie suplementy dzięki którym będziesz mógł sobie bezpiecznie trenować i martwi si o swoje zdrowie i życie. Ja tak kiedyś robiłem i byłem zadowolony teraz raczej nie robię bo nie ćwiczę tak intensywnie. Powodzenia i dużo sukcesuu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2015, 08:58 PM
Post: #4
RE: Zmęczenie podczas treningu
Zrób badania, to raz. Możesz też iść do dietetyka, niech rozpisze Ci dietę i sprawdzisz wtedy rezulataty. Ale wydaje mi się, że to raczej niedobór elektrolitów niż witamin. Zatem zalecałbym Ci picie wiecej napojów izotonicznych po treningu i dbał lepiej o swój organizm, odrzucając wszelkie używki bo przy intensywnym treningu to także jest bardzo istotne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 05:55 PM
Post: #5
RE: Zmęczenie podczas treningu
Też nie napisałeś ile trenujesz ... Bo jak co dziennie po kilka godzin to nie ma co się dziwić.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 06:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2015 06:04 PM przez BESTIA.)
Post: #6
RE: Zmęczenie podczas treningu
Nie wiem czy nie jesteś spamerem :-) ;-), ale odpowiem. Jeśli masz takie problemy to odpuść na tydzień, dwa, Czasami takie przerwy bywają zbawienne.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2015, 01:42 PM
Post: #7
RE: Zmęczenie podczas treningu
Bestia,
Wydaje mi się że odpuszczenie na 2 tygodnie to nie jest dobre rozwiązanie. Lepiej chyba po prostu obniżyć sobie obciążenie treningowe. Bo przez 2 tygodnie nic nie robienia to ciężko potem zmotywować się do treningu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości