Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
13-12-2015, 12:45 AM
Post: #121
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
z najlepszymi jak najbardziej, spokojnie odysła już gości z pierwszej 10
Pulewa, Stiverna, Szpilke, Glazkowa Jennigsa za duża siła, .
Gorzej byłoby z Furym, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 12:48 AM
Post: #122
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Pulev to poleciałby w pierwszej rundzie ze swoją obroną. Szpilka od pierwszego prawego. Stiverne dobrze przygotowany mógłby narobić problemów, choć on ma taki beton w butach że nie dałby rady za długo unikać tych ciosów. Glazkov też nie miałby czego raczej szukać. Jennings przetrwałby 12 rund, przez tą gardę nie można się przebić niczym poważnym, a za nią jest jeszcze bardzo mocna szczęka. Z Furym dzisiejszy Anthony by przegrał.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 12:49 AM
Post: #123
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Whyte nie ukrywajmy, to był napompowany zawodnik co2
na bumach z przedmieśc Argentyny
I tak wytrzymał tyle bomb, czy z pomocą ziół nie chce teraz o tym pisać
Joshua cały czas do przodu progres, top 10 nie ma wątpliwości,
Już mógłby odesłać gości z dziesiątki Szpilke , Stiverna, Pulewa czy Glazkowa,.
Przyszłość HW , Fury i On, bedą rządzić, , zobaczymy czy Wilder ogra Powitekina po Szpilce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 12:58 AM
Post: #124
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
A ja nie jestem pewien czy tak łatwo by sobie z nimi poradził. Ale te złe dzisiejsze wrażenie Joshuy może jest i przez to, że to była nietypowa emocjonalna walka. Anthony nawet, jak dostał w pysk to tylko na chwilę oprzytomniał ale już chwilkę później dalej uprawiał tą swoją błazenadę. I właśnie pewnie przez ten brak koncentracji, przez tą uprawianą przez niego gówniarzerię, co o mało nie doszło do niespodzianki.

A Whyte na pewno zdobył mój szacunek. Nie spodziewałem się takiego oporu z jego strony. Tylko teraz jestem ciekaw czy ten pojedynek nie złamał mu kariery? Tyle bomb, co on przyjął to na stówę odbije się to na jego karierze. Pytanie tylko czy już teraz czy dopiero po trzydziestce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 12:58 AM
Post: #125
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Co za emocje, znakomita walka wieczoru jaki i cały undercard. Przy takich walkach mógłbym każdy sobotni wieczór spędzać. Oby więcej takich gal.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 12:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2015 01:04 AM przez Wit.)
Post: #126
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Ja pierdzielę... Właśnie co obejrzałem retransmisję Masternaka. Nie wiem czemu, ale przypomniała mi się jego walka z Kalengą. Wydaję mi się, że jakby podszedł do tej walki bez motywacji (ot tak, wychodzę przygotowany fizycznie i taktycznie na pojedynek) to by wyszła właśnie taka punktacja 115-113 Bellew. Wystarczyło naprawdę niewiele, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Agresywności głównie. Jak widać, Mateusz nie wyciągnął większych wniosków po walkach z Kalengą czy Muller'em. Sad

E: Czy tylko mi Mateusz się wydaję mega spięty i ze słabą pracą tułowia? Może to jest spowodowane jego muskulaturą? Jak przypominam sobie "młodego Mastera" za czasów pracy z Gmitrukiem to nie pamiętam, żeby był taki usztywniony. Kiedyś też pamiętam, że ktoś tu pisał, że Sauerland może celowo go marnuje, żeby się pozbyć konkurencji z Polski. :x
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2015 01:10 AM przez Wietnam.)
Post: #127
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Kto się interesuje ufc, polecam Aldo vs Mcgregor, jak i całą kartę wstępną i główną
będzie bardzo ostro, , #stop offtop

Diablo w powtorkowym studio jedynki, ps.props Kubala, który pisał że tvp 1 będzie retransmisja, jak moglem wiezyć tvp oczywisicie.
Diablo mówił że pamięta Chrisa Eubanka seniora, który boksowal na jego gali w Australii kiedy walczył z Greenem
co .......0^0 Eubank Senior walczył na gali Diablo??? ja jebie. ...........
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:14 AM
Post: #128
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Aldo - McGregor to najbardziej emocjonująca walka tego roku w MMA, a do tego mamy jeszcze sporo innych zestawień ze ścisłego topu. Takich gal nam potrzeba też w boksie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:39 AM
Post: #129
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Oczywiście @tar
wystarczy spojrzeć na to:

UFC 194 PPV Main Event :
145 lbs. UFC Featherweight Champion Jose Aldo vs. Interim 145-Pound Titleholder Conor McGregor
UFC 194 PPV Co-Main Event :
185 lbs.: UFC Middleweight Champion Chris Weidman vs. Luke Rockhold
UFC 194 PPV Main Card (10 p.m. ET) :
185 lbs.: Yoel Romero vs. Ronaldo Souza
170 lbs.: Demian Maia vs. Gunnar Nelson
145 lbs.: Max Holloway vs. Jeremy Stephens

kumaci w mma wiedzą że to jest topowa gala,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:51 AM
Post: #130
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Chyba sobie obejrzę. Nie wiecie przypadkiem o której mniej więcej będzie pierwszy z Main Eventów?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości