Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip Hop/Rap
10-02-2014, 02:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 02:36 PM przez BMH.)
Post: #41
RE: Hip Hop/Rap
Pierwsze kawalki rapowe, to zdecydowanie ze Stanow... Wu-Tang, NWA, Onyx, DMX, Busta Rhymes, Red Man, Method Man, Ol' Dirty Bastard etc. Pozniej sie troche przerzucielm na hip-hop PL, ale bylem juz w takim wieku, ze nie skupialem sie na jednym konkretnym gatunku, tylko na tym co mi sie podoba. Moglem jednego dnia jarac sie plyta Molesty, a drugiego cwiczyc przy np. Limp Bizkit.


KrychuTMT
Kawalki Bronera, to jest to! Przykumaj te kocie ruchy.. te gesty rekami.. Jak nakreca "Chlopaki nie placza 2", to juz wiem przy czyich klipach bawic sie bedzie Bolec.Smile

Sentyment do tych kawalkow bede mial juz do konca zycia:
Wu-Tang Clan "Method Man




Reakwon/Method Man- Ice cream




Eazy-E Real Muthaphukkin G's(chyba najglosniejsze/jedne z najglosniejszych dissow all time. Dlatego tak lubie grac z Juniorem w GTA SA... bo nawiazuje klimatem do tamtych lat)




Dr.Dre-Fuck wit Dre Day




Busta Rhymes-Break ya neck(ciekawe czy Amerykanie rozumieja kazde ze slow tej piosenki?Smile)




Red Man/Method Man-Whateva Man





Jak sie tak mocniej zastanowic, to moglbym chyba wymienic z 50kawalkow, ktore maja dla mnie szczegolne znacznie. Poprzestane wiec na tych juz wymienionych. Dzis juz nie sledze nowosci ze Stanow.. jak akurat naleci mnie na rapy, to wracam do starej szkoly.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 02:49 PM
Post: #42
RE: Hip Hop/Rap
Joker
To jest raper a nie jakiś zawodnik mma czy bokser żeby mu wyrzucać strachliwość .Zresztą sam mówi że to tylko rap.
Polecam
http://www.youtube.com/watch?v=F6YPrNF6I0g
http://www.youtube.com/watch?v=vwUEOuWwaCY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 02:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 02:53 PM przez KrychuTMT.)
Post: #43
RE: Hip Hop/Rap
To jest gangsta rap .





OG LOC > Słoń

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 03:16 PM
Post: #44
RE: Hip Hop/Rap
TomaszX
W sumie racja ale gość mnie delikatnie mówiąc denerwuje i ta jego mroczna armia z podstawówek i gimbazjum...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 08:56 PM
Post: #45
RE: Hip Hop/Rap




No proszę past prime Rysiek nawinął niczym byłby w swoim prime ;o .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2014, 08:21 PM
Post: #46
RE: Hip Hop/Rap
Najlepszym raperem wśród bokserów jest zdecydowanie Roy Jones Jr. Broner swoimi kawałkami jest kilka lig za byłym liderem rankingów p4p (podobnie jak w boksie).

[Obrazek: Sugar-Ray-Robinson-vs.-Kid-Gavilan.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2014, 11:23 PM
Post: #47
RE: Hip Hop/Rap



Płacz fanów skoczka na youtube i facebooku był niesamowity.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 10:06 PM
Post: #48
RE: Hip Hop/Rap



Bobby Shmurda i jego hit 2014 roku, chyba nawet top 1 w dzisiejszym Hip Hopie, , który jest na bardzo owiędłym, padole, Gośćiu nie rapuje chociaż o tym że codziennie jeździ innym samochodem czy śpi z dźiwkami, niestety nie za długo cieszył się sławą, został złapany, przez FBI razem ze swoim składem, bo okazało się że kierował Gangiem, , który handlował bronią i niestety miał na końćie kilka morderstw, teraz groźi mu nawet dożywocie, jak widać za bardzo wcielili się w rolę gangsterów, hit pozostał. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 10:14 PM
Post: #49
RE: Hip Hop/Rap
Gościu powinien brać korepetycje od Cube'a, Eminema czy Game'a
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 10:22 PM
Post: #50
RE: Hip Hop/Rap
Ja czekam az 2pac wróci z Kuby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości