Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
16-06-2016, 07:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 07:55 PM przez RSC-2.)
Post: #11
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Typowe polskie myślenie.

Darmowy stream, jakiś piracki dekoder, itp.

Nikt nie pisze że polska publiczna telewizja zamiast wykupić pełne prawa do transmisji Euro [jak zrobiło to publiczna telewizja ZDF ] wykupiła jedynie sublicencę od Polsatu.
TVP oszczędza kasę na transmisjach ,aby mieć jej więcej dla swoich "gwiazdeczek" ekranowych , prezesów i dyrektorów.

Natomiast Polsat jest prywatny i goowno wam do tego w jaki sposób przekazuje transmisję.

Pretensje miejcie do publicznej TVP

------------------------------------------
Pełno tu złodziei i kombinatorów którzy chcą .aby za friko ktoś im udostępniał to za co sam zapłacił.

Za takie praktyki w USA bylibyście ścigani przez prawo

Jeżeli nie macie paru groszy na zapłatę za transmisję to nie oglądajcie EURO.

100 zł to trzy butelki wódki.

M jak miłość sobie włącz , albo TVP Sport . Tam pokazują Polska - Anglia na Wembley.

Co za płaczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016 10:45 PM przez BESTIA.)
Post: #12
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Problem nie jest w cenie, tylko w tym, że coraz więcej tego typu wydarzeń jest za dopłatą.

Polsat to szmaty i ja wiedziałem o tym już dawno gdy zawsze mnie próbowali zbyć jak zgłaszane brak sygnału i błędy.

Mam nadzieje ze ruszy fala wypowiedzeń umów i te ku..y stracą trochę kasy.

Plac 140 zł a później domagają się jeszcze dopłaty za euro.

Polskie myślenie jest takie jakie powinno być jeśli abonamenci Polsatu płacą dużą kasę za tv, naprawdę duża w porównaniu z innymi krajami to powinni mieć euro za darmo.

Dodatkowo słyszałem ze juz jakieś pozwy są na Polsat zgłaszane do sądu, choć nie wiem czy to prawda i czy cokolwiek to da.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 05:45 AM
Post: #13
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
To po co oglądasz komercyjny Polsat?

Włącz sobie publiczną a tam Kurski "serwuje" "Krzyżaków" zamiast meczy.
Za darmo bez dodatkowych opłat.

Kto zmusza cię do "inwestowania" w prywatną telewizję.

Przecież darmowa publiczna TVP też powinna transmitować wszystkie mecze jak ZDF.
A dlaczego nie transmituje?

Nikt nie ma pretensji do TVP tylko wszyscy do prywatnego Polsatu.

Wielu tu zachowuje się jak te hordy muslimów ,którzy najechali Europę.
Oni też wszystko chcą mieć za darmo.

BESTIA

Chyba nie znasz cen "prywatnych telewizji" skoro twierdzisz ,że w Polsce jest drogo.

[Tylko nie odpisz mi ,że ile oni tam zarabiają. Dziś każdy może zarabiać biorąc sprawy w swoje ręce.czyli praca za granicą lub prywatny interes.Nie musisz zamiatać ulicy w Częstochowie]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 06:31 AM
Post: #14
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
1.Wlasnie nie oglądam juz nic na polsacie.

2. Był mecz na TVP i tam oglądałem w HD.

3. Juz nie inwestuje a w Polsat na pewno.

4. Dlaczego? Bo oni maja przychód w tv publicznej 7,5 mld a my 180 mln. Dlatego.

7.Wezmy pod uwagę Niemcy, jak u nich wyglądaja ceny? Czy tam istnieje w ogóle tv prywatna, oni nie mają szans konkurować z ogólnodostępną tv bo tam bardzo dobrze ściągają "rtv"

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 02:20 PM
Post: #15
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Rzadko kiedy zgadam się z Bestią ale tutaj ma 100% racji.

Ja od dawna twierdze ze im mniej sportu na polsacie tym lepiej dla kibiców, bo polsat to jest (nie licząc upolitycznienia telewizji publicznej) największa patologia polskich mediów. Im więcej ludzi z nich zrezygnuje tym lepiej dla....wszystkich. Nie będę się juz pastwił i przypominał wszystkie wydarzenia sportowe które ta stacja blokuje i uniemożliwia oglądanie ludziom od kilkunastu juz lat. A ten pseudo argument o prywatności telewizji pana filantropa możesz sobie RSC wsadzić wiesz gdzie, jest tak żenujący ze nawet nie będę sie już do niego odnosił, pisałem już na ten temat z Kubalą i nic nie mam do dodania więcej.

Ciekawe czy akcja JEBAĆ POLSAT zakończyła się sukcesem i jaka była oglądalność wczorajszego meczu na tvp i telewizji filantropa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 06:00 PM
Post: #16
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
(17-06-2016 02:20 PM)Martin napisał(a):  Ciekawe czy akcja JEBAĆ POLSAT zakończyła się sukcesem i jaka była oglądalność wczorajszego meczu na tvp i telewizji filantropa.
Hahaha... Jest taka akcja? LOL Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 08:04 PM
Post: #17
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Mecz na TVP oglądało 8 mln to Polsat na pewno słabiej, ale dokładnych wyników nie znam.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 08:55 PM
Post: #18
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
W Polsacie masz wybór czy chcesz za niego płacić czy nie.

Natomiast na TVP bulisz co miesiąc obowiązkowy haracz ,a w zamian za to nie dostajesz nic.

Wiec nie rozumiem logiki ,że ktoś bojkotuje Polsat a nie TVP.

Należy całkowicie zlikwidować TVP i ten haracz płacony na cichopek.mroczków i kilku prezesów.

Po co komu jest potrzebna publiczna telewizja, która nawet nie zapewni Polakom oglądania Euro.


Mnie stacja Polsat nie blokuje żadnych wydarzeń sportowych. Oglądam wszystko co jest na Polsacie i nie mam problemów.

Problemy z płaceniem mają tylko roszczeniowcy którym się wydaje ze wszystko im się należy.

A czy któryś z was udostępnia swój prywatny samochód każdemu kto się nawinie za darmo?

Świat schodzi na psy. Lewactwo, roszczeniowcy, nieroby i złodzieje żądają , aby uczciwi ludzie pracowali i płacili na nich podatki i inne opłaty.
Bo im się należy jak socjal arabskim imigrantom .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2016, 10:22 PM
Post: #19
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
TVP ma następne 3 wielkie imprezy piłkarskie, więc lepiej niech ich teraz nie likwidują Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 05:43 AM
Post: #20
RE: EURO 2016 - chcą zablokować sygnał z zagranicznych stacji
Lepiej niech ich zlikwiduję

Bo do czasu tych imprez trzeba będzie obowiązkowo zapłacić im większy haracz niż opłata w prywatnej telewizji za oglądanie tej imprezy.

TVP pobiera rocznie prawie 250 zł haraczu.

A w najbliższym czasie ma być ten haracz płacony od "licznika elektrycznego"
Czyli jeżeli ktoś ma 2-3-4 liczniki to może zapłacić ponad 1000 zł.

Za 1000 zł to ja w Polsacie obejrzę dziesięć EURO.

To tak ciężko wam zrozumieć że to TVP jest pasożytem i nalezy ją totalnie bojkowatować?

Ile wy klas skończyliście?

Takie debilizmy o gloryfikacji TVP mogą wypisywać tylko nieuki , albo Ci którzy i tak za nic nie płacą czyli oszuści i kombinatorzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości