Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powolny upadek moralności społecznej
30-06-2017, 03:02 PM
Post: #21
RE: Powolny upadek moralności społecznej
USA: Zastrzeliła chłopaka w czasie nagrywania wideo na Youtube

Mężczyzna trzymał książkę przed klatką piersiową wierząc, że ta zatrzyma kulę. W chwili, gdy kobieta pociągnęła za spust, zdarzenie obserwowało prawie 30 osób, w tym trzyletnie dziecko pary.

Przed nagraniem dziewczyna napisała na Twitterze: "Ja i Pedro będziemy nagrywać chyba najniebezpieczniejsze wideo w życiu. Jego pomysł, nie mój"...............

Ciotka chłopaka powiedziała potem, że para chciała zwiększyć liczbę obserwatorów na ich profilach w mediach społecznościowych. Chłopak miał mówić, że "chcą być sławni".
"Gdy powiedział mi o tym pomyśle, odpowiedziałam mu, żeby tego nie robił. Pytałam, dlaczego chce użyć broni" - relacjonowała
kobieta w rozmowie z jedną z telewizji informacyjnych.

Prokurator poinformował, że wykorzystana książka to encyklopedia w grubej oprawie, a pojedynczy strzał oddano z odległości około 30 centymetrów z pistoletu Desert Eagle.






■ Algieria: Ojciec dla lajków wystawił dziecko za okno na 15 piętrze

Co jesteś w stanie zrobić dla popularności w internecie i lajków na Facebooku? Ten ojciec był w stanie postawić na szali życie swojego własnego syna. Opublikował zdjęcie, na którym widać, jak wystawia dziecko z okna położonego na 15 piętrze mieszkania. "1000 lajków albo go upuszczę" – dopisał. Teraz popularność będzie zdobywał w więzieniu.


Sąd skazał bezmyślnego ojca na dwa lata więzienia. Mężczyzna wystawił dziecko
za okno na 15 piętrze wieżowca w stolicy kraju, Algierze. Na zdjęciu, które wrzucił potem na Facebooka chłopczyk wygląda, jakby był trzymany wyłącznie za górną część ubranka. Jest wyraźnie wystraszony i oszołomiony.

"1000 lajków albo go upuszczę" - napisał pod zdjęciem. Użytkownicy zaczęli zgłaszać zdjęcie obsłudze Facebooka domagając się, aby mężczyzna został ukarany za krzywdzenie dzieci.

Mężczyzna tłumaczył przed sądem, że ten przerażający wybryk miał służyć zwiększeniu liczby odsłon i polubień na jego stronie. Teraz będzie miał przymusowy odwyk od mediów społecznościowych.





● Kanał na Youtube , Facebook , Lajki = Szatan XXI wieku .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 03:08 PM
Post: #22
RE: Powolny upadek moralności społecznej
Po latach obserwacji stwierdzam, że życie bez komórek, internetu i całego syfu tzw mediów społecznościowych było fajniejsze. Oczywiście internet ma całą masę plusów, dostęp do wszelakich informacji itd ale kiedyś wydaje mi się żyło się inaczej, ciekawiej dziś ludzie unikają wzajemnych relacji bo "widzą" się na fejsie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 03:21 PM
Post: #23
RE: Powolny upadek moralności społecznej
Żyło się na powietrzu a teraz w" sieci" jak złowiona ryba dosłownie @Martin, poza tym dobrze prawisz.
Internet ma swoje plusy, ale zdecydowanie więcej wad, ludzie biorą udział w wyścigu po lajki.
Kto da więcej licytacja, kompleksy i w końcu takie porąbane akcje które podałem powyżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 03:56 PM
Post: #24
RE: Powolny upadek moralności społecznej
To co powiecie o DanieluMagicalu który zasłynął streamowaniem libacji ze swoimi kolegami oraz rodziną. Dziennie jego stream na YouTube przyciąga od 7 do 15 tysięcy widzów dzięki którym zarobił podobno ponad 200 tys XDDD .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 04:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2017 04:32 PM przez Wietnam.)
Post: #25
RE: Powolny upadek moralności społecznej
No to teraz jeszcze bardziej się rozpiją. Tongue Ogląda to gimbażeria nie oszukujmy się. Ta Gimbaza zrobiła Popkowi miliony wyświetleniami gangu Albanii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2017, 05:30 AM
Post: #26
RE: Powolny upadek moralności społecznej
(30-06-2017 03:21 PM)Wietnam napisał(a):  Internet ma swoje plusy, ale zdecydowanie więcej wad,

Jakie internet ma wady?

Internet ma same plusy.

Tylko nie jest przeznaczony dla debili , idiotów, ..........

Takich [jak mawiał Marian Janusz Paździoch] za jaja i na latarnie.


[Ponadto w Polsce należy jak najszybciej przywrócić karę śmierci.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 05:04 PM
Post: #27
RE: Powolny upadek moralności społecznej
https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Arch...amie-21161

Idiotów nie brakuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 05:46 PM
Post: #28
RE: Powolny upadek moralności społecznej
Coraz popularniejsze zjawisko w Europie te "straszne" klauny, jak zwykle przyszło to do nas z Ameryki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 06:35 PM
Post: #29
RE: Powolny upadek moralności społecznej
Ciekawe jak długo to potrwa,ludziom się znudzi
i przeniosą się na coś innego.

Swoją drogą ja nie patyczkował bym się z takimi
żartowniśiani, zawiadomił bym gliny, i po zabawie
lub zebrał jakąś grupke karkowatych znajomych
i jego trochę postraszyć oczywiście beż użycia
siły. Bo to naprawdę może skończyć się dla
starszych przejeżdżających zawałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 12:24 AM
Post: #30
RE: Powolny upadek moralności społecznej




Od ~3:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości