Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam filmu o bokserze
08-11-2016, 05:48 PM
Post: #1
Szukam filmu o bokserze
Kiedyś, kiedyś, zapewne jeszcze w latach dziewięćdziesiątych oglądałem film o mistrzu świata w którejś z niższych kategorii wagowych. Pisząc niższych mam na myśli to, że na pewno nie boksował w 3 najwyższych. Wracając do samego filmu. Wydaje się, że ten bokser był Latynosem choć nie jestem tego pewien na 100 procent. Główny bohater w finałowej walce pokonał jakiegoś Azjatę (najprawdopodobniej Japończyka). Była to wielka walka dwóch równorzędnych gości. Po tej walce, mistrz powoli zaczął się staczać na dno, pogrążając się w alkoholizmie. Po latach obaj rywale ponownie się spotkali. Ale nie w ringu ale tak w życiu. Mistrz - wrak człowieka, Azjata - kultura w garniturku. I wtedy Azjata mówi do swojego pogromcy coś, co mi najbardziej utkwiło z całego filmu. Patrzy się na zniszczonego przez nałogi mistrza i mówi: "Teraz rozumiem, że tamtą walkę to ja wygrałem".

Kojarzy ktoś z Was ten film? Wydaje się, że to było na faktach ale głowy sobie nie dam uciąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 02:38 PM
Post: #2
RE: Szukam filmu o bokserze
Lipa. Jak Wy nie wiecie i nic nie kojarzycie to chyba nikt już nie wie. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 06:39 PM
Post: #3
RE: Szukam filmu o bokserze
Wilczek, Być może rozpoznasz film o którym piszesz po tych 50 tytułach. czy grafice.

http://www.listchallenges.com/imdb-top-50-boxing-movies
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 08:20 PM
Post: #4
RE: Szukam filmu o bokserze
Dzięki Wietnam. Na pierwszy rzut oka nie widzę. Będę musiał poprzeglądać niektóre z tych filmów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości