Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adam Kownacki
10-08-2017, 02:07 PM
Post: #41
RE: Adam Kownacki
(09-08-2017 08:19 PM)redd napisał(a):  Kownacki może wrócić na ring 15 października, na gali w Long Island. Andrzej Wasilewski napisał, że rywal może być ciekawy (oby nie był tak ciekawy, jak Munoz "ze ścisłej światowej czołówki). Fajnie by było, gdyby Adam podbił swoje akcje efektowną i zwycięską bijatyką z Arreolą, ale nie wiem, czy Chris byłby na coś takiego chętny. Mój życzeniowy typ? 1. Charles Martin 2. Travis Kauffman 3. Amir Mansour.

Jeśli Wasilewski pisze o "ciekawym" rywalu to raczej wiadomo jakiego pokroju rywala należy się spodziewać...

Natomiast z tych pięściarzy, których wymieniłeś @redd to z każdym Adaś raczej by przegrał. W ogóle mam wrażenie, że po obiciu kompletnie nieprzygotowanego i beznadziejnie głupio walczącego Szpilki, Kownacki przez wielu jest przeceniany. Może się mylę, ale wydaje mi się, że weryfikacja Adama nastąpi bardzo szybko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2017, 07:33 PM
Post: #42
RE: Adam Kownacki
Też jestem daleki od zachwytów nad Kownackim i podchodzę spokojnie do jego dalszej kariery, mimo że naprawdę lubię gościa i życzę mu sukcesów. Trzeba też przyznać, że na forum panują dość racjonalne komentarze dotyczące jego potencjału. Myślę, że Adam jest w stanie dawać dobre walki, choć niekoniecznie wygrane, z zapleczem czołówki HW. W swoim boksie ma jeszcze sporo do poprawy i mam nadzieję, że wygrana nad Szpilką otworzy nowy, bardziej profesjonalny rozdział w jego karierze.

W ogóle, w kontekście Adama widzę sporą analogię do Pawła Wolaka. Też jest bardzo ofensywny, daje się lubić i wybił się na nieco przereklamowanym nazwisku. Byle tylko został ciut sprawniej poprowadzony, by za szybko nie trafił na swojego Delvina Rodrigueza (nomen omen jego walki z Wolakiem były świetne).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2017, 10:31 PM
Post: #43
RE: Adam Kownacki
(10-08-2017 02:07 PM)Martin napisał(a):  Jeśli Wasilewski pisze o "ciekawym" rywalu to raczej wiadomo jakiego pokroju rywala należy się spodziewać...

Natomiast z tych pięściarzy, których wymieniłeś @redd to z każdym Adaś raczej by przegrał. W ogóle mam wrażenie, że po obiciu kompletnie nieprzygotowanego i beznadziejnie głupio walczącego Szpilki, Kownacki przez wielu jest przeceniany. Może się mylę, ale wydaje mi się, że weryfikacja Adama nastąpi bardzo szybko.
Wasilewski nie będzie miał wpływu na dobór rywala dla Kownackiego i to jest duży plus całej sytuacji. Adam powinien dostać godnego przeciwnika, bo w tej chwili jest jego najlepszy czas. Dość trudno ocenić jego realną wartość, ale myślę że jednak jest ona większa, niż w przypadku Pawła Wolaka, do którego porównał go redd. Wolak był niezwykle żywiołowy, bardzo waleczny, ale i kompletnie bezmyślny w ringu. Kownacki jest spokojny i rozsądny. Zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, ale potrafi wykorzystać swoje atuty. Arreola byłby dla niego idealnym rywalem, ale sądzę że Mansour i Kauffman też byliby w jego zasięgu. Powinien jedynie unikać rywali dużo większych od siebie (Breazeale, Martin) lub perfekcyjnych technicznie (Malik Scott)

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 12:28 AM
Post: #44
RE: Adam Kownacki
https://mobile.twitter.com/AKbabyface/st...0983327750

HAHAHAHAHA

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 06:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 06:19 AM przez Wit.)
Post: #45
RE: Adam Kownacki
Większa beka w komentarzach. Nawet Proksa się wstawił za gitem, a Kownacki póki co tylko spamuje walle swoją walką ze Szpilką. Dałem mu lajka na FB, a tam tylko KO na Szpilce, jakieś ciuchy itp. na sprzedaż, a 0 odpowiedzi np. na pytania odnośnie jego narodowości. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 07:52 AM
Post: #46
Bug RE: Adam Kownacki
Szpilka miał chyba odstawić social media na jakiś czas, ale widać uzależnienie robi swoje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2017, 07:11 PM
Post: #47
RE: Adam Kownacki
https://www.facebook.com/JarrellbigBabyM...6789626823

Friendship over money ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2017, 04:18 PM
Post: #48
RE: Adam Kownacki
Kolejnym rywalem Kownackiego ma być Gerald Washington, który ostatnio został pokonany przez kumpla Kownackiego, Jarella Milera.
Walka miałaby się odbyć w styczniu w USA.

Wg mnie dobry ruch. Gerald to dobry rywal, który jest poziom wyżej od dotychczasowych rywali Szpilki, po dwóch porażkach, a jednocześnie może być przetarciem przez bardzo wysokimi rywalami w HW. Fajnie by było, jakby to wypaliło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2017, 06:29 PM
Post: #49
RE: Adam Kownacki
Z tym przetarciem to bym nie przesadzał bo jeśli Washington nie straci formy fizycznej i psychicznej to może Kownacki go nie zaczłapać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2017, 07:30 PM
Post: #50
RE: Adam Kownacki
Nie no, oczywiście że Kownacki nie jest tu faworytem. Ale jeśli ma coś zdzialać to Gerald powinien być po prostu kolejnym przystankiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości