Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Pacquaio przed czasem
Pacquaio na punkty
Horn przed czasem
Horn na punkty
Będzie remis
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao - Horn (2.07.2017)
14-05-2017, 05:40 PM
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Spokjnie to tylko trening Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2017, 05:55 PM
No jasne że tylko​ trening, chodzi mi tylko o to jak się trzyma
Pacman, stoczył sporo bitew, ale nadal wygląda imponująco
i nie widać po nim jakby był przed 40stką.

Odmlodniał, to efekt głębokiego związania z wiarą.

God is the Answer
24-05-2017, 08:08 AM
- Jesteśmy bardzo daleko od optymalnej dyspozycji. Ostatnie pięć rund sparingu jakie widziałem było chyba najgorsze w jego karierze. Co prawda nie spodziewałem się, że będzie dobrze, ale oczekiwałem, że dużo lepiej niż jest - powiedział filipińskim mediom Roach.

- Manny przez dłuższy czas nikogo nie znokautował. Na sparingach pokazuje, że będzie dążył do wygranej przed czasem. Ale teraz już nie jestem pewien, czy to mu się uda - wyjawił Roach.

Albo Roach próbuje jakoś dziwnie podkręcić atmosferę, albo zapomniał, że do walki jeszcze zostało pięć tygodni, albo faktycznie jest gorzej niż zwykle (co nie znaczy, że nie jest dobrze, a on po prostu ma wysokie wymagania).

Tak czy siak na pewno ciekawa wypowiedź na tle wcześniejszych tekstów Roacha o tym, jaki to Pac jest groźny, że w końcu znokautuje itd. itp.
24-05-2017, 12:17 PM
Roach zawsze tak gadał, o tej słabej formie. Można sobie przypomnieć newsy z głównej przed 3 walką z Bradleyem,
Wtedy mówił Freddie, boje się o formę Pacquiao. Wink a jak było w ringu. . był to najlepszy występ Pacquiao w trylogii
z Desert Stormem.

To jest forma Roach'a wprowadzania teamu rywali w błąd, aby myśleli że coś nie gra, mają duże szanse itp.

God is the Answer
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości