Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
15-05-2017, 08:11 PM
Post: #11
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Dlaczego teraz nie można usuwać postów? Powinno być tak
samo jak z ich edytowaniem, czyli w czasie jednej godziny
można post usunąć i edytować .

Napisałem gdzieś omyłkowo post który przysłonił inny ważny
post, tzw po moim poście utworzyła się nowa strona.

Taka sytuacja ma miejsce w wątku @Martina, typerze walk,
swoim postem przykryłem jego nową kolejkę z typami .
Teraz ktoś może pomyśleć że nie zrobił Martin nowej
kolejki, no ale teraz postów nie można usuwać bo
@rsc miał swoje " Widzi mi się".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 09:48 PM
Post: #12
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Z dwojga "złego" lepiej żebym ja miał trochę więcej roboty i usunął co trzeba ręcznie niż żeby istniało ryzyko zaniknięcia tematów w przyszłości Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 10:09 PM
Post: #13
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Powyższa kwestia jest akurat "zerojedynkowa" - albo użytkownicy mają możliwość usuwania postów, albo nie. Z edycją jest inaczej (można ustalić maksymalny czas). Spróbujmy na razie tak, jak ustawiłem.

W offtopie nadal powinna być opcja usuwania postów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 05:51 AM
Post: #14
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Nie powinno być opcji usuwania postów.
Nigdzie.
Jeżeli ktoś nie chce ,aby jego post był na forum to niech go w ogóle tu nie umieszcza.

Zadam proste pytanie.

Po co pisać post, aby potem go usunąć?

@Maynard

Jakie masz argumenty , aby możliwość usuwania postów funkcjonowała na tym forum?

Czemu ma służyć ta opcja i komu ona jest potrzebna?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 12:02 PM
Post: #15
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
(02-03-2017 09:02 PM)RSC-2 napisał(a):  Poświęciłem trochę czasu na analizę popularności tego forum oraz jego kondycji.

1. Na forum udziela się ok. 17 piszących dość systematycznie

2. Duża ilość osób odwiedza forum codziennie , ale nie napisała ani jednego postu.

3. 22 osoby mający znaczną ilość napisanych tu postów przestało tu pisać

4. Bardzo duża ilość zarejestrowanych to boty.


Nasuwa się pytanie.

Czy to forum się rozwija?
A jeżeli się nie rozwija to dlaczego?

Dlaczego jest tak mało piszących i czyja to wina?


No właśnie, może pora by pochylić się nad tym co napisał nasz naczelny troll.
Naszła mnie ostatnio taka refleksja, ze coraz mniej mamy tu ciekawych, zażartych dyskusji, niewiele się tu tak naprawdę dzieje, choć od razu zaznaczam ze nie widzę jakiegoś dramatu.

Przez ostatnie 2-3 lata odeszło kilku(nastu) naprawdę wartościowych userów a kilku jest tu tylko "duchem".

Wilczekstepowy - odszedł dopiero co (chyba definitywnie) i tak naprawdę to nie wiadomo dlaczego...
Sander - robi karierę na boxingu i nie ma czasu (ochoty) by siedzieć tez tutaj, rozumiem.
BMH - dlaczego odszedł to w zasadzie tez nie wiem
Mastrangelo - jak wyżej
Pakman - prawdopodobnie brak czasu
Szakal - ?
RedHawk - ?
Matys - ?
Crumb - ?
RoyJonesJr - ?
CCConeser - ?
Adammobp - ?
Rambo - ?
Jerome - ?
Splinter - ?
Pyra - ?
Maverick - ?
Calaf - ?

Wszystkich oczywiście nie wymienię ale już ta lista jest dość długa jak na to kameralne forum.

Są tez osoby, których aktywność jest bardzo słaba. Wiem, każdy ma swoje życie, brak czasu to coś na co cierpi chyba każdy z nas. Ja tez mam go coraz mniej.
Ale jedźmy dalej.

Maynard - ogromna wiedza a dyskusji z twoim udziałem nie ma w ogóle
Bestia - wpadasz raz na kwartał, napiszesz 2 posty i znikasz...
Joker - a Ty czemu nic nie piszesz?
Krychu - kiedyś byłeś taki aktywny...
Metzger - ciekawy user jesteś, wprawdzie jak już coś piszesz to przeważnie nie o boksie ale dobre i to
TomaszX - tez rzadko się tu udzielasz



Nie jest to absolutnie krytyka żadnego z was. Tak tylko sobie rozkminiam jaka panuje tu sytuacja...Myślałem, ze takie pomysły jak punktowanie walk, którym zajmuje (zajmował?) się Redd czy typowanie, które prowadzę ja, ożywi trochę forum ale na dłuższą metę niewiele to dało, a punktowanie to już w ogóle umarło...

Jeszcze raz na koniec: kameralny charakter tego miejsca ma swoje zalety jednak mi po prostu nieraz brakuje gorących dyskusji i polemik a przecież głównie do tego powinno służyć forum dyskusyjne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 12:33 PM
Post: #16
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Jeszcze brakuje Krzycha w Twojej wymienance Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 12:56 PM
Post: #17
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Jest sporo prawdy w tym, co napisał @Martin. Ostatnio forum ma się nie najlepiej. Kilku userów zniknęło całkowicie, kilku pisze mniej, a nowych nie widać na horyzoncie. Na pocieszenie mogę jedynie napisać, że już kilka razy forum to było wkładane do trumny, dyskusji było bardzo mało, ale zawsze jakoś wychodziło na prostą. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Co do punktowania walk, to chyba "moda" na nie przeminęła na tym forum. Po paru latach oglądania i punktowania, już mnie tak nie kręci, by coś wrzucić na forum, rozpisać wątek, itp, itd. Swego czasu w dziale punktacji walk był niesamowity młyn, tak że ledwo dało się to ogarnąć, ale to już za nami i chyba prędko nie wróci.

Zresztą, przeglądając portale o boksie, można zauważyć pewien spadek zainteresowania. Na głównej bokser.org jeszcze 6-7 lat temu regularnie pojawiały się tematy, które zawierały bo 300-400 komentarzy + wiele innych notujących przyzwoite wyniki. Dziś wygląda to zupełnie inaczej i nie jest to winą portalu, bo bokser.org jest konsekwentny w swoich działaniach i nie przeprowadza żadnych wolt poglądowych.

Myślę, że popularność boksu w Polsce AD 2017 spadła dość nisko. Po erze Gołoty, apogeum zainteresowania dyscypliną przypadło na pojedynek Adamka i Kliczki, potem trochę opadło, ale utrzymało się na stałym poziomie za sprawą "nowego Tysona" Szpilki i Włodarczyka, który jednak posiadał pas mistrzowski, dał kilka dramatycznych walk i był rozpoznawalny wśród sezonowych kibiców. Teraz nie ma ani nowych nadziei w HW, ani pięściarzy pobudzających wyobraźnię masowego widza, co też przekłada się na zainteresowanie portalami o boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 05:32 PM
Post: #18
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Gogolius cały czas twierdzi ,że taka kameralna forma forum odpowiada jemu i większości tu piszących.

A tu widzę ,że głosy są trochę inne.

Wiec jaka jest prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 07:49 PM
Post: #19
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
Jak ja to widzę co bym zmienił :

1.znieśienie punktów reputacji (wielu potencjalnych userów to odstrasza, po co będę się tu rejestrował bo kto chce odpisywać
gościowi z zerowym dorobkiem kiedy ich dośćigne?, banalne ale tak jest niestety oni tak myślą!)

2.kadencja moderatora (trwała by rok, po roku zmiana kolejkowa lub wybory gościa z pośród userów którzy mają czas aby
się tym zajmować)

3.wprowadzenie konkursu, ankiety na usera miesiąca (mogłoby to zastąpić spokojnie "punkty reputacji" działało by to na
zasadzie głosowania, osobny wątek . Oddajemy głosy na naszym zdaniem najlepszego usera, powtarzam punktacja
reputacja , źielen sprawia że brak tutaj nowych ludzi.

4.Zmiana wreszcie godziny na odpowiednią, a nie jak teraz jest wyświetla się ona na czas brytyjski.

5.odwaga moderatora (troszki odwagi, banować, karać trolli, banować za niekorzystne posty, był @Wilczek, Wilczka
nie ma bo ktoś pisze nie do rzeczy na temat kobiet. Banować go mać za nieodpowiednie wpisy w wątkach nie na temat,
jest offtop, który teraz stoi jak igły w gnoju bo powstaje za dużo niepotrzebnych tematów które teraz stoją pustkami.

6."Ròwno uprawnienie" - ( częściej odpisywać userom nowym, nie ma ich dużo ale jednak widać nowe nicki które
rezygnują po jednym poście bo nikt im nie odpisał, nie pisze tutaj o botach, są userzy którzy napisali coś na dany
temat, wchodzą na drugi dzień na forum ale rezygnują bo nikt im nie odpisał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2017 08:35 PM przez redd.)
Post: #20
RE: Jesteśmy przed nokdaunem, w trakcie liczenia , czy po nokaucie?
@Wietnam
1. Temat był już kiedyś maglowany na forum i większość była za pozostawieniem reputów.
2. Myślę, że nie ma takiej potrzeby, dopóki moderator dobrze robi swoją robotę i nie budzi większych kontrowersji. @Gogolius sprawdza się dobrze w swojej roli imho.
3. Skoro reputy odstraszają, to user miesiąca odstraszałby tym bardziej. Już wolę punkty reputacji, bo przynajmniej dotyczą konkretnych postów.
4. U mnie godzina jest prawie okej (śpieszy o 5 minut).
5. Jakby banować za nieodpowiednie wpisy w tematach, to na tym forum chyba nawet moderator by się nie ostał Smile Jak dyskusja odbiega od tematu, ale jest barwna, z jajem i klei się, to moim zdaniem powinna trwać w najlepsze. A jeśli chodzi o @Wilczka, to szkoda, że tak się stało, ale widać nie po drodze było mu z forum. Mam jednak cichą nadzieję, że wróci.
6. Każdy kiedyś miał swój pierwszy post Wink Jeśli ktoś pisze ciekawie, ma coś do powiedzenia, tak z pewnością się przebije. Nic na siłę, bo siłą dyskusji jest jej spontaniczność (bądź dobry trolling Wink ).

(22-05-2017 05:32 PM)RSC-2 napisał(a):  A tu widzę ,że głosy są trochę inne.

Wiec jaka jest prawda?

Jeszcze 5 userów i byłoby może nie doskonale, ale "bardzo okej". Forum dalej byłoby kameralne, ale trochę bardziej dynamiczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości