Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w super średniej
06-07-2017, 06:40 PM
Post: #11
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Jest pozostała trójka. To Yildirim, Brant i i zwycięzca walki Eubank - Abraham. Natomiast Benvidez został wyznaczony na przeciwnika Anthony'ego Dirrella w pojedynku o wakujący pas WBC. Czyli ósemka wygląda następująco:
Erik Skoglund (Szwecja)
Juergen Braehmer (Niemcy)
George Groves (Wielka Brytania)
Jamie Cox (Wielka Brytania)
Callum Smith (Wielka Brytania)
Avni Yildirim (Turcja)
Rob Brant (USA)
Arthur Abraham (Niemcy) lub Chris Eubank Jr (Wielka Brytania)

Mamy więc 3 na pewno (a prawdopodobnie 4) Brytyjczyków, z których Groves i Smith to niewątpliwie faworyci turnieju. Obok pozostawionych poza turniejem ale z perspektywą zdobycia pasa WBC młodszego Dirrella i Benavideza brakuje mi przede wszystkim Ramireza, Uzcategui i Harta. Natomiast Cox i Brant to nieporozumienia, a Braehmer i Skoglund przybysze z innej kategorii. W sumie obsada jakościowo znacznie gorsza, niż w cruiser.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 07:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2017 07:14 PM przez saliman1.)
Post: #12
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
No to jeżeli Eubank dobrze pokaże się na tle Abrahama to razem z Grovesem i Smithem ratują trochę poziom tego turnieju. Yildirim spoko. Z każdym z turnieju (poza Smithem i Grovesem) daje według mnie dobrą walkę.

Jedna rzecz jest od razu widoczna. Nie ma nikogo z trójki Top Rank, Haymon i Golden Boy. "Wielki biznes" bokserski nie był widocznie zainteresowany turniejem, więc Shaefer i Sauerland ratowali to jak mogli ściągając kogokolwiek z Ameryki. Padło na Roba Branta z niewielkiej grupy promotorskiej Grega Cohena. Poza nim WBSS to projekt wyłącznie europejskich promotorów.

O ile w cruiser mamy na szali aż cztery tytuły, to tutaj zwycięzca całego turnieju będzie miał tylko jeden pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 07:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2017 07:23 PM przez szalonyAli.)
Post: #13
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Ten turniej napewno nie wyłoni najlepszego w tej kategorii wagowej. Szkoda braku Benavideza, który jest bestią i być może przyszłością boksu. Mógłby być gwiazdą tego turnieju i zbudować na nim swoją markę i przy okazji podniósłby jego oglądalność w USA . Ale chłopak ma 20 lat, a brak uczestnictwa w turnieju nie zamyka ciekawych opcji, tym bardziej, że dostał teraz walkę o pas, a po za turniejem jest jeszcze 2 pasy.. Ramirez też powinien tutaj się znaleźć , od deklasacji z Abrahamem o chłopaku cicho, stoczył tylko jedną walkę niebędących żadnym wyzwaniem Bursakiem. Patrząc na skład turnieju faworyci to Brytyjczycy poza Coxem. Ciekawe kto zostanie rozstawiony wogóle, bo to jest istotne. Obstawiam , że Groves, Eubank Jr ( Ewentualnie Abraham, obaj byli mistrzami świata w przeszłości), Callum Smith ( jest najwyżej klasyfikowany w rankingach ) i obstawiam , że Braehmer( ukłon w stronie Saurleanda. Wprawdzie półciężki, ale idzie to dobrze zargumentować, były mistrz świata, doświadczenie z porównaniu z innymi itd. :-)).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 07:21 PM
Post: #14
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
(06-07-2017 07:19 PM)szalonyAli napisał(a):  Ciekawe kto zostanie rozstawiony wogóle, bo to jest istotne. Obstawiam , że Groves, Eubank Jr ( Ewentualnie Abraham, obaj byli mistrzami świata w przeszłości), Callum Smith ( jest najwyżej klasyfikowany w rankingach ) i obstawiam , że Braehmer( ukłon w stronie Saurleanda. Wprawdzie półciężki, ale idzie to dobrze zargumentować, były mistrz świata, doświadczenie itd. :-)).

Też tak obstawiam, bo pozostali poza Yildirimem to cienkie Bolki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 08:30 PM
Post: #15
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Rozstawieni:
1. Groves
2. Smith
3. Eubank/Abraham
4. Braehmer
Nierozstawieni: Skoglund, Yildirim, Brant, Cox

Najbardziej frapuje mnie pytanie, w jaki sposób będą wybierać Eubank do spółki z Abrahamem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 09:18 PM
Post: #16
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
(07-07-2017 08:30 PM)Hugo napisał(a):  Najbardziej frapuje mnie pytanie, w jaki sposób będą wybierać Eubank do spółki z Abrahamem.
Też mnie to zastanawia. Losują przedostatni, więc będą mieli do wyboru tylko dwóch rywali. Więc albo się dogadają jakoś , albo rzut monetą, a może zobaczymy starcie Eubank - Abraham już jutro w Monaco Smile. Wydaje mi się jednak, że Braehmer będzie wybierał prze nimi, a dla nich zostanie dodany zawodnik, który został. Jednak nie wykluczam opcji dogadania się przed losowaniem, jednak mogło by to zostać bardzo jednoznacznie odebrane. Groves powinien wziąść Coxa bądź Branda. Najmocniejszy jest Yildirm tutaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 09:58 PM
Post: #17
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Gdyby Braehmer miał wybierać przed nimi, to dostałby Nr 3 i nie byłoby sprawy. Ktoś bezmyślny poprzydzielał te numerki i teraz trzeba będzie "zjeść tę żabę".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 10:05 PM
Post: #18
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Pewnie podejdą w 2 , jeden wylosuje, a drugi przeczyta nazwisko XD/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2017 10:35 PM przez Hugo.)
Post: #19
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Dlaczego mają losować skoro inni wybierają? Losowanie tylko wtedy, gdy nie będą się zgadzać ze sobą co do wyboru przeciwnika ( w tym momencie 1 z 2 pozostałych).

Przyjrzałem się najmniej znanym Brantowi i Coxowi i zmieniłem o nich zdanie na lepsze. Obydwaj są słabo sprawdzeni na zawodowstwie, ale maja istotne dokonania z ringów amatorskich, co jest dowodem na dobre bokserskie umiejętności. Cox to mańkut dość elastyczny stylowo, ale chyba najbliżej mu do swarmera. Brant ze słabeuszami wygląda na dystansowego sluggera, ale nie wykluczam, że z lepszymi rywalami może mu być bliżej do boxera. Generalnie turniej w SMW też będzie bardzo ciekawy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 06:02 AM
Post: #20
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Wszedłem na stronę http://www.WorldBoxingSuperSeries.com. i wreszcie dowiedziałem się, jak to będzie z dobieraniem pary Nr 3. Olali Abrahama i wybierać miał Eubank. Jednak ostatecznie w jego imieniu będzie wybierał tatuś, który pewnie uważa się za mądrzejszego od syna. A więc tutaj też można pobawić się w zgadywanie.

1. Groves to bokser wszechstronny, który nie musi zbytnio patrzeć na styl walki rywali. Nikt jednak nie lubi inkasować mocnych petard na twarz (od Branta) lub tułów (od Yildirima), więc tych 2 najsilniej bijących nie weźmie. Do Skoglunda z kolei mogą go zniechęcić jego dobre warunki fizyczne. A więc wybierze Coxa.
2. Smith to kontrbokser, który lubi atakujących go rywali. Wybierze Yildirima, który doskonale będzie mu pasował.
3. Dla Eubanka świetny technicznie Skoglund może być koszmarem. Pewnie wolałby wybrać bójkę z Brantem. Ale ponieważ stary Eubank to idiota, wiec wybierze Skoglunda.
4. Dla Braehmera zostanie Brant.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości