Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w super średniej
08-07-2017, 06:14 AM
Post: #21
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
A mnie ten turniej w super średniej w ogóle nie podnieca,
no nie ma nazwisk za bardzo w tej kategorii. Gdy był Ward
to jeszcze jeszcze by było. Ale nudny past prime Abraham,
Eubank,Groves... Smith .. Nic ciekawego ...

Cruiser jaram się ale tu brak emocji, bynajmniej po nazwiskach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 07:22 AM
Post: #22
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
(08-07-2017 06:02 AM)Hugo napisał(a):  1. Groves to bokser wszechstronny, który nie musi zbytnio patrzeć na styl walki rywali. Nikt jednak nie lubi inkasować mocnych petard na twarz (od Branta) lub tułów (od Yildirima), więc tych 2 najsilniej bijących nie weźmie. Do Skoglunda z kolei mogą go zniechęcić jego dobre warunki fizyczne. A więc wybierze Coxa.
2. Smith to kontrbokser, który lubi atakujących go rywali. Wybierze Yildirima, który doskonale będzie mu pasował.
3. Dla Eubanka świetny technicznie Skoglund może być koszmarem. Pewnie wolałby wybrać bójkę z Brantem. Ale ponieważ stary Eubank to idiota, wiec wybierze Skoglunda.
4. Dla Braehmera zostanie Brant.

Zaśmiałem jak się to zobaczyłem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 10:30 PM
Post: #23
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Groves vs Cox
Smith vs Skoglund
Eubank vs Turek
Braehmer vs Brant

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 10:30 PM
Post: #24
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Groves wybrał Coxa zgodnie z moimi przewidywaniami, ale Smith zaskoczył mnie wyborem Skoglunda. 4 pary to:

Groves - Cox
Smith - Skoglund
Eubank/Abraham - Yildirim
Braehmer - Brant

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 10:30 PM
Post: #25
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Groves - Cox
Smith - Skoglun
Eubank/Abraham - Yildrim
Breahmer - Brand
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 10:32 PM
Post: #26
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Zaskoczony jestem decyzją Eubanka Sr. Wink bardzo pewni siebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2017, 11:18 PM
Post: #27
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Mnie zaskoczyła decyzja Smitha. Wybrał przeciwnika o najsłabszym ciosie, ale najlepszego technicznie i najwyższego z trójki jaką miał do wyboru. Na punkty ze Skoglundem wygrać będzie mu ciężko, a nokauty nie zawsze są na zawołanie. Dla Eubanka (a również Abrahama) Yildirim chyba jest lepszym wyborem od bardziej dystansowego i chyba mocniej bijącego Branta.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 02:54 PM
Post: #28
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Groves vs Cox - walka bez historii.
Smith vs Skoglund - jestem zaskoczony wyborem Brytyjczyka. Szwed nie jest wirtuozem, ale stylowo może być dość niewygodny dla Smitha, który lepiej się czuje, mając na przeciwko siebie rywala, a nie musząc go szukać. Wydawałoby się, że Yilidrim jest skrojony pod niego, ale cóż - wybrali tak, a nie inaczej.
Eubank / Abraham vs Yilidrim - Eubank vs Yilidrim będzie bardzo dobrą walką, w której wygra mniej kołkowaty Brytyjczyk.
Braehmer vs Brant - Stawiam na Branta. Braehmer jest wiekowy, po kontuzji i past prime, choć nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Brant bije mocno, jest silny fizycznie i w pełni sił - myślę, że wymusi na Niemcu tak intensywną walkę, że ten jej nie podoła.

Sama idea turnieju jest okej, aczkolwiek jego wydanie w 168 lbs mocno odstaje od wydania 200 lbs.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 07:21 PM
Post: #29
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Turniej dużo słabszy od tego w cruiser, ale też będzie ciekawie. W pierwszej rundzie najbardziej czekam na starcie Eubanka jr z Yildrimem. Może to być bardzo fajne zestawienie, gdzie ciężko wskazać faworyta. Aczkolwiek ja jestem fanem stylu Brytyjczyka i to na niego stawiam w tej potyczce. Smith - Skoglund też chętnie zobaczę, jednak ciężko mi sobie wyobrazić zwycięstwo Duńczyka. Może Erik nie będzie pasował stylowo Callumowi, ale dysproporcja w umiejętnościach jest za duża. W walce Breahmera z Brantem stawiam na tego drugiego i to przed czasem. Groves - Cox chyba jedyne zestawienie w obu turniejach, któe w ogóle mnie nie interesuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2017, 12:43 PM
Post: #30
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Turniej rozpocznie się 16.09 galą w Liverpoolu podczas której zawalczy Callum Smith z Erikiem Skoglundem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości