Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Bokser''
12-04-2012, 07:15 PM
Post: #21
RE: ''Bokser''
Z tym, że ludzie słysząc wcześniej zapowiedzi w stylu film o Salecie mogą mieć teraz bardzo złe zdanie o nim. Nie wiedzą do końca prawdy i nie doceniają przez to Przemka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 08:19 PM
Post: #22
RE: ''Bokser''
@Jerome
Niestety masz rację, bo ludzie tak odbiorą ten film. Jako dokładną biografię Salety... A prawda jest taka, że "Bokser" nigdzie nie był nawet reklamowany w ten sposób. W prasie, w telewizji, w internecie (chociażby na bokser.org) był przedstawiany jako "film INSPIROWANY biografią Salety".

Sam już spotkałem się z paroma opiniami znajomych typu "Oglądałeś ten film o Salecie? Nie wiedziałem, że on miał tyle kobiet!" Trochę mnie to irytuje szczerze mówiąc, bo mało kto zadaje sobie trud, żeby dowiedzieć się co dokładnie ogląda... Wydaje mi się, że ludzie połapali by się o co chodzi, dopiero gdyby na początku filmu pojawił się napis "UWAGA. TO NIE JEST FILM O PRZEMYSŁAWIE SALECIE!!!"...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 03:44 PM
Post: #23
RE: ''Bokser''
@Rutherford

Ja myślę, że autor filmu miał na myśli zrobić film w połowie inspirowany historią Przemka Salety. Bo gdyby ten film był tylko ''inspirowany'' wydarzeniami z życia Przemka Salety to nie używali by imion Przemka, jego żony i córki. Chodziło pewnie o to aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi do kin i zarobić jak największą ilość pieniędzy wciskając kit ludziom, że to film o Przemku. To tak jak by zrobili wielką reklamę ''BOKSER'' - Film o Przemysławie Salecie a pod spodem małą czcionką ''UWAGA, FILM JEST TYLKO INSPIROWANY HISTORIĄ PRZEMKA SALETY''. Coś w tym stylu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 06:11 PM
Post: #24
RE: ''Bokser''
Wy mi lepiej powiedzcie kto i kiedy zrobi film o Andrzeju Gołocie. O Gołocie można zrobić całą trylogię i to bazując na jego rzeczywistej biografii.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 07:22 PM
Post: #25
RE: ''Bokser''
@Adammobp

No to trzeba by zadzwonić do jakiegoś twórcy filmów komediowych = D nie no żartuje, ale na pewno jakiegoś kaskadera trzeba by zatrudnić do sceny kiedy to rzucali w Gołotę pomidorami. W sumie to jestem ciekaw kto mógłby zagrać Gołotę... może Krzysiu Ibisz? chociaż nie on mimo nie nagannej rzeźby waży o kilkadziesiąt kilo za mało. Nie no Adammopb wiem, że jesteś fanem Gołoty dlatego się wygłupiam nie bierz tego na poważnie Big Grin na pewno film o Gołocie bardziej by się sprzedał niż o Salecie a gdyby zrobili go w równie piękny sposób co ''Boksera'' to by była masakra. Mi osobiście marzy się też film o Tomku Adamku Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 10:30 PM
Post: #26
RE: ''Bokser''
@Adammobp
@AdamekFightPL
Film o Gołocie powstanie na 100%. Możecie nie wierzyć ale wspomnicie wtedy moje słowa. Już się nie mogę doczekać. Pytanie tylko kiedy to się stanie.
Co do filmu o Adamku to wątpię, że ktoś się pokusi. Adamek to obecnie najlepszy Polski pięściarz, który przynosi nam dumę i tak dalej ale jest bardzo mało barwną osobowością. Moim zdaniem za mało aby robić o nim film. Jak by to miało wyglądać? Nic spektakularnego.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2012, 12:47 AM
Post: #27
RE: ''Bokser''
@AdamekFightPL
Tak marzy Ci się ten film o tym Adamku ale co byś chciał mi w nim zobaczyć proszę powiedzieć?? Jak Tomasz się modli w kościele?? jak je śniadanie z żoną i córką?? Nie rozumiem? Co byłoby fascynującego w filmie o facecie, który jest po prostu dobrym sportowcem? Wiesz ilu było dobrych sportowców w historii Polski? MNÓSTWO... CHOLERNIE DUŻO. Są o nich filmy? Nie ma!! Dlaczego? Odpowiem Ci. Filmy powstają o LEGENDACH, ludziach tworzących historię, budzących emocje, mających NIESAMOWITE życie, którego nie zaznał żaden z szarych, żyjących sobie spokojnie ludzi.
Bohaterem filmu wcale nie musi być MISTRZ ŚWIATA, celebryta czy też kontrowersyjna osoba. Filmy robi się o ludziach tworzących historię... o ludziach z charyzmą i o ludziach WYJĄTKOWYCH. Adamek był mistrzem świata. Spoko... Ale czy coś poza tym? Zrobił coś wielkiego? Czymś się wyróżnia? Znam mnóstwo osób mających bardziej barwne życie od niego i bardziej charakterystycznych z dużo większą charyzmą od Adamka. Adamek miał mistrza świata ale czy to czyni człowieka kimś lepszym ode mnie? od Ciebie? Ludzi można poznać po tym jacy są, w jaki sposób się zachowują a nie po tym co osiągnęli. Ja nie oceniam ludzi po tym jakimi są sportowcami a po tym jakimi są ludźmi i jeśli ktoś gra dobrze w piłkę i ja go za to UWIELBIAM to coś jest nie tak. Więc jeszcze raz kieruję pytanie do Ciebie. Na jakiej podstawie mieliby nakręcić film o Adamku i co może być imponujące w życiu ZWYKŁEGO człowieka jakim jest Adamek? Równie dobrze mógłbyś obejrzeć film ze mną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2012, 08:15 AM
Post: #28
RE: ''Bokser''
Film o Adamku byłby nudny raczej... O Gołocie wprost przeciwnie... A zagrać go mógłby Piotr ZeltWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2012, 03:46 PM
Post: #29
RE: ''Bokser''
Ja bym najbardziej chciał aby Andrzeja zagrał on samSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2012, 05:04 PM
Post: #30
RE: ''Bokser''
@PeterManfredo

No przecież. Sukcesy Adamka były by w filmie dosyć nudne, ale za to wielką gratką dla fanów boksu były by faule na Bowe i ucieczka z ringu przed Mike Tysonem... Gołota zrobił w karierze zbyt dużo głupich rzeczy żeby dawać teraz robić o sobie film przypominając o tych sytuacjach. Robienie filmu o Gołocie ma taki sam sens jak o Adamku... z tym, że w filmie o Adamku można by pokazać walki z Briggsem i dwie zwycięskie walki o tytuł mistrza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości