Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAJLEPSZA PIOSENKA.
12-08-2013, 10:21 PM
Post: #151
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Nie wiem po co wogóle spec od muzyki mający inne gatunki niż preferowane przez siebie za 'dno' loguje się na bokserskim forum?
Idź może Gangnam Style potańcz na ulicy?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2013, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2013 10:58 PM przez Umkwatata.)
Post: #152
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Kto mi zabroni tutaj pisac? Trzymam sie tematu.

Skąd wiesz, że tańczę Gangnam Style i Gentlemana na ulicy? Czy mieszkasz w Warszawie? Jezeli tak to prawdopobnie mnie kiedys widziales i wszystko uklada sie w jedna spojna całość.

Co w tym złego, ze kiedy słyszę jak ktoś jedzie i ma w samochodzie odpalone np. Disco-Polo na FULL zaczynam tanczyc w jego kierunku, ktorys z dwoch wspomnianych wyzej utworow? Czy cos w tym zlego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 03:00 PM
Post: #153
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Gust gustem, ale wartościowanie muzyki jak najbardziej tak. Nikt mi nie powie, że disco polo jest pod jakimkolwiek względem lepsze od np, rocka, post punku, itp, itd. Dla mnie disco polo to dno, bo to "muzyka" (dla mnie nazwa dźwięki by bardziej pasowała) uboga w tekst jak i samą stronę "instrumentalną". Nawet jeżeli muzyka jest uboga w dźwięki ciągle może nieść ze sobą jakąś wartość, w dp tego nie widzę. Chociaż ciągle jest spore zapotrzebowanie na tę muzykę, nie będę tego zwalczał, ale trzymam się z daleka od tego typu klimatów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 02:34 PM
Post: #154
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Sam skłaniam się bardziej ku innym gatunkom muzycznym, ale disco nie jest takie złeBig Grin.W mojej okolicy organizowany był "koncert" disco polo "WEEKEND ,BOYS ,MILANO,B-QLL,D-BOMB,CASANOWA w Złoty Potok" a że miałem blisko to też się tam udałemTongue może kojarzycie jurajskie lato filmowe w Złotym Potoku i impreza disco przebiła je kilkukrotnie ponad 25 tysięcy ludzi.

Disco nie jest gatunkiem który słucha się codziennie bo to trochę siaraWink, ale od czasu do czasu można się dobrze bawić, oczywiście nie na suchoTongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 03:52 PM
Post: #155
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
BESTIA
Na sucho nigdy nie przejdzieTongue Choć nie zgodzę się, że nie da się tego słuchać codziennie, bo moja mama, ku mojej rozpaczy ciągle to praktykuje: )
Niedaleko mnie odbył się niedawno Ogólnopolski Festiwal Disco Polo i Dance. Pudzian band, Tarzan Boy, Maxel, Milano. Co się działo to ludzkie pojęcie przechodzi. Byli już u nas choćby Krzysztof Krawczyk, Ich Troje, Mazowsze, Rysiu Rynkowski, ale takiego szału jak przy tej piosence to ja jeszcze nie widziałemSmile




A dzisiaj kolejna porcja: Michał Gielniak i ClassicTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 02:32 PM
Post: #156
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Byłem ostatnio na koncercie Macklemore'a na Torwarze i kolo dwa kawałki zagrał w koszulce Legii co było miłym gestem - swoją drogą pokazał formę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 03:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 03:36 PM przez KrychuTMT.)
Post: #157
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
[Obrazek: ngr5l5.jpg]

To na fajne koncerty chodzisz .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 03:58 PM
Post: #158
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Ale co to ma wspólnego z jego występem? - na scenie był kozacki.
Już niejedna zagraniczna gwiazdka odwaliła w Polsce żenadę od niechcenia.
Ten gość się przyłożył i pokazał naprawdę fajnie. Poglądy na różne sprawy każdy ma jakie ma.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 06:41 PM
Post: #159
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Każdy lubi co innego , ja bym nigdy nie poszedł na koncert osoby która propaguję dewiacje , nieważne jak dobrym artystą by był .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 06:47 PM
Post: #160
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Ok, nikt Cię nie zmusza na szczęście.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości