Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAJLEPSZA PIOSENKA.
11-05-2014, 12:04 AM
Post: #181
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Metzger
A nie wydaje ci się dziwne, że każdy dawał większość punktów Austrii, kiedy prawie w każdym kraju maksymalnie to to bojkotowali?
Może wystarczy pojechać na Eurowizję, zerżnąć kozę i wygrać? Fajne rzeczy w tych czasach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 12:06 AM
Post: #182
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
@kubala
Trzeba być postępowym Big GrinBig Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 12:26 AM
Post: #183
Bug RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
(11-05-2014 12:04 AM)kubala1122331 napisał(a):  A nie wydaje ci się dziwne, że każdy dawał większość punktów Austrii, kiedy prawie w każdym kraju maksymalnie to to bojkotowali?
Sorry, nie należę do fankluby kobiety z brodą i nie wiem kto ją bojkotuje, a kto nie. No ale właśnie odpaliłem sobie tą jej/jego piosenkę na youtubie i powiem, że to całkiem dobrze brzmiący (jak na pop, oczywiście) kawałek. Taki bondowski. Osobiście myślę, że ta groteskowa broda tylko zmniejszyła ilość głosów dla Austrii.

A tak w sumie to jestem zdegustowany popularnością Eurowizji. Niby wszyscy zgodnie twierdzą, że to festiwal kiczu, ale zamiast go olać, to jednak oglądają, komentują, przeżywają, krytykują itd. Czyli przyczyniają się do popularności Eurowizji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 12:39 AM
Post: #184
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Cytat:Sorry, nie należę do fankluby kobiety z brodą i nie wiem kto ją bojkotuje, a kto nie.

Nie trzeba należeć do fanklubu, po prostu wystarczy poczytać trochę prasy...

Cytat:No ale właśnie odpaliłem sobie tą jej/jego piosenkę na youtubie i powiem, że to całkiem dobrze brzmiący (jak na pop, oczywiście) kawałek. Taki bondowski. Osobiście myślę, że ta groteskowa broda tylko zmniejszyła ilość głosów dla Austrii.

Kawałek mi się nie podoba. Samego konkursu nie oglądałem, ale odpaliłem kilka utworów na yt. I było sporo dużo ciekawszych kawałków, choćby Holandia. Nawet nasza kompozycja była lepsza...
Ale jak to mówią, o gustach się nie dyskutuję, więc ok...

Cytat:A tak w sumie to jestem zdegustowany popularnością Eurowizji. Niby wszyscy zgodnie twierdzą, że to festiwal kiczu, ale zamiast go olać, to jednak oglądają, komentują, przeżywają, krytykują itd. Czyli przyczyniają się do popularności Eurowizji.

Ja napiszę Ci tak. Ja tego nie oglądałem odkąd troszkę dorosłem i zrozumiałem o co tak naprawdę w tym konkursie chodzi. Dziś obejrzałem tylko głosowanie, bo zdecydowanie wybrałem boks w Brodnicy. Dlaczego o tym piszę, komentuję, krytykuję? Dlatego, że jakby nie patrzeć dotyczy to życia publicznego i jest to zwiastun tego czego będziemy świadkiem już za kilka lat w Europie i w Polsce. To tak jakby zadać pytanie czmu dyskutujemy np. o polityce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 12:56 AM
Post: #185
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Takie argumenty, że ten zwycięzca Eurowizji wygrał przez swoje dziwactwo miałyby sens gdyby sam występ był na niskim poziomie. A skoro również pod względem czysto wokalnym i ogólnie artystycznym to był najlepszy występ to jaki sens ma pieprzenie, że wygrał przez swoje dziwactwo? Co z tego jak wygląda, skoro pod względem tego co się powinno oceniać na Eurowizji też był najlepszy? Chce sobie być pół kobietą pół mężczyzną to niech sobie będzie, w czym to może komukolwiek przeszkadzać? Zadziwia mnie jak ludzie chętnie obnażają swoje ograniczenia umysłowe i intelektualne, bo na takie uprzedzenia innych określeń nie ma. Dosłownie się nimi chwalą i w dodatku uważają to za jakąś nie wiem... prawość? Ktoś gdzieś tam sobie wygląda tak jak wygląda. Ok. I co z tego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 01:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2014 01:04 AM przez kubala1122331.)
Post: #186
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Krzych
Mam nadzieję, że nie myślisz akurat o mnie, bo w mojej opinii występ był słaby.
Ale to co podkreślałem w innym temacie. Nawet jeśli napiszę coś merytorycznie o tym, że zwycięzca Eurowizji nie powinien wygrać, bo zaprezentował niższy poziom niż inni, to oczywiście czepiam się jego inności...

A że akurat gość był "dziwny", to nie mogłem tego podkreślić i zasugerować, że mogło to zadecydować o wyniku, bo było x piosenek lepszych, jednak nie tak oryginalnych...

Mój Boże, co za czasy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 01:24 AM
Post: #187
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Miej inne zdanie na dany temat, automatycznie jesteś upośledzony oraz ograniczony umysłowo. To jest ta logika, jak u dziecka w przedszkolu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 05:51 AM
Post: #188
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Popieram @Krychu,miało wygrać to je*ane dziwadło i wygrało.100 razy bardziej podobała mi się Cleo ze swoim utworem.Za rok wyślemy Anie Grodzką to napewno coś przywleczemy bo w europie lubią męskie jaja w kobiecych sukienkach...
Ustawka jak ch*j tego z brodą w sukience.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 06:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2014 07:09 AM przez BESTIA.)
Post: #189
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
"Chce sobie być pół kobietą pół
mężczyzną to niech sobie będzie, w czym to
może komukolwiek przeszkadzać? Zadziwia mnie
jak ludzie chętnie obnażają swoje ograniczenia
umysłowe i intelektualne, bo na takie
uprzedzenia innych określeń nie ma."

Jak chce być pól kobietą pól facetem to niech sobie będzie nimi w domu.Pokazywanie takich dziwactw w tv jest dla mnie czymś co najmniej żalosnym, dzieci oglądające to w tv pomyślą, że takie "coś" jest normalne i jeszcze zechcą to praktykować.Chciala byč kobietą ok, ale po jakiego chu.. teraz nosi brodę?Zwykla autopromocja, przed programem powinni ją/jego ogolić i wtedy wypuścić na scenę.Jeśli obanżylem swoje ograniczenia umyslowe to dobrze, wolę być ograniczonym chamem niż niz siedziec cicho i czekać aż nasza cywilizacja upadnie.

W dniu finału Eurowizji Donatan wywołał mały
skandal, publikując na Facebooku zdjęcie Cleo
i towarzyszących jej na scenie modelek
przebranych za Słowianki oraz reprezentującej
Austrię Conchity Wurst, która występuje
w brodzie i kobiecych ubraniach.
"Słowiańskie dziewczyny kontra Wurst. Europo,
dokonaj wyboru" - brzmi napis na zdjęciu, pod
którym znalazł się jeszcze wpis Donatana.
"Jak wiadomo, ideały piękna zmieniają się
ciągle. Lubicie zarościk?" - pyta prowokacyjnie
artysta.
"Swoją drogą dziwna sprawa, kiedy wychodzą
nasze zdrowe dziewczyny, Europa oskarża nas
o seksizm... A gdy na scenie pojawia się baba
z brodą, wszystko jest OK. Europa wszystko jest
ok?" - napisał twórca "My Słowianie", któremu
zarzucono seksizm w związku z występem
modelek na eurowizyjnej scenie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 09:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2014 09:30 AM przez BESTIA.)
Post: #190
RE: NAJLEPSZA PIOSENKA.
http://www.eurovision.tv/page/results?ev...3&voter=IE
Gdyby się liczyły tylko głosy telewidzów zajęlibyśmy pierwsze miejsce.
Są jeszcze głosy "kompetentnych jurorów" dla których Cleo była najgorsza, a kto najlepszy trans oczywiście.

MASAKRA

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości